MTR 4 - czyli wiosenny zlot u naszych braci Węgrów

Jedziesz gdzieś? Proponujesz spotkanie? Napisz o tym
Awatar użytkownika
Yarro
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 699
Rejestracja: 27.01.2011, 16:22
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Białystok

Re: !! WAŻNE OGŁOSZENIE !!

Post autor: Yarro »

grad74 pisze:Jakby to napisał Bredzisław Kompromitowski :pozostajemy "nieótuleni w bulu" z braćmi Węgrami. Mam nadzieję że się jednak uda.
Niezależnie od poglądów wyśmiewanie się z czyjegoś nazwiska jest na poziomie przedszkola :thumbsdown:
Awatar użytkownika
wilq.bb
Kontroler
Kontroler
Posty: 2673
Rejestracja: 27.08.2012, 08:41
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: MTR 4 - czyli wiosenny zlot u naszych braci Węgrów

Post autor: wilq.bb »

Gradziu jak Cię lubię to masz kreche.

Popatrz, że Węgrzy przysłali informacje po polsku (dla mnie to tylko za to należy sie im szacun) - błędów specjalnie nie poprawiałem - chciałem, żeby był oryginał.

Ja na węgierskim forum odpowiedz napisałem po węgiersku (tzn po ang i przepuściłem przez transalate) - skoro oni się starają to uważam, że też trzeba,
"Logowanie się na forum jest jak wchodzenie do knajpy za rogiem - zawsze te same mordy przy barze, barman rzuci drwiną a kiblu trochę śmierdzi... Jednak się przychodzi." by Matjas
Jako dżentelmen upijam się po 18-stej.
Awatar użytkownika
grad74
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2687
Rejestracja: 23.06.2012, 07:09
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Siechnice

Re: MTR 4 - czyli wiosenny zlot u naszych braci Węgrów

Post autor: grad74 »

Yarro, nie wyśmiewam się, choć może to faktycznie tak wyglądać. Po prostu potraktuj to jako żart i przejdź do porządku dziennego. Takie określenie , jest "powszechnie krążącym" i miało w okresie jego powstania swoiście satyryczne uzasadnienie.
Wilq.bb - ja absolutnie nie drwię z kolegów z Węgier i piszę to całkowice poważnie. Może i faktycznie mój sposób wyrażenia był mało poważny, ale martwi mnie ta sytuacja tym bardziej, że "zapachniała mi palinka z borgaczem". Więc nie gniewaj się bo nie chciałem ich obrazić ABSOLUTNIE NIE :). Ufff... i to tyle, spocznij.
Honda TransalpPD10-99r, Honda Revere RC33-96r, Honda Nx125-99r, SHL M11-62r, WSK Garbuska-68r,Skuterek Motobi 50 z Hondowskim silniczkiem ;).

Gdyby Transalp kardan miał, ideałem by się zwał :)
Awatar użytkownika
wilq.bb
Kontroler
Kontroler
Posty: 2673
Rejestracja: 27.08.2012, 08:41
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: MTR 4 - czyli wiosenny zlot u naszych braci Węgrów

Post autor: wilq.bb »

Jak zrobisz bogracz dostarczam butelkę oryginalnej palinki od węgierskich trampkarzy(z MTR3)...spokojnie kilka osób "zabije" i będzie prawie jak na MTR
"Logowanie się na forum jest jak wchodzenie do knajpy za rogiem - zawsze te same mordy przy barze, barman rzuci drwiną a kiblu trochę śmierdzi... Jednak się przychodzi." by Matjas
Jako dżentelmen upijam się po 18-stej.
Awatar użytkownika
grad74
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2687
Rejestracja: 23.06.2012, 07:09
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Siechnice

Re: MTR 4 - czyli wiosenny zlot u naszych braci Węgrów

Post autor: grad74 »

U mnie w domu to się nazywa kociołek, czyli co nie zdążyło uciec a nadawało się do jedzenia :lol: , ale z bigosem czy leczo nie ma to niczego wspólnego. Także zrobić mogę - dam radę. O ile kociołek wejdzie mi do kufra biere ze sobą :lol:
Honda TransalpPD10-99r, Honda Revere RC33-96r, Honda Nx125-99r, SHL M11-62r, WSK Garbuska-68r,Skuterek Motobi 50 z Hondowskim silniczkiem ;).

Gdyby Transalp kardan miał, ideałem by się zwał :)
Awatar użytkownika
wajdek
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 206
Rejestracja: 15.09.2013, 22:36
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Warszawa/Ochota

Re: MTR 4 - czyli wiosenny zlot u naszych braci Węgrów

Post autor: wajdek »

Wilku! Wiesz coś? Nadawaj!
No chyba, że nic nie wiesz. :sad:
"NIE ŁAM SIĘ"
Awatar użytkownika
wilq.bb
Kontroler
Kontroler
Posty: 2673
Rejestracja: 27.08.2012, 08:41
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: MTR 4 - czyli wiosenny zlot u naszych braci Węgrów

Post autor: wilq.bb »

Nadałem wszystko co wiem - MTR-u wiosennego nie ma - u Węgrów nawet temat z forum usunęli.
"Logowanie się na forum jest jak wchodzenie do knajpy za rogiem - zawsze te same mordy przy barze, barman rzuci drwiną a kiblu trochę śmierdzi... Jednak się przychodzi." by Matjas
Jako dżentelmen upijam się po 18-stej.
Awatar użytkownika
wajdek
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 206
Rejestracja: 15.09.2013, 22:36
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Warszawa/Ochota

Re: MTR 4 - czyli wiosenny zlot u naszych braci Węgrów

Post autor: wajdek »

:sad:
Celuję w Lipę! :crossy: :zabawa: :drinking:
"NIE ŁAM SIĘ"
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości