Majówka w Bieszczadach - na dwa dni z namiotem

Jedziesz gdzieś? Proponujesz spotkanie? Napisz o tym
mirkoslawski
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 2269
Rejestracja: 28.08.2009, 11:16
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kielce

Majówka w Bieszczadach - na dwa dni z namiotem

Post autor: mirkoslawski »

Planuję 1-2 maj wybrać się w Bieszczady i poszwędać bez celu. W planie jest dojazd asfaltem a już na miejscu plan polega na tym, że nie ma planu i jadę tam, gdzie będzie mi się podobało i gdzie będę mógł wjechać. Spać planuję gdzieś pod namiotem, nie będzie zwiedzania ani pośpiechu - w 100% spontan.
Jeśli ktoś miałby ochotę się wybrać ze mną w tym czasie, akceptuje niewygody i brak zwiedzania - zapraszam (maks. 3 motóry) :thumbsup: Kostki mile widziane bo jeśli tylko będę miał okazję, zjeżdżam z asfaltów :smile: Z Kielc zamierzam wystartować w sobotę około 7.00 rano a wrócić w niedzielę przed wieczorem.
avatek
Czytacz
Czytacz
Posty: 3
Rejestracja: 17.03.2015, 19:17
Mój motocykl: XL650V

Re: Majówka w Bieszczadach - na dwa dni z namiotem

Post autor: avatek »

myślisz ze w maju w Bieszczadach będzie pogoda na namiot? mysę o czymś podonym ale raczej nocleg w domku lub w schornisku. schronisko planuję w Ustrzykach Górnych ewentualnie lepszy nocleg w Wetlinie. :)
Awatar użytkownika
Reindeer
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1139
Rejestracja: 11.11.2011, 16:48
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Wrocław (czasem Krosno)

Re: Majówka w Bieszczadach - na dwa dni z namiotem

Post autor: Reindeer »

avatek pisze:myślisz ze w maju w Bieszczadach będzie pogoda na namiot? mysę o czymś podonym ale raczej nocleg w domku lub w schornisku. schronisko planuję w Ustrzykach Górnych ewentualnie lepszy nocleg w Wetlinie. :)
W maju może być, choć nie ma gwarancji. Ale dobry śpiwór + kominiarka pozwolą spokojnie się wyspać. Poza tym znalezienie kwatery w trakcie majówki może być bardzo trudne, chyba że się wcześniej zrobiło rezerwację. Łatwiej już będzie o agroturystykę, w jakiejś mniej obleganej miejscowości.

@Mirkosławski, powodzenia :)
Awatar użytkownika
falco
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5544
Rejestracja: 06.04.2010, 16:06
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: K-J

Re: Majówka w Bieszczadach - na dwa dni z namiotem

Post autor: falco »

mirkoslawskiego (zwłaszcza) po Jego szlaku i tak nikt o zdrowych zmysłach nie wpuściłby na własną kwaterę a znając życie będzie kimał tam gdzie padnie. :haha:
W temacie - nie, nie jadę z Tobą, bo... nie chcę ubrudzić opon. :cool:

Uważaj na dziką zwierzynę.
Pozdr! falco
...nie ma boga i Motóra...


Czas Diabła... oto Łezka...
Awatar użytkownika
wilczek
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1831
Rejestracja: 05.03.2012, 13:45
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: Majówka w Bieszczadach - na dwa dni z namiotem

Post autor: wilczek »

Falco, masz w ryj :lol:
mirkoslawski
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 2269
Rejestracja: 28.08.2009, 11:16
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kielce

Re: Majówka w Bieszczadach - na dwa dni z namiotem

Post autor: mirkoslawski »

Avatek - u mnie nie ma innej opcji niż namiot a pogoda to stan ducha :smile: Spałem już w Bieszczadach w maju w namiocie a i w październiku się zdarzało (co prawda nie w Bieszczadach ale też było fajnie) - jeśli tylko nie będzie extremów pogodowych to jedyny "luksus" ze mną to ewentualnie spanie na polu namiotowym/u kogoś w posesji ale to raczej w krytycznych sytuacjach :wink:

Reindeer - dzięki :thumbsup:

Falco - no nie gadaj, że ze mną to jakoś extremalnie :tongue: a jak jadę sam to nie piję (raczej) :lol: a poziom trudności zależy od wielu czynników (jadę tylko legalnymi miejscami) przede wszystkim jednak poziom trudności zależy od towarzystwa/lub jego braku :wink:
coś w tym jednak jest, że po jeździe raczej "na pokoje" to mnie nie zapraszają :haha: a i sam się nie pcham bo raczej jestem "czysty inaczej".

P.S. i zgadzam się z Wilczkiem :lol:
Awatar użytkownika
OBCY
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 611
Rejestracja: 13.12.2011, 17:19
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: BIESZCZADY/WROCŁAW

Re: Majówka w Bieszczadach - na dwa dni z namiotem

Post autor: OBCY »

Jak by ktoś kręcił się w okolicy Myczkowiec ( mniejsza zapora poniżej Soliny ) , miał kłopot z noclegiem , czy jakieś inne przygody lub po prostu chęć na :impreza: zapraszam (przygarnę,pomogę, na głodno nie wypuszczę :grin: ) A jak znajdzie się chwila to chętnie polatam po Biesach z kolegami.
mirkoslawski
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 2269
Rejestracja: 28.08.2009, 11:16
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kielce

Re: Majówka w Bieszczadach - na dwa dni z namiotem

Post autor: mirkoslawski »

OBCY pisze:Jak by ktoś kręcił się w okolicy Myczkowiec ( mniejsza zapora poniżej Soliny ) , miał kłopot z noclegiem , czy jakieś inne przygody lub po prostu chęć na :impreza: zapraszam (przygarnę,pomogę, na głodno nie wypuszczę :grin: ) A jak znajdzie się chwila to chętnie polatam po Biesach z kolegami.
Dzięki :thumbsup: w razie czego będę się odzywał :wink:
Awatar użytkownika
OBCY
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 611
Rejestracja: 13.12.2011, 17:19
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: BIESZCZADY/WROCŁAW

Re: Majówka w Bieszczadach - na dwa dni z namiotem

Post autor: OBCY »

A u mnie historia się powtarza tylko trampki się zmieniają.
Pozdrawiam kasia12772 i Wojtka
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Kasu
Czytacz
Czytacz
Posty: 7
Rejestracja: 04.05.2014, 20:04
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Katowice

Re: Majówka w Bieszczadach - na dwa dni z namiotem

Post autor: Kasu »

Dzieki kolego ze nas przygarnales, nakarmiles i napoiles nie tylko herbatka :) Jedno jest pewne kto do Myczkowianki trafi to wyjechać będzie mu ciężko. Po prostu świetna zabawa i pyszne jedzonko gwarantowane.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość