Problem z sensorem VS

Montaż, demontaż oraz kontrola elementów jak: alternator, akumulator, regulator napięcia, moduły CDI, okablowanie, światła, bezpieczniki, przełączniki, światła stopu, czujnik nóżki bocznej, wiatraki, klaksony, kontrolki, rozruszniki i kierunkowskazy.
Bartez
Czytacz
Czytacz
Posty: 4
Rejestracja: 31.10.2016, 07:29
Mój motocykl: XL700V

Problem z sensorem VS

Post autor: Bartez »

Cześć, mam problem w moim trampku xl700 (2010r)po rozpędzeniu do prędkości 70-90km/h komputer pokazuje kod nr 11 (jedno długie, jedno krótkie mignięcie). Przeczyściłem czujnik przy tylnym kole, ale za dużo to nie dało. Licznik pokazuje prędkość oraz nabija km tylkonie wiem czy prawidłowo. Ktoś ma jakiś pomysł albo link do nowego sensora bo coś nie mogłem znaleźć? Z góry dziękuję za pomoc.
mirekm71
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 807
Rejestracja: 12.02.2012, 19:05
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Brzeg

Re: Problem z sensorem VS

Post autor: mirekm71 »

Sprawdz zlacza po drodze do czujnika ale jesli dziala to moze cos jeszcze wywoluje blad. Z daleka jestes? Jak malo roboty to mozesz moj wymontowac i na probe podmienic.
Blisko mieszkasz, chcesz to podjedz i podmien na probe.
511900047
Kupuje tylko od czarnych takich jak ja.
Bartez
Czytacz
Czytacz
Posty: 4
Rejestracja: 31.10.2016, 07:29
Mój motocykl: XL700V

Re: Problem z sensorem VS

Post autor: Bartez »

Dzięki, dzisiaj jeszcze spróbuje coś pokręcić. Jak nie podziała to się odezwę, a jestem z Oławy to mam 2 kroki do Ciebie :-)
Bartez
Czytacz
Czytacz
Posty: 4
Rejestracja: 31.10.2016, 07:29
Mój motocykl: XL700V

Re: Problem z sensorem VS

Post autor: Bartez »

Udało się załatwić problem. Nabyłem motocykl wraz z akcesoryjnym wyświetlaczem biegów (który biegów nie pokazywał...). Jak się okazało to on powodował błąd w komputerze i zblokował przebiegi dzienne czego wcześniej nie zauważyłem.
Wszystko teraz chodzi tak jak powinno :)

Temat do zamknięcia.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość