POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Temat dla nowych użytkowników forum
NIKITA
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 493
Rejestracja: 25.10.2015, 22:18
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Przemyśl

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: NIKITA »

Cześć! Nazywam się Piotr i jestem nowy na forum. Mój motocykl to HONDA TRANSALP 600V.
Pozdrawiam Wszystkich.
LUDOJA
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 235
Rejestracja: 26.09.2015, 19:24
Mój motocykl: XL600V

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: LUDOJA »

Cześć chłopaki!Miło was tu widzieć.Jak ktoś z łódzkiego to pisać na lokalnym!!!!
Awatar użytkownika
Artek
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2514
Rejestracja: 09.10.2011, 16:33
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: ZMY

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Artek »

Cześć trampkarze :dupa:
BornToRide pisze:Witam wszystkich Trampkowiczów ;) Super forum, kopalnia wiedzy i sympatycznych ludzi ;) Pozdrawiam pomocnego Artka i okolice Myśliborza ;)
...i Ciebie też :dupa: :haha:
Dominator.
Aro85
Czytacz
Czytacz
Posty: 7
Rejestracja: 27.10.2015, 18:12
Mój motocykl: XL600V

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Aro85 »

Siema, jestem nowy na forum i w świecie enduro, posiadam niedawno nabytego transalpa 600v z 92 roku z przebiegiem niewiadomym lecz bardzo mozliwym czyli niecałe 60 tyś. Zaczynam dopiero przygodę z tym rodzajem motocykla a po pierwszym tysiącu km zastanawiam się dlaczego dopiero teraz go kupiłem, jestem zachwycony jazdą nim. teraz nadchodzi zimowy sen wiec trzeba parę drobiazgów wymienic, dostosowac pod siebie co by służył na następny sezon bezawaryjnością.
Szerokości wszystkim.
transalpikus
Czytacz
Czytacz
Posty: 3
Rejestracja: 29.10.2015, 14:01
Mój motocykl: XL650V

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: transalpikus »

Witam serdecznie,
poprzednie konto mi wygasło niestety, pojawiam się w tu teraz również niestety w celu sprzedaży trampka 650. Więcej w niedługo w giełdzie :D

Pozdrawiam serdecznie trampkowych wariatów. :D
domin.86
Czytacz
Czytacz
Posty: 1
Rejestracja: 29.10.2015, 15:47
Mój motocykl: XL600V

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: domin.86 »

Cześć forumowicze!

Jestem Dominik. Mieszkam w Rzeszowie. W posiadaniu trampka o którym długo marzyłem jestem właściwie od niedawna. Do tej pory tylko czytałem Wasze forum. Teraz zamierzam z niego skorzystać bo mam już na start kilka pytań odnoście TA.
Pozdrawiam wszystkich trampkarzy :)
wojt1974
Czytacz
Czytacz
Posty: 4
Rejestracja: 29.10.2015, 08:10
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Drezdenko

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: wojt1974 »

Ja też tu nowy z nowym - starym "trampkiem " Pozdro dla wszystkich :)
Awatar użytkownika
grohot
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 93
Rejestracja: 12.06.2015, 09:27
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Iłowa

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: grohot »

Witam Wszystkich.
Panowie co tu dużo pisać, odkąd zakupiłem trampka zaczynam dowiadywać się co to jest motocyklizm!
Wcześniej jeździłem na Suzuki Vx 800 i myślałem wtedy, że jest to najwspanialsza maszyna pod słońcem... POMYLIŁEM SIĘ!...
Pozdrawiam Wszystkich forumowiczów.
Awatar użytkownika
Slawol74
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 240
Rejestracja: 10.10.2015, 17:29
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Poznań

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Slawol74 »

No i jest TA . Dzisiaj zakupiona dzień jazdy ale warto piękna sztuka ...http://www.fotosik.pl/zdjecie/823e8ea65a3cd52e
Awatar użytkownika
Bartolini
romeciarz
romeciarz
Posty: 23
Rejestracja: 29.06.2014, 21:09
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Poznań

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Bartolini »

No i jest TA . Dzisiaj zakupiona dzień jazdy ale warto piękna sztuka ...http://www.fotosik.pl/zdjecie/823e8ea65a3cd52e

No to gratulacje! :ok: Jak tam, przymiarki były? Podaj jakies szczegóły, rocznik, skąd pochodzi, dlaczego akurat ten? Do zobaczenia na drogach wokółpoznańskich i dalszych.

Pzdr
B
Awatar użytkownika
Slawol74
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 240
Rejestracja: 10.10.2015, 17:29
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Poznań

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Slawol74 »

Przymiarki u kolegi Jarson były ale tylko dopełnić formalność no wybór był prosty i jasny . TA 600 .no i jest :smile: rok 1996 . Oryginalny lak , wałek zdawczy ładny chyba dobra sztuka hehehe. Zobaczymy co na to fachowiec z forum powie .
jarson
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 310
Rejestracja: 04.07.2009, 10:46
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Poznań

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: jarson »

Slawol74 pisze:No i jest TA . Dzisiaj zakupiona dzień jazdy ale warto piękna sztuka ...http://www.fotosik.pl/zdjecie/823e8ea65a3cd52e
No pikna maszyna :smile:
RD07
SHL M11
Awatar użytkownika
falco
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5544
Rejestracja: 06.04.2010, 16:06
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: K-J

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: falco »

"Powrót do przyszłości", model '96 w plastikach '97, w jedynym słusznym kolorze. :cool:
Witam(y)! :dupa: :dupa: :dupa:
Pozdr! falco
...nie ma boga i Motóra...


Czas Diabła... oto Łezka...
Awatar użytkownika
Slawol74
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 240
Rejestracja: 10.10.2015, 17:29
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Poznań

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Slawol74 »

falco pisze:"Powrót do przyszłości", model '96 w plastikach '97, w jedynym słusznym kolorze. :cool:
Witam(y)! :dupa: :dupa: :dupa:
No właśnie malowanie z 97 też to zauważyłem a moto ze stycznia . Ale Japończyk jest hehehe
GORALLO21
Czytacz
Czytacz
Posty: 1
Rejestracja: 18.01.2015, 16:09
Mój motocykl: XL650V

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: GORALLO21 »

WITAM SERDECZNIE jestem Piotrek 28lat.
TA mam 1.5 roku na forum bywałem, ale nie miałem czasu się przedstawić.
Moto pochodzi z Włoch, a w tej chwili zarejestrowane w NO, bo tutaj obecnie przebywam. Gdyby ktoś sie wybierał, to dajcie znac - moze uda sie spotkac :)
Sprzęcik doposażyłem w kufry alu od BIZONA, szyba wysoka LOSTER [dzięki waszym opiniom], deflektor i centralka od Darkojaka oraz gmole od heed.
JAZDĘ zacząłem w tym sezonie, bo dopiero zdobyłem niezbędne do dalszej turystyki prawko. Na pierwszy strzał tak delikatnie CHORWACJA z ZONA.
TO TYLE O MNIE I O MOTO
BARDZO MILO, ZE MOŻNA TU SPOTKAĆ LUDZI O PODOBNYCH ZAINTERESOWANIACH
PRZEBYWANIE TU TO SAMA PRZYJEMNOŚĆ

POZDRAWIAM
aceventura
romeciarz
romeciarz
Posty: 24
Rejestracja: 08.11.2015, 22:13
Mój motocykl: XL700V

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: aceventura »

Jestem tutaj nowy, chociaz zagladam odkad zaczalem poszukiwania TA ;)

Od 3 lat jezdzilem CBF600 golasem (troszke ubranym przezemnie). W miescie super, ale trasy to nie byl jego zywiol... Szukajac czegos co bedzie w zgodzie z marzeniami o turystyce motocyklowej, a zarazem bedzie pozwalalo na zjechanie z asfaltu, bralem pod uwage jedynie sluszna marke na H ;) i po poszukiwaniach stalem sie wlascicielem czarnego Transalpa z 2011 roku :)

Poki co wrazenia super - szkoda ze idzie zima :)

takze formalnie: Witam:)
LUDOJA
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 235
Rejestracja: 26.09.2015, 19:24
Mój motocykl: XL600V

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: LUDOJA »

Cześć.Witamy!:)
Awatar użytkownika
Pers68
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 72
Rejestracja: 02.11.2015, 12:32
Mój motocykl: XL600V

Post autor: Pers68 »

Witam wszystkich
Nazywam się Wojtek, mieszkam na Podlasiu. Prawdziwą przygodę z motocyklami zacząłem tak naprawdę w tym sezonie od małego osiołka Hondy CLR125. Zakupioną poza sezonem w słabym stanie i doprowadzonym przez zimę do fabryki(włącznie z remontem kapitalnym całej góry silnika). Po tym sezonie okazało się że jak na mnie sprzęt tej pojemności to trochę przymało(motocykl miał służyć do jazdy w lekkim terenie, do pracy, i na 1-2 dniowe wypady za miasto). Sprzęt okazał się za słaby na trasy i postanowiłem zapolować na coś większego w rozsądnej cenie do porobienia przez zimę. Pod uwagę brałem bmw 650f, kle500, oraz trampka z założeniem że zakupię motocykl który trafi się w okolicy w niekoniecznie dobrym stanie wizualnym ale ze zdrowym silnikiem i stało się tak że w moje ręce trafił zaniedbany Transalp XL600V 89r. w fajnym czerwono-białym malowaniu(takiego jeszcze wcześniej nie widziałem). W motocyklu masa spraw wizualnych i póki co kilka technicznych z osprzętem, wymianą płynów, regulacjami. Mam nadzieję że uda mi się doprowadzić maszynę do takiego stanu w jakim opuściła fabrykę, i przejechać nią jeszcze tysiące kilometrów...
LUDOJA
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 235
Rejestracja: 26.09.2015, 19:24
Mój motocykl: XL600V

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: LUDOJA »

Piękny plan,życzę ci tego:)
MarKaz
Czytacz
Czytacz
Posty: 1
Rejestracja: 12.11.2015, 18:21
Mój motocykl: XL700V

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: MarKaz »

Witam Wszystkich kłaniając się nisko!

Witam tych co pałają do motocykli miłością pierwszą i niewinną. Także tych, których miłość już się uosobiła w obcowaniu z tym swoim, pierwszym i najczęściej wymarzonym motorkiem. Witam też tych, którzy są już po przejściach i mają ten któryś kolejny. Słowa powitania i szacunek (z nutką zazdrości) należą się także tym, którzy pozostają w związku poligamicznym z kilkoma maszynami, tymi wypatrzonymi i ciężko zdobytymi. Kłaniam się także tym wszystkim, którzy już to wszystko przeszli, ale, tak myślę, z pewnością wypatrują kolejnej motocyklowej miłości na lata lub może tylko jednosezonowego podboju.
Słowem jednym: WITAJCIE BRACIA MOTOCYKLIŚCI !!!

PS.
Pomimo stanowczych sprzeciwów Pani Mego Serca stałem się dzisiaj posiadaczem Transalpa 700V z 2009 roku. Wcześniej wiele pięćdziesiątek, cebulka (CB500), przez krótki czas MT-01.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości