Wypady, spotkania

Awatar użytkownika
strzelec
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 256
Rejestracja: 22.07.2008, 21:41
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Lublin

Re: Wypady, spotkania

Post autor: strzelec »

:thumbsup: niedziela faktycznie była piękna :lol: już nabrałem ochoty na listopadowe :crossy:
acid_toXin
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 148
Rejestracja: 13.06.2008, 07:57
Mój motocykl: nie mam już TA

Re: Wypady, spotkania

Post autor: acid_toXin »

Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3968
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kraśnik
Kontakt:

Re: Wypady, spotkania

Post autor: ostry »

Smarkanie to raczej po powrocie z Lisa będzie :lol: .
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
Awatar użytkownika
sq8crx
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1429
Rejestracja: 20.07.2010, 11:08
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Narew

Re: Wypady, spotkania

Post autor: sq8crx »

Panowie i Panie to może w ten weekend jakieś latanko się skroi. Póki jeszcze śniegu nie ma.
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3968
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kraśnik
Kontakt:

Re: Wypady, spotkania

Post autor: ostry »

sq8crx, ja z wiadomych względów pierwszy nie zaczynam :lol: :impreza: :lol: .
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
Awatar użytkownika
sq8crx
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1429
Rejestracja: 20.07.2010, 11:08
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Narew

Re: Wypady, spotkania

Post autor: sq8crx »

hm, na szczęście dzisiaj dopiero środek tygodnia może jakiś przełom nastanie czy cuś :)
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3968
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kraśnik
Kontakt:

Re: Wypady, spotkania

Post autor: ostry »

Mam jeszcze wyrzuty sumienia po tym jak się z Tobą ostatnio umawiałem , a potem musiałem kierowcy szukać :pob: :wink: .
Bliżej niedzieli będę się deklarował. Wstępnie mam już małe plany na niedzielę nie związane z :crossy: .
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
Awatar użytkownika
sq8crx
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1429
Rejestracja: 20.07.2010, 11:08
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Narew

Re: Wypady, spotkania

Post autor: sq8crx »

spoko, jak nie w tym sezonie to na pewno w przyszłym. Jak to się mówi co ma wisieć .....
A może ktoś z miejscowych się wybiera na http://lublin.riders.pl/forum/viewtopic.php?f=1&t=5712 wprawdzie większoś to pewnie jakieś plasiki będą ale wieczorne pifko zawsze coś.
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3968
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kraśnik
Kontakt:

Re: Wypady, spotkania

Post autor: ostry »

Po pewnej akcji w Ridersie w tamtym roku bojkotuję wszelkie inicjatywy człowieka z ptakiem w ustach :lol: . Tak więc ja odpadam . :grin: http://www.youtube.com/watch?v=mnLQg7R2xMw
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3968
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kraśnik
Kontakt:

Re: Wypady, spotkania

Post autor: ostry »

Coś z naszego podwórka , czyli bezpośrednio związanego z :drinking: :lol: , jak to mawiał Wałęsa "Nawet minusy mają swoje plusy" : http://media.wp.pl/kat,1022939,wid,1279 ... omosc.html.
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3968
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kraśnik
Kontakt:

Re: Wypady, spotkania

Post autor: ostry »

Głupio tak samemu ze sobą konserwować :blush: ale co tam! Jakby co to w niedziele latamy gdzieś pomiędzy Opolem Lub. a Puławami . Prawdopodobnie podobnie jak kiedyś wzdłuż historycznych szlaków z wykopaliskami , grodami , ziemiankami , górami trzech + itp .Tak byłem zachwycony widokami ,że mało spamiętałem i chcę jeszcze :grin: . Zapraszam! Mocno strasznie nie będzie , bo jadę z Magdą :smile: . Po tak długim czasie bez opadów błotka raczej też nie uświadczy , chyba że miejscami gdzieś tam na tych łąkach w okolicy Chodlika .
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
pupa
Czytacz
Czytacz
Posty: 3
Rejestracja: 18.07.2008, 17:32
Lokalizacja: okolice opola lubelskiego

Re: Wypady, spotkania

Post autor: pupa »

Ostry napisz o której będziesz latał to może sie przyłącze na dwie godzinki ta pokaże fajne trasy i na wzajem .
Awatar użytkownika
strzelec
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 256
Rejestracja: 22.07.2008, 21:41
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Lublin

Re: Wypady, spotkania

Post autor: strzelec »

Witojcie ludziska :ok: !
Kogo to mijałem dziś na trasce kazimierz - Nałęczów :crossy: ?
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3968
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kraśnik
Kontakt:

Re: Wypady, spotkania

Post autor: ostry »

pupa pisze:Ostry napisz o której będziesz latał to może sie przyłącze na dwie godzinki ta pokaże fajne trasy i na wzajem .
Sorry pupa,nie zaglądałem na forum przed wyjazdem ale dzięki za szczere chęci , mam nadzieje że będzie okazja skorzystania z Twoich znajomosci tras jak najrychlej :grin: .
strzelec pisze:witojcie ludziska :ok:
kogo to mijałem dziś na trasce kazimierz - nałęczów :crossy:
Joł! raczej nie nas, mimo iz Kazimierz liznęlismy bo tam umówione było spotkanie. Zaliczyliśmy kilka fajnych miejsc, szkoda że nie zebrała się wieksza ekipa bo pogoda byla rewelacyjna. oczywiście ognisko i kiełbachy były , no i nowe znajomości. Fotki przy okazji :smile: .

A propos, ja też spotkałem Trampka , tyle tylko że 700 w malowaniu BMW (biało-niebieskim) na długim zakręcie się minęlismy w miejscowości Wierzbica (na trasie Kraśnik- Kazimierz) kto to?? :niewiem: .
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
Awatar użytkownika
strzelec
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 256
Rejestracja: 22.07.2008, 21:41
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Lublin

Re: Wypady, spotkania

Post autor: strzelec »

Trzeba by wprowadzić taki zwyczaj, że trampkarze się zatrzymują i wracają te kilkaset metrów :crossy: i krótka pogawędka :impreza: :lol: oczywiście jak jeździmy na 1 lub 2 motory bo nie wyobrażam sobie tego w przypadku grupy która mnie wyprzedziła w drodze do Kazimierza a doliczyłem się ok 20 maszyn :mouthshut:.
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3968
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kraśnik
Kontakt:

Re: Wypady, spotkania

Post autor: ostry »

strzelec pisze:trzeba by wprowadzić taki zwyczaj, że trampkarze się zatrzymują wracają te kilkaset metrów :crossy: i krótka pogawędka :impreza: :lol: oczywiście jak jeździmy na 1 lub 2 motoru bo nie wyobrażam sobie tego w przypadku grupy która mnie wyprzedziła w drodze do Kazimierza a doliczyłem się ok 20 maszyn :mouthshut:
Miło by było ale obawiam się ,że często jednak wracalibyśmy te kilkaset metrów na darmo , bo jednak duża część użytkowników TA nie jest użytkownikami forum. W zasadzie to zauważyłem ,że podczas mijania się widać kto może być potencjalnym użytkownikiem forum TA - ma takie charakterystyczne qrwiki w oczach :lol: . Niestety utrudnieniem w takiej ocenie często bywa blenda :haha: .
Dzisiaj kolejny piękny dzień , ehhh a tu za chwilę lecę przeprowadzać szturm na cmentarze . Na moto nie bedzie dzisiaj czasu :swieczki: .
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
Awatar użytkownika
strzelec
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 256
Rejestracja: 22.07.2008, 21:41
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Lublin

Re: Wypady, spotkania

Post autor: strzelec »

OSTRY pisze:Dzisiaj kolejny piękny dzień , ehhh a tu za chwilę lecę przeprowadzać szturm na cmentarze . Na moto nie bedzie dzisiaj czasu :swieczki: .
A mnie udało się połączyć jedno z drugim. Wczoraj cmentarz w Puławach dziś w Podstarym Zamosciu. Zachaczyłem też o Roztocze :crossy: piknie było ale dziś tylko 6-ciu kolegów na 2 kółkach. Pogoda na :crossy: wyborna mogło tylko mniej wiać :lol: nawinąłem 260 km :grin:
Jutro rano Katowice puszką :dupa:
Pozdro dla grupy lubelskiej :smile:
Awatar użytkownika
Chmielo
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 152
Rejestracja: 04.01.2010, 11:29
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Chmielo »

OSTRY pisze:
strzelec pisze:trzeba by wprowadzić taki zwyczaj, że trampkarze się zatrzymują wracają te kilkaset metrów :crossy: i krótka pogawędka :impreza: :lol: oczywiście jak jeździmy na 1 lub 2 motoru bo nie wyobrażam sobie tego w przypadku grupy która mnie wyprzedziła w drodze do Kazimierza a doliczyłem się ok 20 maszyn :mouthshut:
Miło by było ale obawiam się ,że często jednak wracalibyśmy te kilkaset metrów na darmo , bo jednak duża część użytkowników TA nie jest użytkownikami forum. W zasadzie to zauważyłem ,że podczas mijania się widać kto może być potencjalnym użytkownikiem forum TA - ma takie charakterystyczne qrwiki w oczach :lol: . Niestety utrudnieniem w takiej ocenie często bywa blenda :haha: .
Dzisiaj kolejny piękny dzień , ehhh a tu za chwilę lecę przeprowadzać szturm na cmentarze . Na moto nie bedzie dzisiaj czasu :swieczki: .
Panie, moto w tym czasie to jedyny wskazany pojazd.korki i problemy z parkowaniem masz w nosie. :smile: Ci co mają w kasku blendę to co w tych oczach mają? :roll:
dawniej Lewar.
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3968
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kraśnik
Kontakt:

Re: Wypady, spotkania

Post autor: ostry »

strzelec pisze: Ci co mają w kasku blendę to co w tych oczach mają? :roll:
Nie wiadomo co w tych oczach mają, bo mają w kasku blendę :smile6: .
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
Awatar użytkownika
sq8crx
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1429
Rejestracja: 20.07.2010, 11:08
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Narew

Re: Wypady, spotkania

Post autor: sq8crx »

Aż się boję zapytać co mają ci co mają gogle :)

A tak z innej beczki w niedzielę jak ma ktoś ochotkę na pooglądanie jak młodzi dzidują to http://www.zawodymx.pl/pl,0,s200,niezbednik.html.
Pogoda zapowiada się fajna błotko błotko i jeszcze raz błotko.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość