Wrocławski Terror

Moderator: haku

Awatar użytkownika
maciek650
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 44
Rejestracja: 13.04.2014, 14:06
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Środa Śląska

Wrocławski Terror

Post autor: maciek650 »

Witam. Widzialem kilka trampków we Wro na terrorze. Grill i pokazy po calym zajsciu OK, cel też szczytny bo zbiórka na dom dziecka tylko przejazd przez miasto katastrofa !!! setki mogą stracic prawa jazdy bo szli wszyscy jednym pędem czy czerwone czy nie :/ piszczie info jak ktos byl i czy mu jakies wezwanie nie przyszlo :/ Pozdrawiam
Awatar użytkownika
aanis71
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 275
Rejestracja: 29.02.2012, 15:47
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocławski Terror

Post autor: aanis71 »

Bo takie akcje załatwia się oficjalnie, pismo do komendanta z prośbą o zgodę na przejazd a i może z eskortą . Jak dla mnie cała akcja trochę bez pomyślunku i odpowiedniej organizacji -bo jeżeli organizator nadaje nazwę wydarzeniu tak pejoratywnie brzmiącą nie ma się co dziwić negatywnych reakcji otoczenia . Ogólnie idea zacna, wykonanie i popisówy niekoniecznie. Ale mam nadzieje ze mandatów nikt z naszych nie dostanie ;)
Żyje się tylko raz, ale jeśli robisz to właściwie, jeden raz wystarczy
Awatar użytkownika
grad74
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2689
Rejestracja: 23.06.2012, 07:09
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Siechnice

Re: Wrocławski Terror

Post autor: grad74 »

no, z tymi mandatami to nie wiem :ysz: , biedny Uosiu dzwonił dzisiaj do mnie wystraszony i mówił coś o emigracji do Zimbabwe , albo na Antarktydę ewentualnie chce się razem z Trampkiem okopać saperką na ogródku i dwa lata nie wychodzić, bo niechcący też się przyplątał do całej tej grupy :lol:
Honda TransalpPD10-99r, Honda Revere RC33-96r, Honda Nx125-99r, SHL M11-62r, WSK Garbuska-68r,Skuterek Motobi 50 z Hondowskim silniczkiem ;).

Gdyby Transalp kardan miał, ideałem by się zwał :)
Awatar użytkownika
Wiktor
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 85
Rejestracja: 25.05.2012, 23:27
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocławski Terror

Post autor: Wiktor »

Awatar użytkownika
Reindeer
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1139
Rejestracja: 11.11.2011, 16:48
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Wrocław (czasem Krosno)

Re: Wrocławski Terror

Post autor: Reindeer »

Wiktor pisze:strach to sieją oni... http://swiat.newsweek.pl/nocne-wilki-mo ... 709,1.html
Niepotrzebnie sam siejesz strach w tym temacie.Sam Putin wyjaśnia, że nie ma się czego bać: http://aszdziennik.pl/114691,putin-uspo ... tawia-mape
Awatar użytkownika
uosiu
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 349
Rejestracja: 16.06.2014, 17:03
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocławski Terror

Post autor: uosiu »

grad74 pisze:no, z tymi mandatami to nie wiem :ysz: , biedny Uosiu dzwonił dzisiaj do mnie wystraszony i mówił coś o emigracji do Zimbabwe , albo na Antarktydę ewentualnie chce się razem z Trampkiem okopać saperką na ogródku i dwa lata nie wychodzić, bo niechcący też się przyplątał do całej tej grupy :lol:

Ej, o emigracji nic nie pisałem :lol:
Co nie zmienia faktu, że jakieś ploty do mnie dotarły, że Komendant ma jakieś ciśnienie, żeby uporządkować.
Awatar użytkownika
maciek650
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 44
Rejestracja: 13.04.2014, 14:06
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Środa Śląska

Re: Wrocławski Terror

Post autor: maciek650 »

Takiej akcji nie popuszczą, nie chca stracić takiej premii a organizatorom należą sie baty bo można bylo nadać tej imprezie legalny i pozytywny status. Wyszlo jak wyszlo a większość uczestników "sra po gaciach"
Awatar użytkownika
uosiu
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 349
Rejestracja: 16.06.2014, 17:03
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocławski Terror

Post autor: uosiu »

maciek650 pisze:Takiej akcji nie popuszczą, nie chca stracić takiej premii a organizatorom należą sie baty bo można bylo nadać tej imprezie legalny i pozytywny status. Wyszlo jak wyszlo a większość uczestników "sra po gaciach"
Swoją drogą, nie Ciebie mijałem na zjeździe z AOW podczas przejazdu?
Awatar użytkownika
maciek650
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 44
Rejestracja: 13.04.2014, 14:06
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Środa Śląska

Re: Wrocławski Terror

Post autor: maciek650 »

Może być :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość