Pokrywa zbiornika od płynu hamulcowego

Montaż, demontaż i kontrola takich elementów jak: klamki, pompy hamulcowe, tarcze, klocki, zaciski, przewody hamulcowe, koła, felgi, szprychy, opony i łożyska kół.
Luk82
Czytacz
Czytacz
Posty: 3
Rejestracja: 13.07.2015, 09:55
Mój motocykl: XL600V

Pokrywa zbiornika od płynu hamulcowego

Post autor: Luk82 »

Witam,
Być może zadam banalne pytanie ale gdzie można kupić lub jakie wymiary mają śrubki od pokrywy zbiornika od płynu hamulcowego tej na kierownicy? Chciałem zrobić dolewkę płynu ale jedna śrubka jest na wykończeniu. Muszę wymienić na nowe. Pewnie czas zrobił swoje. Udało mi się wczoraj pobrać tzw. fiszki ze schematami poszczególnych części tego motocykla. Ale są to same rysunki bez opisów jaki numer ma dana część. Czy są jakieś strony jak np. realoem.com dla bmw gdzie mogę przeglądać kompletne schematy podzespołów motocykla i na podstawie numeru części zamówić odpowiednią np. w serwisie Hondy? Z góry dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam.
tierman
romeciarz
romeciarz
Posty: 29
Rejestracja: 23.06.2014, 20:00
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Działoszyn / Warszawa
Kontakt:

Re: Pokrywa zbiornika od płynu hamulcowego

Post autor: tierman »

Niestety nie ma tam trampka, ale może Ci to jakoś pomoże :
http://www.babbittsonline.com/oemparts/ ... -flat-4x12
Awatar użytkownika
Nadol
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3272
Rejestracja: 11.07.2011, 09:18
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Marki

Re: Pokrywa zbiornika od płynu hamulcowego

Post autor: Nadol »

Miałem podobny problem - podjechałem do Castoramy czy Leroy-Merlin i dokupiłem z nierdzewki. Strzelam: M4x12
Nadol aka n4d01
srebrna 650, srebrny lub biały kask, WH....
Romet Ogar 200 -> MZ ETZ 150 -> ......... -> Honda XL 650 V

"Samochodem przemieszczasz ciało, motocyklem podróżuje dusza"
Luk82
Czytacz
Czytacz
Posty: 3
Rejestracja: 13.07.2015, 09:55
Mój motocykl: XL600V

Re: Pokrywa zbiornika od płynu hamulcowego

Post autor: Luk82 »

Dzięki Nadol, strzał prawie celny :) nierdzewki 4x10 okazały się idealne. Pół godziny walczyłem z tą śrubką, bez rozwiercenia się nie obeszło. Także ku przestrodze jak ktoś ma leciwy motocykl to czasem warto takie pierdółki wymienić na nowe aby nie mieć później z tym kłopotu. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość