Kaukaz -przełom czerwca-lipca

Jedziesz gdzieś? Proponujesz spotkanie? Napisz o tym
Awatar użytkownika
Walek
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 57
Rejestracja: 18.06.2008, 18:50
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Łódź

Kaukaz -przełom czerwca-lipca

Post autor: Walek »

Jako że to w tym roku jeden z bardziej obleganych kierunków (może ten Apofis ma walnąć czy co i sie ludziska spieszą :smile: ) no w kazdym bądź razie i mnie sie chce ruszyć w tamtą strone a że lubie do kogoś gębę otworzyć to może sie chętny lub dwóch znajdzie ktoremu bedzie pasowalo terminowo między 11.06 a 16.07 (tak mam urlop) .Mozliwy wyjazd na cały ten okres ,jestem otwarty na sugestie.Plan to przejazd oczywiscie przez Rosje i "drogę wojenną" jak ją otworzyli a dalej to juz do dogadania .Napewno Gruzja,Armenia,moze Azerbejdżan ,powrot przez Rosję ale troche bardziej na pólnoc żeby ewentualnie Wołgograd zobaczyć czyli dawny ..każdy wie.Czasu sporo dlatego nie lubie gnac kosmiczne przebiegi i po nocach raczej też sie nie poruszam czyli spokojny wypadzik bez pospiechu .Noclegi głównie namiot by jak najlepiej poczuć te klimaty,może jakies wesele w Armeni :impreza: :wink: nieee to trzeba miec szczescie Henrego żeby sie załapac .Dobra jak by ktos mial czas i sie zdecydowal to piszcie tu czy na Priv . Walek :cool:
Awatar użytkownika
henry
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3093
Rejestracja: 12.06.2008, 23:12
Lokalizacja: INOWŁÓDZ

Re: Kaukaz -przełom czerwca-lipca

Post autor: henry »

Ojj Walek ... chętnie popełnił bym Gruzję jeszcze raz, albo i dwa, ale ... trzeba będzie penetrować jakieś inne kierunki ... jeżeli w ogóle uda się wyjechać w świat :crossy: W każdym razie ... powadzenia życzę :thumbsup:
GMOLE DO XL 600 i XL 700 i Afryki ... robię
504894578
Awatar użytkownika
Walek
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 57
Rejestracja: 18.06.2008, 18:50
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Łódź

Re: Kaukaz -przełom czerwca-lipca

Post autor: Walek »

Dzieki Henry :thumbsup: Juz Twoja chęc do objechania Gruzji po niecałym roku od powrotu uświadcza mnie w przekonaniu że to dobry kierunek .Powodzenia kolego !!!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość