Mirmił (wydzielone z wątku Gruzja z Mirmił Travel)

poza dwoma kółkami
Awatar użytkownika
Leo
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1815
Rejestracja: 27.09.2011, 16:15
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Warszawa

Mirmił (wydzielone z wątku Gruzja z Mirmił Travel)

Post autor: Leo »

Dobrze wiedzieć, że Mirmił ściemnia ludziom, których prosi o pomoc ;) Mirmił - u mnie jesteś spalony.
Serwus... Jestem nerwus :D

http://www.onetemuwinne.wordpress.com

Był Trampek 600 i KTM LC4 640 ADV, jest Afryka RD07a
Awatar użytkownika
Reindeer
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1139
Rejestracja: 11.11.2011, 16:48
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Wrocław (czasem Krosno)

Re: Gruzja z Mirmił Travel ;)

Post autor: Reindeer »

Leo pisze:Dobrze wiedzieć, że Mirmił ściemnia ludziom, których prosi o pomoc ;) Mirmił - u mnie jesteś spalony.
Możesz rozwinąć temat?
Awatar użytkownika
Leo
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1815
Rejestracja: 27.09.2011, 16:15
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gruzja z Mirmił Travel ;)

Post autor: Leo »

Reindeer - jasne, że mogę. Pierwszy raz coś takiego robię, ale nie znoszę, jak ktoś mnie oszukuje. I myślę, że pora o takich rzeczach mówić głośno.
Mirmił skontaktował się ze mną zanim poleciał do Gruzji i pytał, gdzie warto jeździć, jak również poprosił o pomoc z zakupem karty SIM do telefonu i znalezieniem hotelu, bo wiedział, że będę w Geo przed nim.
Jako, że pomagam chłopakom z Caucasus Enduro i ogólnie wiem co się mniej więcej dzieje na rynku enduro tour w Gruzji - podpowiedziałam Mirmiłowi, gdzie nie warto, żeby sie pchał z motkami, bo będzie miał sporą lokalną konkurencję, a które tereny są piękne, a lokalni tam nie jeżdżą. Nie pytałam Go z jakimi motkami jedzie, ani nic w tym stylu - Jego sprawa. Sam jednak podjął temat jak to Jego motocykle są znacznie cięższe i o większej pojemności i nie będą na kostkach, bo nie chce, żeby się nimi ludzie pchali w teren. Po co taka ściema? Nie wiem i nie będę udawała, że nic się nie stało. Mi tam wsio ryba czym On tam jeździ. Ale nie jest mi wsio ryba czy ktoś mi kłamie.
Dodam tylko, że chłopaki mają DR-Z 400 ;) Mirmiła motocykle to też 400, jak widać na zdjęciach równie lekkie i na kostkach.
Serwus... Jestem nerwus :D

http://www.onetemuwinne.wordpress.com

Był Trampek 600 i KTM LC4 640 ADV, jest Afryka RD07a
mishieck
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 532
Rejestracja: 06.06.2011, 10:26
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: O! Pole

Re: Gruzja z Mirmił Travel ;)

Post autor: mishieck »

Mirmił miał jechać z trzema KLR650 ale plan się posypał. Summa summarum był 1 KLR650 bez kostek (tak jak mówił), DR-ka Dunii i zabrana w ostatniej chwili DR-Zeta. Marcin, który jechał KLR ma ogarnięta jazdę w offie i mimo opon semi zazwyczaj to my musieliśmy go gonić.

Plan jazdy układaliśmy sobie na własną rękę bez udziału Mirmiła. Trasę z Lentekhi do Ushguli układałem własnoręcznie w hostelu, plan dojazdu do Poti też powstał w mojej głowie. Więcej luzu ;)
Awatar użytkownika
Leo
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1815
Rejestracja: 27.09.2011, 16:15
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gruzja z Mirmił Travel ;)

Post autor: Leo »

Mishieck - może tak było, może nie. Teraz to można powiedzieć co kto chce ;)
A co do traski to sama o niej opowiadałam Mirmiłowi, że jest najbardziej urokliwa ;) I nie o trasę to chodzi.
Serwus... Jestem nerwus :D

http://www.onetemuwinne.wordpress.com

Był Trampek 600 i KTM LC4 640 ADV, jest Afryka RD07a
Awatar użytkownika
MADRAFi
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1382
Rejestracja: 27.07.2011, 19:06
Mój motocykl: BMW GS
Lokalizacja: Warszawa (Ursus)

Re: Gruzja z Mirmił Travel ;)

Post autor: MADRAFi »

Luz luzem, ale postawil Leo w niezrecznej sytuacji...
Awatar użytkownika
Leo
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1815
Rejestracja: 27.09.2011, 16:15
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gruzja z Mirmił Travel ;)

Post autor: Leo »

Chodzi po prostu o to, że pomogłabym Mu bez względu na to z jakimi motkami jedzie. Nawet gdyby od początku było wiadomo, że jedzie z samymi DRZtami. Uważam, że każdy ma prawo robić biznes gdzie chce i jaki chce. Po prostu nie lubię czuć się oszukiwana. Do ostatniego momentu przed wyjazdem był ze mną w kontakcie. Mógł sprostować informację i w ogóle nie byłoby tematu. A teraz to można snuć przeróżne historie i kto będzie chciał to uwierzy, a kto nie to nie i już. Ja się poczułam niefajnie i tyle.
Serwus... Jestem nerwus :D

http://www.onetemuwinne.wordpress.com

Był Trampek 600 i KTM LC4 640 ADV, jest Afryka RD07a
Awatar użytkownika
KJU
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 454
Rejestracja: 10.04.2013, 09:51
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Słojczany

Re: Gruzja z Mirmił Travel ;)

Post autor: KJU »

Leo - myślę że ludzie chcą czytać o doświadczeniach z Gruzji a nie o Twoich rozterkach z Mirmiłem
(żeby była sprawa jasna nie znam ani jednej strony ani drugiej).
Możesz nowy wątek założyć i będzie po temacie.
Pozdrawiam i przepraszam jak kogoś tym postem uraziłem.
życie jest jak pudełko czekoladek - nigdy nie wiadomo co się trafi

http://zamiedzaidalej.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Leo
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1815
Rejestracja: 27.09.2011, 16:15
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gruzja z Mirmił Travel ;)

Post autor: Leo »

KJU ale ja sama też z przyjemnością czytam wszelkie relacje. Nie widzę problemu w tym, że napisałam w temacie jakby nie patrzył dotyczącym Mirmiła, że się zawiodłam.
Ale jak rozumiem można tylko słodzić. A jak nie to się człowiek dowie, że powinien zamknąć ryj. OK - wedle życzenia.
Serwus... Jestem nerwus :D

http://www.onetemuwinne.wordpress.com

Był Trampek 600 i KTM LC4 640 ADV, jest Afryka RD07a
Awatar użytkownika
tomekpe
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 2477
Rejestracja: 30.07.2010, 11:40
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Milanówek

Re: Gruzja z Mirmił Travel ;)

Post autor: tomekpe »

Leo, rozumiem że czujesz się urażona. Ale o zamykaniu ryja nikt nie pisał. Kolega ma inne spojrzenie na sprawę, to napisał sprostowanie co do oceny sytuacji. Oczywiście nie musisz w nie wierzyć, ale faktycznie po 2-3 postach dalszą dyskusję warto przenieść na PW. Bo to w sumie wasze sprawy, nie ogólnoforumowe.
Awatar użytkownika
Leo
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1815
Rejestracja: 27.09.2011, 16:15
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gruzja z Mirmił Travel ;)

Post autor: Leo »

A wiesz co ja myślę Tomek? Że odkąd tu jestem nigdy nic złego o nikim nie powiedziałam. Zawsze staram się być miła i w miarę możliwości pomocna. I do k..wy nędzy jak raz się coś wypowiedziałam nie miło to można się wykazać odrobiną wyrozumiałości. Sporo ostatnio dostaję po dupie i mogło mi sie najzwyczajniej w świecie przelać. Ale tak jak napisałam - dla mnie temat skończony. Bawmy się dobrze i udawajmy, że jest cudownie i wszyscy są wspaniali.

P.S. Mishieck jeśli nie chcesz tych postów u siebie - zgłoś je do moda - niech usunie. Mi to już wisi.
Serwus... Jestem nerwus :D

http://www.onetemuwinne.wordpress.com

Był Trampek 600 i KTM LC4 640 ADV, jest Afryka RD07a
Awatar użytkownika
tomekpe
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 2477
Rejestracja: 30.07.2010, 11:40
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Milanówek

Re: Gruzja z Mirmił Travel ;)

Post autor: tomekpe »

Ale, Leo... Nie chodzi o czepianie się Ciebie, spokojnie. Jestem postronny w tej dyskusji, myślałem, że piszę obiektywnie. Nie złość się :)
mirekm71
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 807
Rejestracja: 12.02.2012, 19:05
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Brzeg

Re: Mirmił (wydzielone z wątku Gruzja z Mirmił Travel)

Post autor: mirekm71 »

Zbedny trud. Juz tutaj http://forum.transalpclub.pl/viewtopic. ... 20#p266720 stala sie jasnosc, ze Mirmil jest oszustem wiec wszelkie narzekania na jego osobe nie na wiele sie zdadza. Mnie Mirmil wykrecil na 300zl a trzy tygodnie temu przelalem 260zl Hiszpanowi za podnozki, ktorych tez nie otrzymalem. Nic tylko interesy na forum robic to bede w zimie w trampkach chodzil.
To chyba nie jest ta slynna solidarnosc motocyklistow :sex:
Kupuje tylko od czarnych takich jak ja.
Awatar użytkownika
Reindeer
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1139
Rejestracja: 11.11.2011, 16:48
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Wrocław (czasem Krosno)

Re: Mirmił (wydzielone z wątku Gruzja z Mirmił Travel)

Post autor: Reindeer »

mirekm71 pisze:Zbedny trud. Juz tutaj http://forum.transalpclub.pl/viewtopic. ... 20#p266720 stala sie jasnosc, ze Mirmil jest oszustem wiec wszelkie narzekania na jego osobe nie na wiele sie zdadza. Mnie Mirmil wykrecil na 300zl a trzy tygodnie temu przelalem 260zl Hiszpanowi za podnozki, ktorych tez nie otrzymalem. Nic tylko interesy na forum robic to bede w zimie w trampkach chodzil.
To chyba nie jest ta slynna solidarnosc motocyklistow :sex:
Tak sobie myślę, że skoro dzieją się takie rzeczy, to może pora założyć coś w rodzaju wątku "Uwaga Mina" ale tym razem dotyczący forumowych sprzedawców / producentów itd.? A w przypadku udokumentowanych nieuczciwych praktyk dałoby się takiemu delikwentowi zablokować dostęp do forum? Ale w tej ostatniej kwestii musiałby się jakiś admin czy inny moderator wypowiedzieć.
mirekm71
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 807
Rejestracja: 12.02.2012, 19:05
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Brzeg

Re: Mirmił (wydzielone z wątku Gruzja z Mirmił Travel)

Post autor: mirekm71 »

Dokladnie. A nie jeszcze reklamowac firme oszusta na Naszym forum. Ci, ktorzy jeszcze nie zostali oszukani beda mieli okazje zostac. W glowie sie nie miesci. Na Afryce niech sie reklamuje tam jest akceptowany.
Kupuje tylko od czarnych takich jak ja.
Awatar użytkownika
Remi
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1073
Rejestracja: 19.09.2008, 17:46
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Bartoszyce
Kontakt:

Re: Mirmił (wydzielone z wątku Gruzja z Mirmił Travel)

Post autor: Remi »

Leo pisze: Ale jak rozumiem można tylko słodzić. A jak nie to się człowiek dowie, że powinien zamknąć ryj. OK - wedle życzenia.
Przecież na tym forum jest tak od dawna :) Nie wiedziałaś?
Nie przejmuj się. Nie on pierwszy i na pewno nie ostatni a Ty nie jedyna w takiej sytuacji. Ściskamy pośladki i jedziemy dalej swoją drogą.

Na temat Mirmila ktoś już napisał wiele bardzo niepochlebnych słów dotyczących wyprawy ale na upartego to i o mnie ktoś by mógł różne rzeczy pisać.
W naszym gatunku to naturalne :)
Awatar użytkownika
miroslaw123
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3622
Rejestracja: 14.06.2009, 13:28
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

Re: Mirmił (wydzielone z wątku Gruzja z Mirmił Travel)

Post autor: miroslaw123 »

Pojawił sie też hiszpan, mi wysłał np.osłonę łańcucha baz kasy! Zapłaciłem później, zresztą za bagażnik też,ale czas realizacji potrafi byc bardzo długi, wiec spokojnie poczekaj, nie wszyscy siedzą na forum codziennie!
mirekm71
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 807
Rejestracja: 12.02.2012, 19:05
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Brzeg

Re: Mirmił (wydzielone z wątku Gruzja z Mirmił Travel)

Post autor: mirekm71 »

No widzisz. A ja trzy tygodnie temu zrobilem przelew. Jutro wysle, ze tydzien, nie mialem czasu nie rozumiem czegos takiego. Mam czyjes pieniadze i albo wysylam towar albo odsylam pieniadze a nie glupka udaje przez prawie miesiac. Troche szacunku do ludzi i ich pieniedzy nikomu by nie zaszkodzilo. Ja tez bylem na urlopie i nie zostawilem zadnych niezakonczonych spraw, zobowiazan ani dlugow. Skoro ja potrafie szanowac ludzi to chyba mam prawo oczekiwac tego od innych? Nie obchodzi mnie czy ktos siedzi na forum codziennie jesli nie wysle mu moich pieniedzy.
Kupuje tylko od czarnych takich jak ja.
Awatar użytkownika
tomekpe
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 2477
Rejestracja: 30.07.2010, 11:40
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Milanówek

Re: Mirmił (wydzielone z wątku Gruzja z Mirmił Travel)

Post autor: tomekpe »

mirekm71 pisze: Skoro ja potrafie szanowac ludzi.
Nie, nie potrafisz. I masz co chciałeś - spójrz na swój podpis, to zrozumiesz.

Przy okazji - gwarancji przy zakupie od osoby prywatnej zwyczajnie nie ma. Rozumiem rozczarowanie i faktycznie miło by było, jakbyś dostał nową lampkę, ale racji nie masz. A ze słowem "oszust" przyhamuj. Nie pierwszy raz pokazujesz, że Twoja racja jest najważniejsza.
mirekm71
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 807
Rejestracja: 12.02.2012, 19:05
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Brzeg

Re: Mirmił (wydzielone z wątku Gruzja z Mirmił Travel)

Post autor: mirekm71 »

Pomijajac to, ze mam prawo kupowac od kogo chce to moj podpis jest odpowiedzia na podpisy innych, przeciwnych. Gdyby mirmil nie dal mi gwarancji to moze i bym jej nie oczekiwal a przede wszystkim lamp bym nie kupil. Ale dal i sie nie wywiazal a umowa ustna jest na rowni wazna z pisemna, zreszta mam tez korespondencje pisemna. To jest oszustwo i tak to bede nazywal. Nie zamierzam nikomu wchodzic w d...e tylko dlatego, ze Tobie sie tak podoba.
ps
Paragon tez dostalem od osoby prywatnej???
Kupuje tylko od czarnych takich jak ja.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość