Wigilia 2016

Moderatorzy: Skorpionka, Baran

Awatar użytkownika
maras67
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 937
Rejestracja: 24.03.2010, 12:55
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wigilia 2016

Post autor: maras67 »

wajdek pisze:Po niektórych sika się na zielono i nie wolno tego robić w basenie!
Wolno, ale nie z trampoliny.
Spotkanie było fajne, jak zwykle z Wami. Najlepszego w 2017!

P.S. Myślę że nieprzyjście na Wigilię klubową z powodu sugestii (nawet mocnej) o robieniu żarcia jest rzeczywiście nieporozumieniem.
Proponuję spuścić Leo wpierdziel i do lochu.
A następnie ucałować skrępowane rączki (i nie tylko) że chciała zmotywować ludzi do działania.
Myślę że powinniśmy doceniać inicjatywę a nie udupiać.
Leo: głowa do góry. Dostaniesz suchy chleb i czarną kawę (ale posłodzoną!!).

P.S.2 Wielkie dzięki dla Chilli która to nagrała ową imprezę i dogadała szczegóły z 2oo.

P.S.3 Anka sprawiła duuużą niespodziankę. :)
Jazda motocyklem to najprzyjemniejsza rzecz jaką się robi w ubraniu... :)
http://forum.transalpclub.pl/gallery/im ... ge_id=2026
Awatar użytkownika
falco
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5544
Rejestracja: 06.04.2010, 16:06
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: K-J

Re: Wigilia 2016

Post autor: falco »

Leo(n) :cool: choć ja się nie wigiliuję, aczkolwiek z kuchni nie uciekam, ba! "wtedy" (1 raz) robiłem gofry z domieszką kakao... :wink: mam dla Ciebie propozycję...

Weź wagę łazienkową (kuchenna nie wyrobi), zważ smutaski z PW a następnie zważ (jeśli nie zabraknie skali) radość sprawioną Potrzebującym (Sobie też) podczas akcji charytatywnej i... Ty już wiesz co. :thumbsup:




P.S. Zimo wy...j.
Pozdr! falco
...nie ma boga i Motóra...


Czas Diabła... oto Łezka...
krzysimirn
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 778
Rejestracja: 03.05.2010, 11:05
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Wyszków

Re: Wigilia 2016

Post autor: krzysimirn »

nie rozumiem całej zadymy po wigilii, Basia zorganizowała podobno fajną imprezkę, znając Wojtka nawet przez sekundę bym nie pomyślał, że chce komuś zrobić przykrość i czegoś się czepiać - pewnie dlatego wysłał wiadomość PW do Basi i nie podejmował tematu tutaj. Zakładam, że chciał coś wyjaśnić z Basią niestety wypłynęło to w ogólnym temacie. W życiu tak jest - sami wiecie- ktoś coś powie, inna osoba ma gorszy dzień lub odbierze te słowa niezgodnie z zamiarem autora, grzecznie tego się nie wyjaśni na osobności, seria przypadków, błędnych interpretacji i wszyscy wiemy jak się to kończy. Złóżmy kochani to na karb zaganiania przedświątecznego, zbyt długo się znamy żeby o coś takiego się gniewać, czy co gorsze rezygnować ze wspaniałych rzeczy które razem robimy. Tym bardziej podkreślę jeszcze raz, jestem w 100% przekonany, że nie takie były intencje Wojtka. Życzmy sobie szczęśliwego nowego roku i tego żeby takich spotkań i wspólnych wspaniałych działań było jak najwięcej.

Jak chcecie Basiu - Wojtku to pogadajcie w 4 oczy a nie przez wiadomości tekstowe bo w żywej rozmowie od razu można wytłumaczyć dokładnie o co chodzi. A przy takich wymianach w necie jak pisałem gorszy dzień, zmęczenie, błędna interpretacja może doprowadzić do zupełnie niepotrzebnych zgrzytów.


Jeszcze raz wszystkiego najlepszego w Nowym Roku dla najlepszej ekipy motocyklistów w tym kraju!!
Awatar użytkownika
wojtekk
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5564
Rejestracja: 22.08.2009, 13:17
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Warszawa / Saska Kępa

Re: Wigilia 2016

Post autor: wojtekk »

2498

2497

2496

2495

2494

2493

2492

2491

2490
Były: Transalp 600, Super Tenere XTZ 750, Suzuki DR 650 SE. Jest: PamEla Anderson St1300 PanEuropean
***
Enduro się kulom nie kłania.
Awatar użytkownika
Adam_M
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 790
Rejestracja: 26.02.2014, 12:19
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa-Targówek/Wesoła

Re: Wigilia 2016

Post autor: Adam_M »

Wojtek, dzięki za fotki! :grin: wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

Tapnięte z Huawei P7
XJ600N 94'->TA600V 96'
Awatar użytkownika
Pilot
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 332
Rejestracja: 10.02.2013, 17:32
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Raszyn

Re: Wigilia 2016

Post autor: Pilot »

Leo pisze:OK, po informacji na pw od Wojtka powiem tak - róbta co chceta, ja się więcej w żadne Wigilie i Szlachetne Paczki nie angażuję.
Coooooooo takiego? no toż to mi się w głowie nie mieści ... Leo ... zostawisz mnie? ... mnie? ... to ja idę :kolejka:

A na poważnie ... kochani ... z okazji Nowego Roku życzę Wam wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia, wielu wspólnych cudownych wypraw oraz ... zero konfliktów.
Tworzymy naprawdę wspaniałą paczkę i nic ... kuźwa nic tego nie zepsuje ... bo jak nie to :boks:
Old pilots never die, they just go on to a ... new plane.

Jawa 50 Mustang > ...... > Honda Transalp XL600V
Awatar użytkownika
Wojcio
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 264
Rejestracja: 08.06.2016, 19:49
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: KRYNICE k. Białegostoku

Re: Wigilia 2016

Post autor: Wojcio »

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku dużo zdrowia życzy Wojcio z Podlasia. ( chyba największy trampkowicz w Polsce) Pozdrawiam :grin:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość