Co to się tu porobiło ?

poza dwoma kółkami
Awatar użytkownika
czupakabra
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 683
Rejestracja: 29.09.2011, 11:24
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odp: Co to się tu porobiło ?

Post autor: czupakabra »

Jak pisałem wyżej, nie wgryzłem się w temat od początku, może to i błąd, co nie zmienia faktu, że szkoda sensu na takie dyskusje.
"Falę" przeżyłem i wiem co to jest ;) bardziej mi chodziło, że młody ma zawsze przej....., a jak się postawi , to już koniec.

Ot , wszystko co mam do powiedzenia w temacie.
Pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
Jaro-Ino
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2820
Rejestracja: 22.01.2010, 00:41
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Co to się tu porobiło ?

Post autor: Jaro-Ino »

Wszyscy tylko nawołują do szukajki. Pierwsza dziesiątka użytkowników, jeśli chodzi o ilość postów to okolice 40 tysięcy. Zatem w 2008 roku było przynajmniej 40 tysięcy postów mniej. Do tego posty te w dużej mierze były pisane o niczym lub pod tytułem "użyj szukajki".

Jeśli zatem każecie poszukiwać w tym gąszczu rzetelnych informacji, które zawarte są może w 600 postach to gratuluje wprawnego oka :D Żaden nowy nie będzie wiedział co gdzie jest, a odnalezienie tego w setkach tematów zakrawa o cud. Nie dziwią mnie zatem takie nowe tematy.

Wprowadźcie sobie panowie i panie zasadę: jeśli jakiś świeżak pyta o coś na forum i razi Was jego język posta lub powiela tematy i zamierzacie tylko i wyłącznie to mu wytknąć to dajcie spokój. Macie czas na pisanie wywodów o pisaniu ą i ę, ale nikt nie znajdzie minuty, żeby poinstruować nowego tak jak małe dziecko. Bez pretensji, wycieczek itp. O privie też chyba każdy wtedy zapomina. Dodam, że to właśnie Ci z pretensjami robią z tematu, który mógłby się rozwinąć w ciekawą stronę i potem dałby się wydzielić, jedno wielkie bagno, w którym jest o ortografii, prędkości, wielkich literach, spalaniu, grzeczności, oponach, niegrzeczności, banach, bananach i ch*j wie czym jeszcze.

A żeby było jeszcze ciekawiej to wielu z Was wydaje się chyba, że dostaliście prawa moderatorskie tylko dlatego, że jesteście na forum już jakiś czas i po tekście moderatora sypią się kolejne bezsensowne wywody.

Zaprawdę powiadam Wam: jazda na moto jest zdecydowanie lepszym pomysłem na nudę, niż kilometrowe wywody na klawiaturze.
Awatar użytkownika
Insekt
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 245
Rejestracja: 30.01.2014, 10:39
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Skwierzyna

Re: Co to się tu porobiło ?

Post autor: Insekt »

Dać Mu wódki !!
Dobrze prawi !!
Ale jak tu jeździć, jak bangla bez ustanku od 2 dni.... :(
Awatar użytkownika
makumba
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 638
Rejestracja: 22.08.2013, 21:23
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kraśnik/Lublin

Re: Co to się tu porobiło ?

Post autor: makumba »

Coś jest na rzeczy, chociaż bezpośrednio tego nie odczułem ale obserwacja niektórych wątków kojarzy mi się z kółkiem różańcowym – bezsensownym klepaniem i jedzeniem sobie przy tym z dzióbków, i nagonką jak się znajdzie ofiara
xl650v, drz 400
Awatar użytkownika
ada
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 135
Rejestracja: 10.03.2014, 21:20
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Wrocław

Re: Co to się tu porobiło ?

Post autor: ada »

Insekt pisze:Dać Mu wódki !!
Dobrze prawi !!
Ale jak tu jeździć, jak bangla bez ustanku od 2 dni.... :(
Wskakuj na moto i do Wrocka :grin: Tutaj pogoda piękna, a za Twoje i każdego pozytywne podejście do tematu :ok: .

I tak powstają nowe wątki o niczym.
Ostatnio zmieniony 11.09.2014, 06:42 przez ada, łącznie zmieniany 1 raz.
Samotność jest trudna, tak jak życie z niewłaściwą osobą. Odważni nie żyją wiecznie, ostrożni nie żyją wcale.
Awatar użytkownika
zaczekaj
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1199
Rejestracja: 28.03.2011, 20:40
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Złotoryja
Kontakt:

Re: Co to się tu porobiło ?

Post autor: zaczekaj »

Jaro, Popieram w 100%.
Jestem na forum już dłuższy czas i do tej pory wyszukanie ważnej dla mnie informacji kończy się zwykle niepowodzeniem, bądź otrzymuje takową informację
Przepraszamy, ale nie możesz teraz użyć
wyszukiwarki. Spróbuj ponownie za kilka minut.
Odświeżam raz, odświeżam dwa i czasem uda mi się coś znaleźć. Nowe osoby na forum mogą się zrazić do szukania więc zakładają nowe tematy. I tak historia zatacza koło.
Z życiem jest jak z motocyklem. Jak masz mało oleju to daleko nie zajedziesz...

https://www.facebook.com/zaczekajnamotorze

Tramp600, crf300Rally, swm300rs, xt660r
Awatar użytkownika
czupakabra
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 683
Rejestracja: 29.09.2011, 11:24
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odp: Co to się tu porobiło ?

Post autor: czupakabra »

Ja ostatnimi czasy siedzę na innym forum , kupiłem nową zabawkę i zdobywam wiedzę :D
Tam są wątki gdzie ludzie proszą o krytykę , czasem ktoś i zjeb... lub czasem doceni , a tu przykład, tak raczej na rozluźnienie

Obrazek

tu można zobaczyć resztę ;

http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=252187 :D
Ostatnio zmieniony 11.09.2014, 08:14 przez czupakabra, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
zimny
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2901
Rejestracja: 28.08.2010, 08:30
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Garwolin

Re: Co to się tu porobiło ?

Post autor: zimny »

Czytając to co napisał jaro-ino dawno nie widziałem tak trafnej diagnozy. Owszem nie jestem zwolennikiem powielania miliona tematów ale jest tu teraz trochę tak jak było na afrykańskim forum, część ludzi się zasiedziała, część sfrustrowała i nowym użytkownikom może być ciężko się odnaleźć. A wiedza naprawdę nie jest uzależnona od licznika postów, przecież wiemy o tym.

W sumie to nie ma co więcej dodawać. Trochę luzu, więcej jeżdżenia niż klawiatury :wink: Choć wiem że każdego czasem poniesie, mnie też :omg:

Pozdr
zimny

ps. zawsze byłem zwolennikiem Canona...ale nie kontynuujmy bo zacznie się kolejna wojenka :grin:
Trampkarz emeryt.
DL1000 AL8
Awatar użytkownika
grad74
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2689
Rejestracja: 23.06.2012, 07:09
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Siechnice

Re: Co to się tu porobiło ?

Post autor: grad74 »

Jaro-Ino pisze:Wszyscy tylko nawołują do szukajki. Pierwsza dziesiątka użytkowników, jeśli chodzi o ilość postów to okolice 40 tysięcy. Zatem w 2008 roku było przynajmniej 40 tysięcy postów mniej. Do tego posty te w dużej mierze były pisane o niczym lub pod tytułem "użyj szukajki".

Jeśli zatem każecie poszukiwać w tym gąszczu rzetelnych informacji, które zawarte są może w 600 postach to gratuluje wprawnego oka :D Żaden nowy nie będzie wiedział co gdzie jest, a odnalezienie tego w setkach tematów zakrawa o cud. Nie dziwią mnie zatem takie nowe tematy.

Wprowadźcie sobie panowie i panie zasadę: jeśli jakiś świeżak pyta o coś na forum i razi Was jego język posta lub powiela tematy i zamierzacie tylko i wyłącznie to mu wytknąć to dajcie spokój. Macie czas na pisanie wywodów o pisaniu ą i ę, ale nikt nie znajdzie minuty, żeby poinstruować nowego tak jak małe dziecko. Bez pretensji, wycieczek itp. O privie też chyba każdy wtedy zapomina. Dodam, że to właśnie Ci z pretensjami robią z tematu, który mógłby się rozwinąć w ciekawą stronę i potem dałby się wydzielić, jedno wielkie bagno, w którym jest o ortografii, prędkości, wielkich literach, spalaniu, grzeczności, oponach, niegrzeczności, banach, bananach i ch*j wie czym jeszcze.

A żeby było jeszcze ciekawiej to wielu z Was wydaje się chyba, że dostaliście prawa moderatorskie tylko dlatego, że jesteście na forum już jakiś czas i po tekście moderatora sypią się kolejne bezsensowne wywody.

Zaprawdę powiadam Wam: jazda na moto jest zdecydowanie lepszym pomysłem na nudę, niż kilometrowe wywody na klawiaturze.
AMEN
Honda TransalpPD10-99r, Honda Revere RC33-96r, Honda Nx125-99r, SHL M11-62r, WSK Garbuska-68r,Skuterek Motobi 50 z Hondowskim silniczkiem ;).

Gdyby Transalp kardan miał, ideałem by się zwał :)
Awatar użytkownika
Chili
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1649
Rejestracja: 12.10.2010, 18:45
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co to się tu porobiło ?

Post autor: Chili »

Kurde, sorry, nie zdzierżyłam!
nadol pisze:[...]Ten wątek trochę pompuje całą sprawę bo ostatnio mało się dzieje się na forum [...]
Przed "bo" powinien być przecinek (na dobrą sprawę wcale nie powinno być tam "bo", gdyż nie jest to poprawna polszczyzna, tylko tzw. rusycyzm). I "mało się dzieje się"? Może jeszcze parę "się"?
Przyganiał kocioł garnkowi, a jak wszyscy, to wszyscy. Babcia też :tongue:
Jazgoczecie jak stare baby kłócące się, której moher bardziej różowy :omg:

Ada, Ty nie pisz takich rzeczy! Ja to sobie wyobraziłam i ... :pob:

P.S. Facet faktycznie przegiął, zachował się jak urażona księżniczka z wielkim fochem.
P.P.S. Uwielbiam styl banowania Ostrego :D Znaczy, że jak Ostry banuje, nie na odwrót... I się zaplątałam :D Polska język, trudna język :wink:
T.A.Suka rządzi! (cyt.falco)

jeśli czegoś nie wolno, ale bardzo się chce... to można ;)
Awatar użytkownika
sajmonwww
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 836
Rejestracja: 19.06.2010, 10:24
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Co to się tu porobiło ?

Post autor: sajmonwww »

Chili pisze:Kurde, sorry, nie zdzierżyłam!
nadol pisze:[...]Ten wątek trochę pompuje całą sprawę bo ostatnio mało się dzieje się na forum [...]
Przed "bo" powinien być przecinek (na dobrą sprawę wcale nie powinno być tam "bo", gdyż nie jest to poprawna polszczyzna, tylko tzw. rusycyzm). I "mało się dzieje się"? Może jeszcze parę "się"?
Przyganiał kocioł garnkowi, a jak wszyscy, to wszyscy. Babcia też :tongue:
Jazgoczecie jak stare baby kłócące się, której moher bardziej różowy :omg:

Ada, Ty nie pisz takich rzeczy! Ja to sobie wyobraziłam i ... :pob:

P.S. Facet faktycznie przegiął, zachował się jak urażona księżniczka z wielkim fochem.
P.P.S. Uwielbiam styl banowania Ostrego :D Znaczy, że jak Ostry banuje, nie na odwrót... I się zaplątałam :D Polska język, trudna język :wink:
ruda "bestia" się odhibernowała... :ok: :grin:

BTW na rozluźnienie pośladów...

Awatar użytkownika
Nadol
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3272
Rejestracja: 11.07.2011, 09:18
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Marki

Re: Co to się tu porobiło ?

Post autor: Nadol »

Chili pisze:Kurde, sorry, nie zdzierżyłam!
nadol pisze:[...]Ten wątek trochę pompuje całą sprawę bo ostatnio mało się dzieje się na forum [...]
Przed "bo" powinien być przecinek (na dobrą sprawę wcale nie powinno być tam "bo", gdyż nie jest to poprawna polszczyzna, tylko tzw. rusycyzm). I "mało się dzieje się"? Może jeszcze parę "się"?
Przyganiał kocioł garnkowi, a jak wszyscy, to wszyscy. Babcia też :tongue:
Staram się pisać poprawnie. W tym przypadku właśnie chodzi o to "staram się". Rozpoczynanie zdania od wielkiej litery - tego uczą nas od początku. Nawet pisząc na smartfonie zdanie automatycznie zaczyna się od wielkiej litery. Na pewno nikomu nie rozbieram zdania, nie analizuje w przedstawiony przez Ciebie sposób. Wybacz ale to ekstremalny przykład. Przekaz zrozumiałem choć nie wiem dlaczego na mnie skupiliście swoją uwagę. Ostry dokładnie napisał o co chodziło i dlaczego poszedł ban.
Nadol aka n4d01
srebrna 650, srebrny lub biały kask, WH....
Romet Ogar 200 -> MZ ETZ 150 -> ......... -> Honda XL 650 V

"Samochodem przemieszczasz ciało, motocyklem podróżuje dusza"
Awatar użytkownika
wilczek
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1831
Rejestracja: 05.03.2012, 13:45
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: Co to się tu porobiło ?

Post autor: wilczek »

Jak- nie- zauważyłeś pewnie, "starzy" muszą dostosowywac się do zasad i są dyscyplinowani. "Nowi" są pod ochroną, im wolno prawie wszystko, należy obchodzic się z nimi jak z jajkiem, bo przecież napływ nowej krwi jest życiodajny ( w kontekście ponad 3 tys zarejestrowanych użytkowników). Wyjątek zrobił Ostry- ostrzegł i zbananował jednego- to i jemu się oberwało :lol: Więc pilnuj się i nie zwracaj uwagi na to co robią ( jak piszą i jak korzystają z forum) wpadający tu często bez Dzień Dobry nowi , którym się nie chce poświęcic czasu na czytanie i/lub poprawne opisanie tematu. Zwrócenie uwagi na zasady , "sprawdzenie" wiarygodności nowych ( kilku oszustów było tu- jeden nawet jeszcze jest ale cicho siedzi- mam na niego oko ) to obraza majestatu i brak dobrych manier wg częsci obrońców "wolności " i mojego ulubionego, wybiórczego moda ( pozdrawiam Wolo :wub: ) . Im szybciej sobie to uzmysłowisz, tym szybciej zaczniesz miec to wszystko w :dupa: :wink: :crossy:
Awatar użytkownika
czupakabra
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 683
Rejestracja: 29.09.2011, 11:24
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odp: Co to się tu porobiło ?

Post autor: czupakabra »

Tak naprawdę, czy ta cała dyskusja ma sens?
Takie sytuacje były , są i będą , zarówno osób, które piszą tak czy inaczej, zaczynające nowe tematy ( myśląc, tak będzie szybko bez szukania ) , jak i druga strona ,którym to przeszkadza i tych co piszą poprawienie :D
Czasy się zmieniają, musimy się uczyć być bardziej otwartym na nowe, tu przykładem może być " Rafalala " ;)
Akceptujemy OK, jesteś na nie, masz " z liścia " , najlepiej mieć neutralne podejście , a " Rafalala" będzie szczęśliwa, a my wyjdziemy na tolerancyjnych :D
Awatar użytkownika
pat13
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1211
Rejestracja: 15.04.2009, 17:09
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Warszawa i okolice

Re: Co to się tu porobiło ?

Post autor: pat13 »

nadol pisze:... nie wiem dlaczego na mnie skupiliście swoją uwagę.
Przypadek, nic osobistego. Trzeba komuś do...ć, a młodzi (ci co przeżyli :grin: ) nie chcą się już podkładać. :lol:
Potraktuj to jako daninę na rzecz społeczności. :tongue:
Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.
Awatar użytkownika
Nadol
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3272
Rejestracja: 11.07.2011, 09:18
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Marki

Re: Co to się tu porobiło ?

Post autor: Nadol »

Na szczęście to tylko wirtualny wymiar życia. Spotkania w realu, rozmowy, wspólne nawijanie kilometrów to jest to!
I za to wypiję, może nawet wypijemy razem... chociażby na zlocie ;)
Ostatnio zmieniony 12.09.2014, 09:55 przez Nadol, łącznie zmieniany 1 raz.
Nadol aka n4d01
srebrna 650, srebrny lub biały kask, WH....
Romet Ogar 200 -> MZ ETZ 150 -> ......... -> Honda XL 650 V

"Samochodem przemieszczasz ciało, motocyklem podróżuje dusza"
Awatar użytkownika
Chili
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1649
Rejestracja: 12.10.2010, 18:45
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co to się tu porobiło ?

Post autor: Chili »

Nadol, widzę, że starasz się pisac poprawnie i chwała Ci za to. Serio :) Tak samo jak ciebie, szlag mnie trafia, kiedy czytam niezrozumiały bełkot osobników, którym wydaje się, że takie rzeczy jak interpunkcja, ortografia itp. są wymysłem upierdliwych nauczycieli żyjących tylko po to, by gnębić swych biednych uczniów. Po prostu zluzuj striny, bo strasznie się spinasz, nie tylko w tym wątku ;) (dlatego na Ciebie padło :P)
Może nie zauważyłeś, więc powtórzę:
Chili pisze:P.S. Facet faktycznie przegiął, zachował się jak urażona księżniczka z wielkim fochem.
Parę osób zwróciło mu uwagę, wypiął się na to i obraził, dostał słusznego bana i tyle w temacie. Jak ktoś tego nie kuma, to jego problem. WYLUZUJ, szkoda Tfoih nerf!


Tak na marginesie, niedawno dowiedziałam się, że jestem, cytuję: "niedoruchaną emerytowaną polonistką", gdyż śmiałam poprosić kogoś tam, żeby zlitował się nad polszczyzną i przestał ją katować ;)

Sajmonowww, piękna scena :lol: Jest w tym filmie jeszcze sporo udanych :lol:
T.A.Suka rządzi! (cyt.falco)

jeśli czegoś nie wolno, ale bardzo się chce... to można ;)
Awatar użytkownika
falco
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5544
Rejestracja: 06.04.2010, 16:06
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: K-J

Re: Co to się tu porobiło ?

Post autor: falco »

I jak większość rozmów schodzi na... :sex: Podoba mi się! :lol:
A ja mam poważne pytanie (jak najbardziej na czasie) -"Jak żyć...?" eee... miało być - "Gdzie jechać na łyk-end...?" :crossy:
Pozdr! falco
...nie ma boga i Motóra...


Czas Diabła... oto Łezka...
Awatar użytkownika
Chili
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1649
Rejestracja: 12.10.2010, 18:45
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co to się tu porobiło ?

Post autor: Chili »

nadol pisze:Na szczęście to tylko wirtualny wymiar życia. Spotkania w realu, rozmowy, wspólne nawijanie kilometrów to jest to!
I za to wypiję, może nawet wypijemy razem... chociażby na zlocie ;)
O to to! :ok:
falco pisze:I jak większość rozmów schodzi na... :sex: Podoba mi się! :lol:
Cieszę się Twoim szczęściem :grin:
T.A.Suka rządzi! (cyt.falco)

jeśli czegoś nie wolno, ale bardzo się chce... to można ;)
Awatar użytkownika
Jaro-Ino
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2820
Rejestracja: 22.01.2010, 00:41
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Co to się tu porobiło ?

Post autor: Jaro-Ino »

I wy chcecie porządku na forum i szacunku od nowych? Rozjebu**cie kolejny temat, który traktuje o sprawach dość istotnych. Sami nie piszecie poprawnie, ale do Was nie można mieć pretensji, bo Wy się staracie... Hipokryzja. Naprawdę macie zepsute motocykle i nie macie co robić? Dajcie żyć nowym, jak nie podobają się Wam ich wpisy to je ignorujcie. Sami się połapią co jest nie tak. A jeśli uważacie zjebę na początek jako poprawne wychowanie i miłe przywitanie to szczerze gratuluję wyczucia. I nie mówcie tu o tym, że to tak jakby ktoś wchodził z buciorami do Waszego domu, bo od momentu rejestracji ktoś jest pełnoprawnym użytkownikiem tego forum na równi z Wami-starającymi się....
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość