POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Temat dla nowych użytkowników forum
transdans
Czytacz
Czytacz
Posty: 1
Rejestracja: 13.10.2014, 14:19
Mój motocykl: nie mam jeszcze TA

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: transdans »

Witam wszystkich serdecznie.

Kilka słów o mnie, mam na imię Kamil i pomieszkuje w stolycy (przedstawienie jak w AA) Od szkoły średniej zawsze chciałem mieć 2oo, nadszedł czas spełnienia młodzieńczych marzeń. W lipcu bieżącego roku zdałem egzamin na prawo jazdy kat A, za PIERWSZYM RAZEM (nie żebym się chwalił). Pomysłów było wiele: honda vfr 800 fi, suzuki bandit 600 najpierw S a potem N, TDM 850, Vstrom 650 i aktualnie Trampek. Przeczytałem masę artykułów na temat tych moto, nadal do końca nie jestem zdecydowany choć wiele wskazuje na to, że będzie to jednak Transalp 650. Nie należe do tych drobnych , 188 cm i 128 kg, dlatego ostatnimi czasy wałkuje od deski do deski wasze forum. Podjechałem nawet któregoś razu na Czerniakowsą koło Bartyckiej, żeby się bliżej przyjrzeć tym trampkom. Grono trampkarzy przyjęło mnie ciepło i pokazali mi swoje rumaki, miałem możliwość obejrzenia wszystkich transalpów od 600 do 700 przez 650 włącznie. Mało tego pozwolono mi nawet usiąść i się przymierzyć do tych maszyn(banan z ryja mi nie schodził, musiałem wyglądać jak lekko niedorozwinięty). Plan jest taki uzbierać trochę siana do grudnia i w styczniu 2015r sprawić sobie opóźniony prezent gwiazdkowy w postaci moto.
grzes_1
Czytacz
Czytacz
Posty: 4
Rejestracja: 12.10.2014, 22:29
Mój motocykl: XL650V

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: grzes_1 »

Cześć wszystkim własnie nabyłem swojego pierwszego transalpa i ...sie ciesze:)
krzysimirn
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 778
Rejestracja: 03.05.2010, 11:05
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Wyszków

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: krzysimirn »

grzes_1 pisze:Cześć wszystkim własnie nabyłem swojego pierwszego transalpa i ...sie ciesze:)

wszyscy tu tak mają... nie tylko po kupieniu ale i w trakcie użytkowania :-) Witaj na forum
karol82
Czytacz
Czytacz
Posty: 1
Rejestracja: 24.09.2014, 06:23
Mój motocykl: XL600V

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: karol82 »

Witam wszystkich,
od kilku miesięcy jestem posiadaczem Transalpa 600. kilka tyś km już nakręcone, pora więc się przywitać.
Nurt Bugu
Czytacz
Czytacz
Posty: 4
Rejestracja: 13.10.2014, 17:41
Mój motocykl: XL700V

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Nurt Bugu »

Witam! 1,5 roku temu trafiłem na to forum szukając xl700, gdyż jeden z forumowiczów wystawił na sprzedaż swoją maszynę. Przejechałem pół Polski żeby zobaczyc i w razie czego zadatkowac Hondzię (była piękna) ale na miejscu dowiedziałem się, że właściciel nie przyjmie zadatku gdyż jest użytkownikiem forum transalpa i inny użytkownik tego forum zastanawia się czy coś takiego nad kupnem tego motocykla. Jakież było moje zdziwienie, że musiałem wrócic do domu z "kwitkiem" bo ktoś się zastanawiał a ja płaciłem od ręki i nie mogłem kupic motocykla !!! Byłem wtedy zły na Waszą forumową lojalnośc !!! Ale po tygodniu znalazłem drugą
Nurt Bugu
Czytacz
Czytacz
Posty: 4
Rejestracja: 13.10.2014, 17:41
Mój motocykl: XL700V

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Nurt Bugu »

Witam! 1,5 roku temu trafiłem na to forum szukając xl700, gdyż jeden z forumowiczów wystawił na sprzedaż swoją maszynę. Przejechałem pół Polski żeby zobaczyc i w razie czego zadatkowac Hondzię (była piękna) ale na miejscu dowiedziałem się, że właściciel nie przyjmie zadatku gdyż jest użytkownikiem forum transalpa i inny użytkownik tego forum zastanawia się czy coś takiego nad kupnem tego motocykla. Jakież było moje zdziwienie, że musiałem wrócic do domu z "kwitkiem" bo ktoś się zastanawiał a ja płaciłem od ręki i nie mogłem kupic motocykla !!! Byłem wtedy zły na Waszą forumową lojalnośc !!! Ale po tygodniu znalazłem drugą "ślicznotkę" , która została już moja. I tak ponad rok śledzę to forum i postanowiłem w końcu się "ujawnic". Witajcie!!!
Awatar użytkownika
Daroo
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 84
Rejestracja: 13.06.2010, 16:20
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Kalisz

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Daroo »

Witam wszystkich ponownie. Trampek to było moje pierwsze moto w 2010 roku i odrazu się do Was zalogowałem. Po roku sprzedałem go koledze z forum. Nąstępnym moim zakupem była Africa Twin (jak dla mnie troszkę przereklamowana) więc zmieniłem ją na Varadero SD01 pózniej SD02 , XT600, Xt660Sm i na samym koncu na BMW LT. Wszystkie sprzedałem i powróciłem w tamtym tygodniu do TRANSALPA 700 i nie zawiodłem się.

Pozdrawiam i do zobaczenia
Olej trzeba mieć w głowie, nie tylko w silniku!
Xl600V->XRV750->XL1000Vsd01->XT6003tb,XL1000Vsd02->XT660X->K1200LT->XL700V->VFR800X Crossrunner,XS750eCafeRacer,MT-10 Sahara
lucek79
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 37
Rejestracja: 01.07.2013, 14:22
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kraków

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: lucek79 »

Nieźle, tyle moto w 4 lata. Ciekaw jestem czy ja tez tak skończę. :)
gibon83
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 206
Rejestracja: 07.10.2011, 11:23
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Legionowo

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: gibon83 »

Witamy Was serdecznie!!! :dupa:
Klapki na górskich szlakach nie dodają splendoru!
lizardvdx
romeciarz
romeciarz
Posty: 29
Rejestracja: 16.10.2014, 10:17
Mój motocykl: nie mam już TA

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: lizardvdx »

Kłaniam się nisko wszystkim uzytkownikom tego zacnego forum.

Jestem Lizard, mieszkam w Krakowie i dopiero niedawno zaczalem przygode z XL700 (ktory jest spelnieniem moich marzen :)), zapewne wiec bede dopytywal, konsultowal, a w miare nabycia doswiadczenia doradzal innym forumowiczom :).

pozdrawiam wszystkich!
drTrampek
Czytacz
Czytacz
Posty: 1
Rejestracja: 16.10.2014, 18:12
Mój motocykl: XL700V

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: drTrampek »

Pozdrawiam wszystkich Trampkarzy. Zakochałem sie w tym motorku od 2100r. Po wyprowadzeniu go z serwisu 2 marca do dziś przejechaliśmy bezpiecznie i bezawaryjnie 46 000km. Mieszkamy w szeroko pojętych Borach Tucholskich, w okolicy Tlenia, czyli miejscach sprzyjającej przygodzie. Trampek to po prostu dobra maszyna. W miarę swoich skromnych możliwości tak czasowych jak i wiedzy postaram się brać aktywny udział na forum. Służę podpowiedzią w kwestii wypraw w rejon Borów Tucholskich, Kaszub i Pomorza Gdańskiego. Kłaniam się nisko.
Awatar użytkownika
MONGI WEAR
Czytacz
Czytacz
Posty: 6
Rejestracja: 16.10.2014, 15:27
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: MONGI WEAR »

Co tu dużo pisać, witam wszystkich serdecznie.
Awatar użytkownika
falco
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5544
Rejestracja: 06.04.2010, 16:06
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: K-J

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: falco »

drTrampek pisze:Zakochałem sie w tym motorku od 2100r.
Witam zakochanego Przybysza z przyszłości i całą resztę trampkarskim ukłonem w pełnej krasie... :dupa: :dupa: :dupa:
Pozdr! falco
...nie ma boga i Motóra...


Czas Diabła... oto Łezka...
Awatar użytkownika
qbi2
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 444
Rejestracja: 17.01.2009, 18:14
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Torun

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: qbi2 »

Oj Falco co się czepiasz. 2100 zacny rocznik, potem (zaczynając od 2103) już troszkę skopali zawieszenie i charakterystykę silnika :pob: :smile6: :wacko: A tak poza tym to też serdecznie witam wszystkich Nowych forumowiczów :)
był XL 700
jest BMW K 1300 S
lucek79
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 37
Rejestracja: 01.07.2013, 14:22
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kraków

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: lucek79 »

drTrampek pisze: Zakochałem sie w tym motorku od 2100r. Po wyprowadzeniu go z serwisu 2 marca do dziś przejechaliśmy bezpiecznie i bezawaryjnie 46 000km.
46000 od 2 marca roku zakochania czy obecnego? Bo jeśli obecnego 2104 to łohoho. :resp:
Awatar użytkownika
milden70
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 121
Rejestracja: 19.10.2014, 10:22
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Lublin

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: milden70 »

Cześć, jestem Paweł mam 19 lat i pochodzę z bliskich okolic Lublina. Szukam teraz trampka by móc przemierzać cały świat :) Wcześniej jeździłem varadero 125. Pozdrawiam :)
Mr.Pio
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: 06.10.2014, 21:57
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Michałowice koło stolicy

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Mr.Pio »

Zgodnie z tradycją chciałem się przywitać i poinformować że ujeżdżam Aprilie Pegaso 650 czyli z bardzo daleka coś co może przypominać Transalpa a z bliska Transalpowi nie sięga do obręczy. :-)
Awatar użytkownika
ada
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 135
Rejestracja: 10.03.2014, 21:20
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Wrocław

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: ada »

Witam nowszych ode mnie :tongue: i tradycyjna :dupa: :dupa: :dupa: (zwróćcie uwagę, że to damska :grin: )
Samotność jest trudna, tak jak życie z niewłaściwą osobą. Odważni nie żyją wiecznie, ostrożni nie żyją wcale.
Awatar użytkownika
Qter
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3403
Rejestracja: 12.05.2011, 12:07
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Reguły
Kontakt:

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Qter »

ada pisze:Witam nowszych ode mnie :tongue: i tradycyjna :dupa: :dupa: :dupa: (zwróćcie uwagę, że to damska :grin: )
lubię takie ;)

A ponadto WITAM nowych :dupa:

Qter
Geniusz tkwi w prostocie...

we don't cry very hard
Awatar użytkownika
qbi2
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 444
Rejestracja: 17.01.2009, 18:14
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Torun

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: qbi2 »

A Ada jak zwykle kusi i robi nadzieje :blush: :lanie:
był XL 700
jest BMW K 1300 S
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość