Jakie Handbary lub Handguardy do TR 650

Akcesoria do motocykla, gmole, kufry, sakwy, grzane manetki, słowem dodatkowe wyposażenie.
Mazur
Czytacz
Czytacz
Posty: 3
Rejestracja: 05.02.2016, 15:24
Mój motocykl: XL650V

Jakie Handbary lub Handguardy do TR 650

Post autor: Mazur »

Cześć :) W związku z przepiękną jesienną pogodą (deszcz, liście, błoto) wracając do domu stwierdziłem że nie ma co po asfalcie tylko najlepiej polatać leśnymi duktami :)) jak pomyślałem tak zrobiłem ..
Nieźle żarło ale jak to bywa do czasu :) "nasta" przeprawa wodna zweryfikowała wyposażenie mojego TR :( uszkodzone hanguardy - lewy połamany, pozostał w miejscu zdarzenia :(
Poszukuje Lewego lub może macie jakieś rozsądne propozycje-pomysły ???
LUDOJA
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 235
Rejestracja: 26.09.2015, 19:24
Mój motocykl: XL600V

Re: Jakie Handbary lub Handguardy do TR 650

Post autor: LUDOJA »

Ja mam Zety, po kilku glebach rowniez na betonie po połamanej dłoni w otatnim wypadku szkoda zakładać prowizorek typu Accerbis czy jakieś tam.......polecam Zety bo są pancerne.....
Mazur
Czytacz
Czytacz
Posty: 3
Rejestracja: 05.02.2016, 15:24
Mój motocykl: XL650V

Re: Jakie Handbary lub Handguardy do TR 650

Post autor: Mazur »

Dzięki za podpowiedź :)
A jak po założeniu współgrają z szybą ???? Czy przy skręcaniu nie haczą o szybę ? Bardziej niż oryginalne ?
LUDOJA
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 235
Rejestracja: 26.09.2015, 19:24
Mój motocykl: XL600V

Re: Jakie Handbary lub Handguardy do TR 650

Post autor: LUDOJA »

W mojej 600 lekko dotykają przy skrajnych położeniach kierownicy podciąłem szybę z jednej strony i zupełnie niepotrzebnie bo po glebie na niepociętą stronę uderzył o szybę i nic się nie stało.......ogólnie to bez znaczenia Zety mają tyle opcji złapanie o kiere(adapterów)że można dopasować jak się chce.....
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości