Huzar do TA 700 - PROŚBA

motocyklowo
PawełW
romeciarz
romeciarz
Posty: 23
Rejestracja: 22.11.2014, 17:15
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Mrozów

Huzar do TA 700 - PROŚBA

Post autor: PawełW »

Witam, chciałem zamówić tłumik huzar do TA 700, wersje z dłuższym układem dolotowym(żeby usunąć ten niby katalizator).
Niestety pan Zbyszek nie posiada w swojej ofercie tłumika, ani dolotu do tłumika do TA 700. I tu moja wielka prośba, czy byłby ktoś chętny z okolic Błażowy Dolnej, żeby podjechać swoim TA 700 na przymiarke do krawca(pana Zbyszka). Ponoć ktoś się wstępnie umawiał nawet na taki zabieg, ale nie dojechał. Ja mieszkam koło Wrocławia i kilka setek km mam, uczynnemu albo uczynnej jakoś się odwdzięcze. W TA 700 możliwe, że była by opcja wymiany tłumika i wywalenie kata bez spawania(pewnie trochę droższa). Podczas rozmowy telefonicznej pan Zbyszek wspomniał, że może zrobić w nowej rurze gniazdo na sondę lambde. Wtedy tylko wykręcamy stary tłumik i kata i zakładamy nowy komin, a wrazie jakiejś dziwnej potrzeby można wrócić do oryginału.
Namiary do strony: www.huzarexhaust.eu
PawełW
romeciarz
romeciarz
Posty: 23
Rejestracja: 22.11.2014, 17:15
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Mrozów

Re: Huzar do TA 700 - PROŚBA

Post autor: PawełW »

Nie ma chętnych, czy mam głupi pomysł?
Awatar użytkownika
Sinxu26
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 155
Rejestracja: 05.05.2015, 12:29
Mój motocykl: XL650V

Re: Huzar do TA 700 - PROŚBA

Post autor: Sinxu26 »

No wiesz, Huzary nie są jakoś popularne ;)
Ja osobiście mam:
Obrazek

Posłuchaj jaka poezja:
https://youtu.be/BiClmSy-AD0
Awatar użytkownika
Artek
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2517
Rejestracja: 09.10.2011, 16:33
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: ZMY

Re: Huzar do TA 700 - PROŚBA

Post autor: Artek »

Pomysł bardzo dobry. Zapytaj może na lokalnym.
Polecam wyroby Zbyszka.
Dominator.
PawełW
romeciarz
romeciarz
Posty: 23
Rejestracja: 22.11.2014, 17:15
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Mrozów

Re: Huzar do TA 700 - PROŚBA

Post autor: PawełW »

Wiem, wiem Leoś to Leoś, ale miełem Huzara w 650-tce. Dżwięk ok, wykonanie też, cena bardzo rozsądna, no nie ma prawda homologacji...no ale. Wiszeńką na torcie była by wersja owal, szczególnie do TA i AT, może kiedyś będzie... Trzeba popierać polską myśl techniczną, a tu akurat warto(moim zdaniem).
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość