BF DESERT

Kurtki, kaski, buty, ochraniacze itp.
Awatar użytkownika
PIES
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 316
Rejestracja: 02.11.2008, 18:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: BF DESERT

Post autor: PIES »

Wczoraj byłem u Gościa w Mikołajkach i zrobiłem z moim plecaczkiem małe zakupy.Ludzie,którzy prowadzą ten sklep są bardzo sympatyczni,ceny robią naprawdę dobre,a ten kombinezon zaproponował mi na samym wejściu za 900.Myślę,że jeśli zadzwonisz do niego i dobrze pogadasz,to zrobi Ci lepszą cenę,a już napewno przesyłkę gratis.Powiedział,że nie ma problemu z rozkompletowaniem.Pojechaliśmy do nich po ciuchy 100 km i myślę,że się opłaciło,utargowaliśmy na wszystkim 380 zł :ok:
Nie ma się co pipać w szczypę!!!
Awatar użytkownika
Remi
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1073
Rejestracja: 19.09.2008, 17:46
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Bartoszyce
Kontakt:

Re: BF DESERT

Post autor: Remi »

PIES pisze:Wczoraj byłem u Gościa w Mikołajkach i zrobiłem z moim plecaczkiem małe zakupy.Ludzie,którzy prowadzą ten sklep są bardzo sympatyczni,ceny robią naprawdę dobre,a ten kombinezon zaproponował mi na samym wejściu za 900.Myślę,że jeśli zadzwonisz do niego i dobrze pogadasz,to zrobi Ci lepszą cenę,a już napewno przesyłkę gratis.Powiedział,że nie ma problemu z rozkompletowaniem.Pojechaliśmy do nich po ciuchy 100 km i myślę,że się opłaciło,utargowaliśmy na wszystkim 380 zł :ok:
Tez słyszałem podobne opinie o tym sprzedawcy. Od nas sporo osób do niego jezdzi a jest ponad 200 km.
rafnice
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: 09.11.2008, 22:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: BF DESERT

Post autor: rafnice »

Jechać to mi się średnio opłaca, w jedną strone to mam z 300km... :sad: . Za to zadzwoniłem, pogadałem z bardzo miłą panią :grin: , nie ma problemu z rozkompletowaniem, za same spodnie życzą sobie 450pln, myśle że warte są tej ceny więc zamówiłem. Teraz z niecierpliwością oczekuje na przesyłke. Dzięki wielkie wszystkim za sugestie, porady i wskazanie słabych miejsc tych spodni, na które niewątpliwie zwróce baczniejszą uwage jak się tylko do nich dorwe :smile:
Awatar użytkownika
sober
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 191
Rejestracja: 09.07.2008, 22:54
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Piaseczno

Re: BF DESERT

Post autor: sober »

mazi pisze:Sober, jak Ty mogles sobie porysowac motocykl tymi guzikami, jesli one sa po zewnetrznej stronie uda?
widze że kolega nie jeździ w terenie więc nie wie. Odpowiedź jest bardzo prosta: od targania motocyklem typu podnoszenie wykręcanie w w jakimś ciaznym zaułku podnoszenie po glebie -wówczas stoisz obok motocykla i rysujesz tymi kieszeniami bok motocykla i tyle.
Awatar użytkownika
mazi
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 310
Rejestracja: 22.06.2008, 18:33
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Warszawa

Re: BF DESERT

Post autor: mazi »

Zebys sie nie zdziwil :smile: Bardzo czesto jezdze w terenie, ale nie mam spodni z guzikami rysujacymi motocykl. Takie rzeczy trzeba przewidywac.
PS. Od niedawna smigam w tekstyliach, bo sobie kupilem komplecik na wyprzedazy. Dotad jezdzilem w skorze i jakos bezpieczniej sie w niej czuje - jak wszyscy wiemy, skora jest bezpieczniejsza, wiec to nie tylko moje odczucie, ze jednak cos w niej jest :wub: :grin:
Awatar użytkownika
ryben
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 477
Rejestracja: 19.10.2008, 17:17
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: wrocław

Re: BF DESERT

Post autor: ryben »

ryben pisze:cały sezon jeździłem w spodniach BF Desert - niebywale wygodne, ciepłe /podpinka/ nieprzemakalne /membrana/ i praktyczne :thumbsup: :thumbsup: ale ... reklamowałem towar bo poszły szwy na wewnętrznej stronie kolan i w kroczu oraz rozwarstwiła się i pękła membrana w kroczu, podpinke zszyłem we własnym zakresie. GENERALNIE model bardzo udany tylko marniej z wykonaniem :thumbsdown: zobaczę czy je zreperują bez problemu. swoją drogą z szelkami kosztowaly 690 zeta więc troszkę od nich wymagać trzeba :crossy: bo to liga wyższa niż ret bike
hmm spodni nie naprawili ale wymienili cały komplet na zupełnie nowe !!! nowe szersze /niby/ochraniacze bioder, niby ten sam rozmiar a jakby większe :omg: albo schudłem albo qrwa gacie są niewymiarowe, poza tym te nowe gacie mają w pasie dwa zatrzaski, a wczesniej był zatrzask i zaczep co uważam było lepszym i stabilniejszym rozwiązaniem, zwłaszcza w przypadku dużych mięśni piwnych :lol: pozyjemy pojeżdzimy zobaczymy ... gwarancja biegnie od początku bo to nowe gacie są :punk:
czas ucieka ... wieczność czeka ...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość