[S] ST 1300 Paneuropean 2002/03

Wiedźma
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 62
Rejestracja: 29.08.2015, 22:10
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Puszcza Mariańska

[S] ST 1300 Paneuropean 2002/03

Post autor: Wiedźma »

Witam.
Wiem, że to nie Forum Paneuropy ale może ktoś z Forum Trampkowego będzie zainteresowany...
Z nieukrywanym żalem rozstaję się ze swoją Pancią, którą sprzedam albo zamienię na... kolejnego Trampka w moim życiu :grin: .
W zasadzie wszystko zostało opisane w ogłoszeniu OLX:
https://www.olx.pl/oferta/honda-st-1300 ... e15985f7f3
Motocykl mogę polecić z czystym sumieniem. Trafiłem na zadbany egzemplarz. Przebieg, biorąc pod uwagę stan techniczny, wydaje się autentyczny.
Powód sprzedaży bardzo prozaiczny. Tuz po zakupie motocykla małżonce dosłownie rozleciał się kręgosłup. W sierpniu 2017 operacja - 2 implanty w odcinku szyjnym, w zeszłym tygodniu kolejna i trzeci implant w tym samym odcinku. Kasku długo nie założy. Paneuropa zdecydowanie nie nadaje się do oblatywania komina po wiejskich dróżkach (zwłaszcza solo) a tylko takie wypady mi obecnie pozostały. W garażu stoi (dosłownie) jeszcze VS 1400 (zabytek) a Trampek planowany jest do krótkich, solowych wypadów (bo co może być lepszego do tego celu?). W motocyklu, po zakupie rok temu zrobiłem i wymieniłem wszystko co potrzeba więc nie będzie żadnych dodatkowych kosztów eksploatacyjnych.
Cena do rozsądnej negocjacji.
Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów.
Wiedźma
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 62
Rejestracja: 29.08.2015, 22:10
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Puszcza Mariańska

Re: [S] ST 1300 Paneuropean 2002/03

Post autor: Wiedźma »

Motocykl dzisiaj znalazł nowy garaż. Ogłoszenie nieaktualne.
Zatem szukam ogarniętego Trampka. :grin:
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości