Co to się tu porobiło ?

poza dwoma kółkami
Awatar użytkownika
pat13
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1211
Rejestracja: 15.04.2009, 17:09
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Warszawa i okolice

Re: Co to się tu porobiło ?

Post autor: pat13 »

Chili pisze:"niedoruchaną emerytowaną polonistką"
Jakże esencjonalne i ekspresyjne. :resp:
Chili pisze:"poprosić kogoś tam, żeby zlitował się nad polszczyzną i przestał ją katować"
Chyba zbyt złożona forma, zaciemnia przekaz.
Wersje przekazu uproszczonego (bez wulgaryzmów!), trafiające do większej liczby odbiorców:
- stul pysk,
- zamknij ryj,
- zawrzyj kłapawę.
:lol:
Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.
Awatar użytkownika
Chili
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1649
Rejestracja: 12.10.2010, 18:45
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co to się tu porobiło ?

Post autor: Chili »

Jaro, kochanie, mam ogromny szacunek dla ludzi, którzy - gdy zwróci im się uwagę na błąd - poprawią go. Dla ignorantów i arogantów jakoś mi go nie starczyło.
jacku76 pisze:jeżeli ktoś ma tyle wkładu merytorycznego w temacie to może niech sobie odpuści...
profesorem Miodkiem nie jestem mimo że napisałem maturę tak że zwolniono mnie z ustnego.
kiedyś była taka możliwość.
było to jakiś czas temu bo ludzie się wtedy rodzili są już dorośli, ale kto ma wiedzieć o co chodzi to wie...

ale forum to nie matura więc nie będę się spinał i jeśli ktoś nie rozumie co piszę to niech sam wróci do szkoły, a jak chce się bawić w pouczanie niech siądzie ze swoimi dziećmi do lekcji.
jeśli to powód do zbanowania mnie to proszę bardzo.
jacku76 pisze:ktoś mi zarzucił w temacie który ja otwarłem a zamknięto bez mojej wiedzy że jestem leniwy zakładając temat o podobnej tematyce jaka już była.
A może po prostu nie jestem internetowym lwem i nie potrafię?
Ktoś przypie... się do mnie za ortografię i interpunkcję,
kiedy napisałem co o tym myślę, się zburzył że chcę zaprowadzać nowe porządki, a ja nikomu niczego nie narzucałem, po prostu oświadczyłem wprost że dziękuję za dyskusję badaczom pisma i krytykantom.
nie widziałem w regulaminie wymogu pisania poprawnego ortograficznie!!!
nie zabawiłem długo w Waszym towarzystwie, ale już mi starczy.
nie interesuje mnie otoczenie słodko pierdzących krytykantów.
PROSZĘ MODERATORA O USUNIĘCIE MNIE Z FORUM
No serio? Jakoś nie będę tęsknić...
T.A.Suka rządzi! (cyt.falco)

jeśli czegoś nie wolno, ale bardzo się chce... to można ;)
Awatar użytkownika
wilczek
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1831
Rejestracja: 05.03.2012, 13:45
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: Co to się tu porobiło ?

Post autor: wilczek »

Co to się tu porobiło ...chili i n...starą polonistką :wink: :haha: :thumbsup:
Awatar użytkownika
Chili
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1649
Rejestracja: 12.10.2010, 18:45
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co to się tu porobiło ?

Post autor: Chili »

pat13 pisze:
Chili pisze:"niedoruchaną emerytowaną polonistką"
Jakże esencjonalne i ekspresyjne. :resp:
Prawda? Ale z tą emeryturą, to ostro przegiął! :egh: Poza tym, ja skromny weteryniarz, nie polonistka...
pat13 pisze:
Chili pisze:"poprosić kogoś tam, żeby zlitował się nad polszczyzną i przestał ją katować"
Chyba zbyt złożona forma, zaciemnia przekaz.
Wersje przekazu uproszczonego (bez wulgaryzmów!), trafiające do większej liczby odbiorców:
- stul pysk,
- zamknij ryj,
- zawrzyj kłapawę.
:lol:
Tak, coś w tym jest ;)
T.A.Suka rządzi! (cyt.falco)

jeśli czegoś nie wolno, ale bardzo się chce... to można ;)
Awatar użytkownika
Jaro-Ino
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2820
Rejestracja: 22.01.2010, 00:41
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Co to się tu porobiło ?

Post autor: Jaro-Ino »

Naskoczyliście na niego i liczyliście, że się ukorzy i będzie miły? Na moje to prawidłowa reakcja, a Wy musicie mieć spore problemy z dystansem do siebie skoro tak bardzo godzą Was słowa tego typu.... I to Wy nawołujecie do zluzowania gatek :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
Awatar użytkownika
tomekpe
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 2476
Rejestracja: 30.07.2010, 11:40
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Milanówek

Re: Co to się tu porobiło ?

Post autor: tomekpe »

Jaro-Ino :thumbsup:

Temat nie jest o tym jednym jedynym człowieku, bo bana dostał na własne życzenie, a o ogólnym podejściu do nowych gości na forum. Tacy ludzie czasami popełniają błędy i nietakty i czasami nie znają się na komputerze.. Nie wiem, może innym się podoba kiszenie we własnym sosie, i zapomnieli moment, jak sami się tu rejestrowali. Zasady forum są fajne, ale niedobrze, gdy większość odpowiedzi w wątku zawiera pouczenia, czego nie wolno i co jest niewłaściwe. Ciekawe jest to, że Ci sami, którzy piszą o olewaniu pewnych aspektów forum są pierwsi do pouczania.

Zamiast odrobiny refleksji jest pogłębienie forumowego "samouwielbienia". 3 tysiące to liczba osób, która kiedyś się zarejestrowała na forum. A jaka jest liczba faktycznie czynnych użytkowników? Dzięki takiemu podejściu - pewnie coraz mniejsza. Obyśmy nie skończyli na samych "idealnych", których będzie można policzyć na palcach jednej ręki. EOT z mojej strony.
Awatar użytkownika
Chili
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1649
Rejestracja: 12.10.2010, 18:45
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co to się tu porobiło ?

Post autor: Chili »

Tomek, nie powiesz mi chyba, że zwrócono człowiekowi uwagę, dlatego że był nowy?? Koleś zadał pytanie, i dostał całkiem sporo odpowiedzi. A jak Ostry i Nadol poprosili gościa, żeby pisał po polsku, to chłoptaś zaczął się rzucać. Wykazał się postawą pretensjonalnego gówniarza i tyle.


A i jeszcze takie małe cóś, bo za grzeczna ostatnio jestem, a o opinię trzeba dbać :
Jaro-Ino pisze: [...] zakrawa o cud [...]
NA cud, Słonko, nie o cud :P :fuck: :wub:
T.A.Suka rządzi! (cyt.falco)

jeśli czegoś nie wolno, ale bardzo się chce... to można ;)
Awatar użytkownika
mr bulwa
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 624
Rejestracja: 26.09.2008, 10:44
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Poznań

Re: Co to się tu porobiło ?

Post autor: mr bulwa »

Chili pisze:Koleś zadał pytanie, i dostał całkiem sporo odpowiedzi.
Zwłaszcza dwie pierwsze odpowiedzi były niezwykle cenne i merytoryczne:
wilczek pisze:[...] Piszesz, ze motor ( tym wysypujesz. się po raz pierwszy- na forum nikt nie pisze motor :grin: )
grad74 pisze:Ejjjj... motor to służy do napędzania sieczkarni. A jeździ się na "bajkach" , "motkach" , "sprzętach" "klamotach" albo motocyklach. To jakbyś spytał murarza o cegłówkę :lol: Nie me cegłówek - jest cegła !
Facet się odciął jak należy, sam bym tak zareagował na głupkowate uwagi... A postawą
Chili pisze: pretensjonalnego gówniarza
wykazali się "starzy" forumowicze...
_______________________________________________
Nie ma drogi do szczęścia. To szczęście jest drogą.
Budda Siddhartha Gautama
Awatar użytkownika
tomekpe
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 2476
Rejestracja: 30.07.2010, 11:40
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Milanówek

Re: Co to się tu porobiło ?

Post autor: tomekpe »

Chili pisze:Tomek, nie powiesz mi chyba, że zwrócono człowiekowi uwagę, dlatego że był nowy?? Koleś zadał pytanie, i dostał całkiem sporo odpowiedzi. A jak Ostry i Nadol poprosili gościa, żeby pisał po polsku, to chłoptaś zaczął się rzucać. Wykazał się postawą pretensjonalnego gówniarza i tyle.


A i jeszcze takie małe cóś, bo za grzeczna ostatnio jestem, a o opinię trzeba dbać :
Jaro-Ino pisze: [...] zakrawa o cud [...]
NA cud, Słonko, nie o cud :P :fuck: :wub:
Chili, spójrz proszę na mojego całego posta. O ten fragment mi chodzi:

tomekpe pisze:Temat nie jest o tym jednym jedynym człowieku, bo bana dostał na własne życzenie,


Naprawdę nie ma sensu rozstrząsać. Dostał bana, to dostał, to moderator ocenia czy słusznie. A mi chodziło o całokształt. EDIT: I żeby wszystkim było tu miło :)
Awatar użytkownika
Nadol
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3272
Rejestracja: 11.07.2011, 09:18
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Marki

Re: Co to się tu porobiło ?

Post autor: Nadol »

Każdy z nas jest inny, każdy inaczej reaguje i to jest piękne. Gdyby wszyscy wyglądali i zachowywali się w taki sam sposób, życie byłoby po prostu nudne. Nie można jednak cały czas na siebie warczeć i szczekać. Skoro tu jesteśmy to jednak sporo nas łączy i tego się trzymajmy!
Nadol aka n4d01
srebrna 650, srebrny lub biały kask, WH....
Romet Ogar 200 -> MZ ETZ 150 -> ......... -> Honda XL 650 V

"Samochodem przemieszczasz ciało, motocyklem podróżuje dusza"
Awatar użytkownika
wilczek
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1831
Rejestracja: 05.03.2012, 13:45
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: Co to się tu porobiło ?

Post autor: wilczek »

mr bulwa- człowieki się Tobie pomyli ... :grin: ale fajnie, że wpadłeś pograć w szachy :thumbsup: :lol:
Awatar użytkownika
Chili
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1649
Rejestracja: 12.10.2010, 18:45
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co to się tu porobiło ?

Post autor: Chili »

tomekpe pisze: Chili, spójrz proszę na mojego całego posta. O ten fragment mi chodzi:

tomekpe pisze:Temat nie jest o tym jednym jedynym człowieku, bo bana dostał na własne życzenie,

Przeczytałam całego, również ten fragment. Czytając temat, odniosłam jednak wrażenie, że chodzi właśnie o tego konkretnego człowieka (przynajmniej założycielowi wątku i sporej liczbie dyskutantów), stąd taka, a nie inna moja odpowiedź.
T.A.Suka rządzi! (cyt.falco)

jeśli czegoś nie wolno, ale bardzo się chce... to można ;)
Awatar użytkownika
mr bulwa
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 624
Rejestracja: 26.09.2008, 10:44
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Poznań

Re: Co to się tu porobiło ?

Post autor: mr bulwa »

Wilczek - wątek jest rozgałęziony. Ja akurat piszę o sprawie, którą poruszył Wolo (ale rzecz dotyczy ogólnie traktowania nowych):
Wolo pisze:grad, o ile w wymienionym przez Ciebie przypadku rzeczywiście podzielam zdanie nadola i Bartka, to zupełnie nie jestem w stanie zrozumieć takiego traktowania "nowo przybyłych":
http://forum.transalpclub.pl/viewtopic. ... 68&t=16957
zarzucanie kłamstwa, sugerowanie, że sprzedawany motocykl jest ściemą, obrażanie na wejściu, jakaś chora demonstracja poczucia wyższości i wszechwiedzy... nie tak witamy tu nowych członków, jest to żenujące.
A w szachach to cienki jestem ;)
_______________________________________________
Nie ma drogi do szczęścia. To szczęście jest drogą.
Budda Siddhartha Gautama
Awatar użytkownika
pat13
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1211
Rejestracja: 15.04.2009, 17:09
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Warszawa i okolice

Re: Co to się tu porobiło ?

Post autor: pat13 »

To jedziemy.
http://forum.transalpclub.pl/viewtopic.php?f=73&t=17010
Wg mnie brakuje jednego przecinka i jednej kropki. :grin:
Kto z...e gościa?
Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.
Awatar użytkownika
wojtekk
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5552
Rejestracja: 22.08.2009, 13:17
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Warszawa / Saska Kępa

Re: Co to się tu porobiło ?

Post autor: wojtekk »

Mam wrażenie, że wszyscy powiedzieli wszystko co się dało w temacie. Jedni drugich nie przekonają. Nieprzekonani może się przekonają a może nie. Może już wystarczy?
Były: Transalp 600, Super Tenere XTZ 750, Suzuki DR 650 SE. Jest: PamEla Anderson St1300 PanEuropean
***
Enduro się kulom nie kłania.
Awatar użytkownika
przeszczep
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1616
Rejestracja: 23.04.2010, 16:48
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Co to się tu porobiło ?

Post autor: przeszczep »

Really??? 4 strony???

Obrazek

Ja jebię - pojebało was.
Jaro chyba generalnie podsumował całą "aferę".

Podsumowując - proponuję, żeby wszyscy, którzy mają ochotę dojebać się do użytkowników zadających pytania, dali se spokój - nie chcesz odpowiadać na pytanie, to po kiego wała się odzywasz?
Nie chcesz wrzucić linka do wątku, którego znalezienie "C"i zajmie 3 sekundy, a nowemu 3 godziny? kliknij wstecz i się nie denerwuj.
Czy naprawdę, aż tak trudno jest się wam powstrzymać od pisania? Podstawowa zasada, którą jeden z modów ma/miał w podpisie - "błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie ubierają tego w słowa" czy jakoś tak.
Naprawdę myślicie, że jesteście w stanie nauczyć kogoś pisać poprawnie po polsku, bo tak sobie życzycie? :omg: :omg: :resp: :fuck:

A co - rzadko zaglądam, to se wsadzę :sex: w mrowisko :) bo zaczynało nudą wiać - i jakby wątek miał się ku końcowi chylić :P

BTW
na innym forum przyjęliśmy właśnie zasadę - jeśli nie chcesz odpowiadać na pytania nowych, jeśli ci się nie podoba język nowego, jeśli uważasz, że pytanie jest bezsensu, jeśli zamiast odpowiedzi chcesz go odesłać do szukajki - zamknij ryj.
Wtedy, albo wątek umrze śmiercią naturalną i zostanie wywalony do kosza, albo ktoś, kto ma akurat lepszy humor odpowie i poda linka do odpowiedniego tematu. Oszczędzi to tobie i nowemu nerwów ;)
Awatar użytkownika
miroslaw123
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3622
Rejestracja: 14.06.2009, 13:28
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

Re: Co to się tu porobiło ?

Post autor: miroslaw123 »

Równamy, równamy, tylko dlaczego w dół :sad: szkoda.
Awatar użytkownika
przeszczep
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1616
Rejestracja: 23.04.2010, 16:48
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Co to się tu porobiło ?

Post autor: przeszczep »

Awatar użytkownika
Idaho
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 695
Rejestracja: 17.12.2010, 00:05
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co to się tu porobiło ?

Post autor: Idaho »

Przeszczep! TY.... Przeszczepie! :thumbsup:

No to dodajmy jeszcze:
Obrazek

Za wulgaryzm przepraszam, uznałam, że i tak w obliczu jakości powyższej dyskusji nie warto go zamazywać :)
Let's play a game of fuck off. You go first.
Awatar użytkownika
Remi
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1073
Rejestracja: 19.09.2008, 17:46
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Bartoszyce
Kontakt:

Re: Co to się tu porobiło ?

Post autor: Remi »

przeszczep pisze:Really??? 4 strony???

Ja jebię - pojebało was.
Jaro chyba generalnie podsumował całą "aferę".

Podsumowując - proponuję, żeby wszyscy, którzy mają ochotę dojebać się do użytkowników zadających pytania, dali se spokój - nie chcesz odpowiadać na pytanie, to po kiego wała się odzywasz?
Nie chcesz wrzucić linka do wątku, którego znalezienie "C"i zajmie 3 sekundy, a nowemu 3 godziny? kliknij wstecz i się nie denerwuj.
Czy naprawdę, aż tak trudno jest się wam powstrzymać od pisania? Podstawowa zasada, którą jeden z modów ma/miał w podpisie - "błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie ubierają tego w słowa" czy jakoś tak.
Naprawdę myślicie, że jesteście w stanie nauczyć kogoś pisać poprawnie po polsku, bo tak sobie życzycie? :omg: :omg: :resp: :fuck:

A co - rzadko zaglądam, to se wsadzę :sex: w mrowisko :) bo zaczynało nudą wiać - i jakby wątek miał się ku końcowi chylić :P

BTW
na innym forum przyjęliśmy właśnie zasadę - jeśli nie chcesz odpowiadać na pytania nowych, jeśli ci się nie podoba język nowego, jeśli uważasz, że pytanie jest bezsensu, jeśli zamiast odpowiedzi chcesz go odesłać do szukajki - zamknij ryj.
Wtedy, albo wątek umrze śmiercią naturalną i zostanie wywalony do kosza, albo ktoś, kto ma akurat lepszy humor odpowie i poda linka do odpowiedniego tematu. Oszczędzi to tobie i nowemu nerwów ;)
:thumbsup: nic dodać nic ująć
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości