Marzeniom trzeba pomagać

Inne wspomnienia.
Awatar użytkownika
PIES
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 316
Rejestracja: 02.11.2008, 18:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Marzeniom trzeba pomagać

Post autor: PIES »

TROJAN pisze:
Trojan jr pisze:Ja nie mam żony jeszcze.Na Trampka zachorowałem jak mnie Brachol przewiózł.1 przejażdżka to była tragedia strach przed glebą --- no cóż przecież nigdy na motorze nie jechałem.;Ale coś zaiskrzyło, polecieliśmy w Beskid Wyspowy; piękna pogoda ciepło zielono i jakoś inaczej jak w aucie .Pomyślałem ja tez tak chce siedzieć za kierą :crossy: i też tak latać.
I sie zaczęło w tym roku zrobiłem prawko a 2 dni potem już miałem mojego pięknego TRAMPKA. :szab:
Co to znaczy jeszcze ...?

A po h..... Ci żona bracholcu , młodyś jest zajmij sie sobą i swoimi marzeniami , baby nie zając......

Trampka masz to korzystaj :crossy: bo warto !!!! bo potem :whip:

:ec:
Tylko często zmieniaj rękę, żeby jakieś dysproporcje w umięśnieniu nie powstały :tongue: a to pisałem wspólnie i w porozumieniu z Piwkosiem ;) Jak ręki nie zmienisz to nawiedzi Cie demon ze zdjęć zlotowych hehe
Nie ma się co pipać w szczypę!!!
oleszka
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 48
Rejestracja: 21.10.2009, 15:56

Re: Marzeniom trzeba pomagać

Post autor: oleszka »

Jakiś nowy wątek widzę powstaje :lol: PIESU o jakiego demona chodzi?
Awatar użytkownika
pacoramirez
Czytacz
Czytacz
Posty: 6
Rejestracja: 18.11.2009, 20:24
Lokalizacja: Mława
Kontakt:

Re: Marzeniom trzeba pomagać

Post autor: pacoramirez »

Czeho dla wszystkich. To może ja o swoim oczekiwaniu na marzenie. Czekam już ponad 35 lat i muszę jeszcze dwa lata poczekać (mieszkanie do spłaty ;() ale poczekam - cierpliwy jestem w tej jednej jedynej kwestii - bo ja nie jestem przeciwny marzeniom wprost przeciwnie nie mam nic na przeciwko ;) Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Pingwin
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 561
Rejestracja: 06.12.2008, 00:10
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Nysa/Reykjavik

Re: Marzeniom trzeba pomagać

Post autor: Pingwin »

Paco,czekaj bo warto!Myślę,że kto poczuł to" coś" ten wie o czym ja piszę. :grin:
Dawniej gdziala
Awatar użytkownika
tomas3h
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 152
Rejestracja: 31.07.2009, 14:44
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Wałcz
Kontakt:

Re: Marzeniom trzeba pomagać

Post autor: tomas3h »

Witam Panowie,tak czytam wasze posty,oglądam wasze Trampki i relacje z wypraw i żal mi :dupa: ściska,też tak chcę :swieczki:
Kasa się u mnie cały czas zbiera,lejce sobie w ten piątek wyrobiłem,kompletuję wdzianko i cały czas czekam na wiosnę kiedy zbiorę odpowiednią ilość grosiwa na zakup wymarzonego Trampka :ok:
Odmawiam sobie wielu przyjemności,no może poza :drinking: żeby tylko zrealizować cel,ale mam nadzieję w przyszłym roku dołączyć do waszego grona szczęśliwców,czekam na to z niecierpliwością... :ysz: pozdro.
XL600V
Awatar użytkownika
Mistruś
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 314
Rejestracja: 14.02.2009, 00:59
Lokalizacja: Katowice

Re: Marzeniom trzeba pomagać

Post autor: Mistruś »

tomas3h pisze:Witam Panowie,tak czytam wasze posty,oglądam wasze Trampki i relacje z wypraw i żal mi :dupa: ściska,też tak chcę :swieczki:
Kasa się u mnie cały czas zbiera,lejce sobie w ten piątek wyrobiłem,kompletuję wdzianko i cały czas czekam na wiosnę kiedy zbiorę odpowiednią ilość grosiwa na zakup wymarzonego Trampka :ok:
Odmawiam sobie wielu przyjemności,no może poza :drinking: żeby tylko zrealizować cel,ale mam nadzieję w przyszłym roku dołączyć do waszego grona szczęśliwców,czekam na to z niecierpliwością... :ysz: pozdro.
no tak dalej, masz tam fajne dróżki, Dobiegniew, Człopa itp, trampek będzie w swoim żywiole :thumbsup:
"Ostatni Japończyk"
Awatar użytkownika
Stringers
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 354
Rejestracja: 18.10.2008, 22:37
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Dark Side of Stettinum
Kontakt:

Re: Marzeniom trzeba pomagać

Post autor: Stringers »

Rozumiem marzenia i te zbieranie, ale za bardzo nie mogę pojąć o co chodzi z tymi żonami :ysz:

Mnie to się marzy na Islandię z Ellwodem, ale jak sobie pomyślę jak tam zimno i mokro to jakoś znów na następny rok przekładam i gdzieś w ciepłe kraje swój wzrok kieruję...
Najpiękniejsza muzyka, to praca silnika...choćby to był odkurzacz ;)

FOTOSTORY http://picasaweb.google.com/onthemove.dnx
BLOG http://onthemove.blox.pl/html
Awatar użytkownika
tomas3h
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 152
Rejestracja: 31.07.2009, 14:44
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Wałcz
Kontakt:

Re: Marzeniom trzeba pomagać

Post autor: tomas3h »

Mistruś pisze:no tak dalej, masz tam fajne dróżki, Dobiegniew, Człopa itp, trampek będzie w swoim żywiole :thumbsup:
Stary Wałcz w promieniu 100km mam objechany rowerkiem dookoła po sto razy,znam każdą dziurę (miejscowość) jak i w asfalcie :grin: Trampek jest mi bardziej potrzebny żeby zgłębiać Polskę i choć część Europy - takie marzenia :smile: No i żeby do pracy było się czym wozić :witch: pozdro :crossy:
XL600V
Awatar użytkownika
henry
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3093
Rejestracja: 12.06.2008, 23:12
Lokalizacja: INOWŁÓDZ

Re: Marzeniom trzeba pomagać

Post autor: henry »

Taa.....marzenia to wspaniała rzecz, szczególnie wtedy, kiedy się spełniają :ok:
Ale co by warte było bez nich , nasze życie ? :niewiem:
GMOLE DO XL 600 i XL 700 i Afryki ... robię
504894578
Awatar użytkownika
Mistruś
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 314
Rejestracja: 14.02.2009, 00:59
Lokalizacja: Katowice

Re: Marzeniom trzeba pomagać

Post autor: Mistruś »

tomas3h pisze:
Mistruś pisze:no tak dalej, masz tam fajne dróżki, Dobiegniew, Człopa itp, trampek będzie w swoim żywiole :thumbsup:
Stary Wałcz w promieniu 100km mam objechany rowerkiem dookoła po sto razy,znam każdą dziurę (miejscowość) jak i w asfalcie :grin: Trampek jest mi bardziej potrzebny żeby zgłębiać Polskę i choć część Europy - takie marzenia :smile: No i żeby do pracy było się czym wozić :witch: pozdro :crossy:
No racja, nie pomyślałem, to tak jak ja w swojej okolicy. Spojrzałem na to ze swojej perspektywy a Wałcz dla mnie to już zwiedzanie Polski. Bardzo lubię te tereny bo spędzałem tam trochę czasu za młodu w okolicach Krzyża, :wub: :drinking: :zabawa: , a konkretnie to Przesieki, zadupie straszne.
No tak czy siak to: wytrwałości i powodzenia w spełnianiu i dążeniu do celu. :thumbsup:
"Ostatni Japończyk"
Awatar użytkownika
JanuszCh.
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 404
Rejestracja: 14.02.2009, 21:20
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Dubiecko

Re: Marzeniom trzeba pomagać

Post autor: JanuszCh. »

henry pisze:Taa.....marzenia to wspaniała rzecz, szczególnie wtedy, kiedy się spełniają :ok:
Ale co by warte było bez nich , nasze życie ? :niewiem:
Tak henry masz w 100% rację. Ja mam w garażu przypiętą do półki taką karteczkę na której jest mały aniołek lezący na chmurce i napis "Marzenia są piękne". Lubię popatrzeć sobię na tę karteczkę.
Bolek pisze:No naprawdę Cię wzięło :ok: ,jak chyba wszystkich tutaj.
Zabierz moto do Islandii to Ci się tak nie będzie przykrzyć :grin: ,albo chociaż zdjęcie
Thorin pisze:A moja zagroziła rozwodem i powiedziała, że odda do jakiegoś hospicjum w razie "W" :lol: :lol: :lol: :lol:
Moja też rzuca podobnymi tekstami,ale ja od dłuższego czasu podejrzewam,że One są wszystkie w jednej fabryce robione :haha:
Natomiast tutaj się z szanownym koleżeństwem nie zgodzę się do końca. Moja piękniejsza połowa jeździła ze mną po komisach i pomagała wybrac Trampka- potem ten wybór oczywiście zatwierdził kolega - mechanik. Lubi też ze mną jeździć - razem zrobiliśmy parę ciekawych tras. :crossy: Chociaż posiada prawko to kierownicy mi nie wyrywa z rąk. :smile:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość