Wakacje z dzieciakiem! U braci Madziarów.

poza dwoma kółkami
Awatar użytkownika
miroslaw123
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3622
Rejestracja: 14.06.2009, 13:28
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

Wakacje z dzieciakiem! U braci Madziarów.

Post autor: miroslaw123 »

Ponieważ z Krakowa nad Balaton na Węgrzech jest bliżej niż nad polskie morze, to czy ktoś zna jakąś fajną miejscówkę na spędzenie tygodnia z rocznym dzieciakiem u braci Madziarów? Taka która nie zdemoluje portfela a przy okazji jest szansa na jakiś plac zabaw dla rocznego dzieciaka...
Ps. no chyba że macie jakąś miejscówkę w okolicach trójmiasta?
Ps2. był ktoś ostatnio nad Balatonem? :smile:
Ostatnio zmieniony 21.06.2010, 07:55 przez miroslaw123, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
jedras
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 648
Rejestracja: 14.07.2008, 21:16
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Maastricht, Netherlands
Kontakt:

Re: Wakacje z dzieciakiem!

Post autor: jedras »

Nie wiem jak nad balatonem, ale jak z dzieckiem to polecam Ci hajduszoboszlo. Znajduje się tam duży kompleks basenów z "aquaparkiem". Ceny podobno sporo niższe niż nad balatonem, a frajda też niezła. Byłem w zeszłe wakacje z dziewczyną i ze znajomymi i całkiem fajnie wspominamy. Transalp dojechał i wrócił bez zastrzeżeń :)
Michal
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 49
Rejestracja: 01.06.2009, 17:43
Lokalizacja: Kraków

Re: Wakacje z dzieciakiem!

Post autor: Michal »

Byłem całkiem niedawno nad Balatonem w miejscowości Kaszthely, spędziliśmy tam jedna noc i pół dnia, ale ogólnie jestem rozczarowany: duze bajoro, duże komary i nic poza tym, zdecydowanie lepsze są nasze Polskie Mazury.
Awatar użytkownika
bankier
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 567
Rejestracja: 27.01.2009, 21:33
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Wakacje z dzieciakiem!

Post autor: bankier »

Byłem tam w zeszłym roku z rodzinka. Po HAjduszoboszlo jeżdżą Węgrzy na skuterach i zachęcają do noclegów - i o dziwo całkiem dobrze mówią po Polsku. Miejsc noclegowych dużo. A nad Balatonem miejsc też nie brakuje, ja byłem w Balatonamadi (chyba nie przekręciłem). Jezioro błotniste trochę ale bezpieczne dla dzieci. Drogi na Węgrzech o jakich możemy w Polsce pomarzyć!! Fajny pomysł na bliskie i krótkie wakacje - polecam
Przyszedł czas na Varadero
Awatar użytkownika
miroslaw123
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3622
Rejestracja: 14.06.2009, 13:28
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

Re: Wakacje z dzieciakiem!

Post autor: miroslaw123 »

Znajomi polecają mi zamiast Balatonu - Tisza-tó (jezioro Cisa). Podobno dużo spokojniej...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość