Osłony na nogi

Trochę stali, kabelków, gumek ... i motocykl gotowy
Awatar użytkownika
piotreklodz
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1001
Rejestracja: 04.11.2009, 21:00
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kurowice

Re: Osłony na nogi

Post autor: piotreklodz »

Ja widząc takie wynalazki zastanawiam się tylko PO CO kupujecie trampki i robicie z nich takie twory? Nie lepiej jakiegoś goldasa, albo chopera kupić?
Jaka jest przyjemność z jazdy w trasie w listopadzie???

(to nie jest złośliwa uwaga, po prostu ciekawość)
Tylko Honda -> XL600V + XR 400R = :-)
Adampio
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 1945
Rejestracja: 21.10.2012, 17:32
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa-Środmieście

Re: Osłony na nogi

Post autor: Adampio »

piotreklodz pisze:Ja widząc takie wynalazki zastanawiam się tylko PO CO kupujecie trampki i robicie z nich takie twory? Nie lepiej jakiegoś goldasa, albo chopera kupić?
Jaka jest przyjemność z jazdy w trasie w listopadzie???
(to nie jest złośliwa uwaga, po prostu ciekawość)
Sprawa jest "arcyboleśnie prosta", nie każdy mieszka w lesie i/lub w górach i jakoś musi tam dojechać.
Ja mam do swój ukochany Beskid Niski >400 km asfaltem i w długi weekend listopada bywam tam od zawsze, nawet jak nie było jeszcze długiego łykendu, choć dopiero ostatnio motórem.
W tym roku w listopadowe południe w BN było +15oC i słonce, ale nocny dojazd przebiegał w deszczu i temperaturze <5oC.
Awatar użytkownika
andy237
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1013
Rejestracja: 17.06.2010, 11:20
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Prawie Warszawa :)

Re: Osłony na nogi

Post autor: andy237 »

Ja nawet myślałem żeby zmienić na coś mocniejszego, z wałem, z owiewkami nieco bardziej osłaniające bikera, oczywiście goldwing odpada z powodu masy i przerostu formy nad treścią, jakbym chciał jeździć na kredensie, to kupiłbym kredens i dorobił koła :wink: . W choperze nie pasuje mi pozycja, masa i przecież lubię zjechać z asfaltu. I wreszcie za każdym razem kiedy wejdę do garażu, i spojrzę na trampka to mi przechodzą wszelkie myśli o zmianie sprzęta :grin: tak bardzo mi się jego sylwetka podoba. :ok:
Awatar użytkownika
kaktus
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 97
Rejestracja: 13.09.2010, 08:48
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Chełm
Kontakt:

Re: Osłony na nogi

Post autor: kaktus »

Dobre mi sie też pewne przeróbki kojarzą z kredensem miałem go przez 3 sezony i nie raz zazdrościłem kolegom widząc jak im gatki trzepocą na wietrze :smile: a ja sie gotowałem za wielką goldasową szybą :smile: Tak się zraziłem że ciągle nie wiem czy jest sens zakładać do trampka wysoka turystyczną szybę jednego tylko mi brak co było świetne w goldasie regulowanego z pulpitu hydraulicznego zawieszenia po prostu poezja która sprawiała że jeździło się jak by na dwóch zupełnie innych motocyklach. Czasami miałem pomysły zjechać z asfaltu co po 15 minutach skutkowało bólem nadgarstków :smile: To tak ku przestrodze jak by ktoś chciał zamienić trampka :) na goldasa niech wie że za wielki komfort niestety trzeba czym innym ,,zapłacić"
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości