Transalp 600 Szczecin

Kupić? Nie kupić? Porady odnośnie kupna, opinie o konkretnych egzemplarzach
Piotrampek
romeciarz
romeciarz
Posty: 23
Rejestracja: 16.01.2016, 14:21
Mój motocykl: XL600V

Transalp 600 Szczecin

Post autor: Piotrampek »

Witam, czy moglibyście mi pomóc ocenić to moto? Czy może widzicie na zdjęciach coś niepokojącego czemu trzeba by się przyjrzeć na żywo? http://allegro.pl/honda-transalp-honda- ... 44380.html
Byłbym wdzięczny za pomoc, Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Artek
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2517
Rejestracja: 09.10.2011, 16:33
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: ZMY

Re: Transalp 600 Szczecin

Post autor: Artek »

Jutro będę do południa w Sz-e. Zadzwoń do mnie. 506733359. Może uda się go obejrzeć.
Dominator.
Awatar użytkownika
TAXL600V
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 259
Rejestracja: 08.06.2012, 22:38
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Śląsk

Re: Transalp 600 Szczecin

Post autor: TAXL600V »

W opisie widze oryginalne malowanie... tak troche nie na temat, kiedys jechalem zobaczyc honde w oryginalnym malowaniu :D na miejscu okazalo sie, ze 2 boczne owiewki perfidnie i maloestetycznie ktos polakierowal :D sprzedajacy odpowiedzial, ze oryginalne malowanie to takie, na wzor oryginalnego, a nie ze fabryczny lakier hehe..
Piotrampek
romeciarz
romeciarz
Posty: 23
Rejestracja: 16.01.2016, 14:21
Mój motocykl: XL600V

Re: Transalp 600 Szczecin

Post autor: Piotrampek »

Tak więc byłem dzisiaj obejrzeć tego Transalpa z mechanikiem. Jest to klasyczny komis z samochodami wszelkiej maści w dzielnicy hali i złomowisk. Sprzedający to handlarz. Na pytania odpowiada mruknięciami w drugą stronę. Sam pewnie niewiele wie na temat moto bo brał od jakiegoś Niemca z innymi rzeczami. Silnik był zimny ale tylko dlatego że nie odpalili go wcześniej z powodu padniętego aku i braku benzyny w zbiorniku. Tłumik i kolektory pordzewiałe ale to typowe. Przewody gumowe poparciałe i popękane ale to też typowe. Co najmniej boczki były malowane. Zawieszenie wygląda na dosyć zdrowe. Ładne felgi:) Oponom się nie przyglądałem. Silnik ma wyraźnie zdarte numery (?!) i pewnie był zmieniany, tak czy inaczej wymaga regulacji. Przebieg na zegarach 55000 (?!), od spodu moto generalnie ma ślady korozji, niechlujnie psikane srebrnym sprayem tu i ówdzie, na ramie, wahaczu. Wg mechanika można by go wziąć ale za max 3,5 tys. Do moto jest francuski brief i umowa zakupu ze sprzedawcą - Polakiem
Awatar użytkownika
Marcin-BB
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 847
Rejestracja: 13.09.2008, 07:56
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Bielsko- Biała

Re: Transalp 600 Szczecin

Post autor: Marcin-BB »

Nie znam właściciela, ale to niedaleko mnie, więc mogę zerknąć:
http://olx.pl/oferta/honda-transalp-600 ... 718b8b4aba

Z samych zdjęć wygląda dobrze. Sądząc po tym, że z Włoch, to przebieg ma raczej 124 tyś a nie 24. Ale to nie jest wyrok jeśli reszta ok.
Piotrampek
romeciarz
romeciarz
Posty: 23
Rejestracja: 16.01.2016, 14:21
Mój motocykl: XL600V

Re: Transalp 600 Szczecin

Post autor: Piotrampek »

Dzięki ale to trochę za daleko. Szukam czegoś w promieniu 300 km
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości