poszukuję kwatery

poza dwoma kółkami
Awatar użytkownika
teo
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 370
Rejestracja: 14.06.2011, 09:36
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Siedlce

poszukuję kwatery

Post autor: teo »

Witam, znacie może jakieś ośrodki, najlepiej z domkami w kwadracie Szczytno - Nidzica - Olsztyn - Ostróda. Potrzebne spokojne miejsce, wybieram się z kobietą i trójką dzieciaków 2,5 4 i 8 lat. Najlepiej na jakiejś wiosce, w lesie, zdecydowanie poza miastem. Będę wdzięczny za podpowiedź. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
andriu23
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 197
Rejestracja: 17.05.2012, 14:28
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Olsztyn

Re: poszukuję kwatery

Post autor: andriu23 »

Mogę Ci polecić, byłem kiedyś, kumpel też ostatnio zachwalał, tylko trochę po za kwadratem, przed Morągiem http://www.kretowiny.pl/.
To jest w kwadracie, też byłem, jezioro w lesie totalne zad..pie, niedaleko park linowy itp http://www.gim.pl/
Jeszcze w miejscowościach Pluski, Nowa Kaletka, Mierki. Popatrz co ci najbardziej odpowiada jaka lokalizacja, wujek google pomoże, praktycznie przy każdym jeziorku jest jakiś ośrodek, jakieś domki. Jak by co to pytaj jak będę coś wiedział to pomogę.
Ostatnio zmieniony 09.07.2013, 08:39 przez Wolo, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: ort
Awatar użytkownika
Kędzior
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 36
Rejestracja: 08.11.2012, 09:55
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Zaszosie.. (W-wa)

Re: poszukuję kwatery

Post autor: Kędzior »

Polecam tuż przy Gietrzwałdzie (w sumie to jeszcze Gietrzwałd):

http://www.agrojelonki.olsztyn.pl/jelonki/index.php

Poza miastem, spokojnie, cicho. Dość niedaleko można wypożyczyć kajaki i popływać po jeziorze. W tym roku w najbliższym sąsiedztwie są też turnusy jazdy konnej.Nad ranem można zobaczyć sarny. To jest jeden dom z pokojami do wynajęcia, dobrym jedzeniem i przede wszystkim ludźmi

Więcej danych na stronie.
Awatar użytkownika
piotreklodz
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1001
Rejestracja: 04.11.2009, 21:00
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kurowice

Re: poszukuję kwatery

Post autor: piotreklodz »

Ja poszukuję coś na 3 dni - okolice giżycka i 3 dni okolica Elbląg-Trójmiasto. Polecicie coś? Chętnie agroturystyka z wyborem pokój/namiot.
Tylko Honda -> XL600V + XR 400R = :-)
Awatar użytkownika
ural2
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 423
Rejestracja: 16.06.2010, 21:32
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Dubiecko

Re: poszukuję kwatery

Post autor: ural2 »

To i ja się podepnę pod temat.
Szukam miejsca nad Bałtykiem. Chce pojechać z 20 miesięcznym dzieckiem. Potrzebny pokoik i kuchnia (studio).
Moze ktoś ma sprawdzone miejsce???
Był "Król"- teraz jest "Królowa"
Awatar użytkownika
girgi
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 442
Rejestracja: 19.07.2011, 07:14
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Ujazd - OP

Re: poszukuję kwatery

Post autor: girgi »

No to ja też.

Poszukuję spokojnego domku/kwatery/sporego pokoju z łazienką nad jeziorem (coby sie trzylatek mogł pokąpać) w południowej częsci polski. Najchętniej południowo zachodniej części...
Awatar użytkownika
teo
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 370
Rejestracja: 14.06.2011, 09:36
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Siedlce

Re: poszukuję kwatery

Post autor: teo »

ural2 pisze:To i ja się podepnę pod temat.
Szukam miejsca nad Bałtykiem. Chce pojechać z 20 miesięcznym dzieckiem. Potrzebny pokoik i kuchnia (studio).
Moze ktoś ma sprawdzone miejsce???
Nad Bałtykie konkretnych kwater spełniających oczekiwania jak wyżej nie kojarzę bo trochę już czasu minęło od mojego ostatniego razu, ale polecam miejscowości Dębki i Białogóra, pod dzieciaki w sam raz. Co do Białogóry mam kolegę, który zna dobrze miejscowość i ludzi, więc jakbyś znalazł tam coś wolnego w necie to możej się do mnie odezwać na pw, wrzucę ci numer telefonu do mojego kolegi, zadzwonisz to gościu podpowie ci, co do konkretnej kwatery czy warto oraz może udzieli więcej informacji.
mirkoslawski
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 2269
Rejestracja: 28.08.2009, 11:16
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kielce

Re: poszukuję kwatery

Post autor: mirkoslawski »

teo pisze:
ural2 pisze:To i ja się podepnę pod temat.
Szukam miejsca nad Bałtykiem. Chce pojechać z 20 miesięcznym dzieckiem. Potrzebny pokoik i kuchnia (studio).
Moze ktoś ma sprawdzone miejsce???
Nad Bałtykie konkretnych kwater spełniających oczekiwania jak wyżej nie kojarzę bo trochę już czasu minęło od mojego ostatniego razu, ale polecam miejscowości Dębki i Białogóra, pod dzieciaki w sam raz. Co do Białogóry mam kolegę, który zna dobrze miejscowość i ludzi, więc jakbyś znalazł tam coś wolnego w necie to możej się do mnie odezwać na pw, wrzucę ci numer telefonu do mojego kolegi, zadzwonisz to gościu podpowie ci, co do konkretnej kwatery czy warto oraz może udzieli więcej informacji.
nie wiem czy o tym samym mówimy ale ja polecam Dąbki (koło Darłowa) - byłem w maju tego roku z rodziną (4 letni syn) w Las Palmas - fantastyczna miejscowość a i ośrodek mogę śmiało polecić :thumbsup:
Awatar użytkownika
Kędzior
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 36
Rejestracja: 08.11.2012, 09:55
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Zaszosie.. (W-wa)

Re: poszukuję kwatery

Post autor: Kędzior »

ural2 pisze:To i ja się podepnę pod temat.
Szukam miejsca nad Bałtykiem. Chce pojechać z 20 miesięcznym dzieckiem. Potrzebny pokoik i kuchnia (studio).
Moze ktoś ma sprawdzone miejsce???
Tu mam propozycję w środku Gdańska. Nad morze prowadzi ścieżka rowerowa, można dojechać tramwajem.

http://ogloszenia.trojmiasto.pl/nieruch ... 79002.html
Awatar użytkownika
teo
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 370
Rejestracja: 14.06.2011, 09:36
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Siedlce

Re: poszukuję kwatery

Post autor: teo »

mirkoslawski pisze:
teo pisze:
ural2 pisze:To i ja się podepnę pod temat.
Szukam miejsca nad Bałtykiem. Chce pojechać z 20 miesięcznym dzieckiem. Potrzebny pokoik i kuchnia (studio).
Moze ktoś ma sprawdzone miejsce???
Nad Bałtykie konkretnych kwater spełniających oczekiwania jak wyżej nie kojarzę bo trochę już czasu minęło od mojego ostatniego razu, ale polecam miejscowości Dębki i Białogóra, pod dzieciaki w sam raz. Co do Białogóry mam kolegę, który zna dobrze miejscowość i ludzi, więc jakbyś znalazł tam coś wolnego w necie to możej się do mnie odezwać na pw, wrzucę ci numer telefonu do mojego kolegi, zadzwonisz to gościu podpowie ci, co do konkretnej kwatery czy warto oraz może udzieli więcej informacji.
nie wiem czy o tym samym mówimy ale ja polecam Dąbki (koło Darłowa) - byłem w maju tego roku z rodziną (4 letni syn) w Las Palmas - fantastyczna miejscowość a i ośrodek mogę śmiało polecić :thumbsup:
Dębki, o których ja pisałem to bodajże gmina Krokowa, lekko na zachód od Jastrzębiej Góry, z piękną plażą przy ujściu Piaśnicy, jak byłem parę lat temu to było ciche spokojne miejsce do rodzinnego wypoczynku
Awatar użytkownika
miroslaw123
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3622
Rejestracja: 14.06.2009, 13:28
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

Re: poszukuję kwatery

Post autor: miroslaw123 »

modern25 ma domek do wynajęcia we Władysławowie. :smile:
Ja byłem też w Karwi i tam jest naprawdę pro rodzinnie :wink: tyle że z miejscami ciężko i ceny dość solidne... prawie każda kwatera ma własny plac zabaw, do tego są też ogólnodostępne a siedząc na ławeczce można sączy piwko.
mirkoslawski
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 2269
Rejestracja: 28.08.2009, 11:16
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kielce

Re: poszukuję kwatery

Post autor: mirkoslawski »

teo pisze:Witam, znacie może jakieś ośrodki, najlepiej z domkami w kwadracie Szczytno - Nidzica - Olsztyn - Ostróda. Potrzebne spokojne miejsce, wybieram się z kobietą i trójką dzieciaków 2,5 4 i 8 lat. Najlepiej na jakiejś wiosce, w lesie, zdecydowanie poza miastem. Będę wdzięczny za podpowiedź. Pozdrawiam
BTW - też szukam domku w podobnych okolicach (też z rodzinką) więc jak coś znajdę, to Ci dam znać :thumbsup: ja szukam blisko jeziora (ażeby powędkować) ale reszta zgadza się z Twoim opisem :wink: Może będziemy sąsiadami :lol:
Awatar użytkownika
falco
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5544
Rejestracja: 06.04.2010, 16:06
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: K-J

Re: poszukuję kwatery

Post autor: falco »

Prośba do autora wątku (i kolejnych odpowiedzi), aby zmienić tytuł, bo gdy następnym razem ktoś będzie chciał coś podobnego, to... szukajka na niewiele się zda... :cool:

W temacie niestety nie pomogę.
Pozdr! falco
...nie ma boga i Motóra...


Czas Diabła... oto Łezka...
Awatar użytkownika
teo
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 370
Rejestracja: 14.06.2011, 09:36
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Siedlce

Re: poszukuję kwatery

Post autor: teo »

falco pisze:Prośba do autora wątku (i kolejnych odpowiedzi), aby zmienić tytuł, bo gdy następnym razem ktoś będzie chciał coś podobnego, to... szukajka na niewiele się zda... :cool:

W temacie niestety nie pomogę.
Chętnie zmienię tytuł wątku, ale ludziska dopisali postów i też proszą o polecenie kwater i w innych regionach. Proszę więc o propozycję zmiany tematu wątku, ewentualnie moderatorów o jakiś pomysł, jak ogarnąć zagadnienie, żeby w przyszłości łatwo było odgrzebać temat i skorzystać z niego bez potrzeby zakładania nowego wątku
Awatar użytkownika
Jurand
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 157
Rejestracja: 13.03.2013, 16:16
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Spychowo/Mazury -> Rzeszów

Re: poszukuję kwatery

Post autor: Jurand »

Teo i Mirko... Poprzeglądajcie w necie oferty ośrodków np. w m. Narty. Jest tam piękne i czyste jezioro. Jak uczyłem się w szkole to chłopaki z tamtych okolic opowiadali, ze są tam duże i mniejsze ośrodki. Myslę, że do tej pory częśc z nich podniosła jeszcze standard bo na rynku nie utrzymała by się zbytnio. Zresztą Mazury są specyficzne pod tym względem. Ceny wysokie a standard raczej niższy niż nad morzem np... Taki urok :sad:

Te jezioro w Nartach Mirko powinno Ci podpasować do wędkowania bo to jedno z najczystszych w Polsce. Sporo ludzi śmiga tam nurkować...


Piotreklodz.... Jesli chodzi o bezpośrednią bliskość Giżycka to dwa ośrodki w m. Wilkasy. AZS - tam będziesz miał wszystko czego potrzebujesz, od kortów teniosowych, czarter łodzi, wypożyczalnie sprzętu wodnego po place zabaw dla dzieci... Po sąsiedzku jest drugi ośrodek ale na śmierć nie pamiętam nazwy... Z tego co widziałem mają mały hipodromin i prowadzą również jazdę konną dla dzieciaków...
A jeśli nie zależy Ci na bezpośredniej bliskości Giżycka to może..... ZATOKA KAL :grin:

Pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony 09.07.2013, 17:19 przez Jurand, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Qter
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3403
Rejestracja: 12.05.2011, 12:07
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Reguły
Kontakt:

Re: poszukuję kwatery

Post autor: Qter »

jeśli chodzi o Narty to naprawdę godne polecenia - brzeg zachodni to prywatne domki letniskowe i jeden dość niedurzy ośrodek a brzeg wschodni to taka troche masówka z polem namiotowym... jezioro naprawde cudne...

jesli na mazurach szukacie to polecam stronę: http://mazury.info.pl/domki/

PZDR

Qter
Geniusz tkwi w prostocie...

we don't cry very hard
Awatar użytkownika
ryve
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 297
Rejestracja: 17.10.2010, 22:45
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Warszawa

Re: poszukuję kwatery

Post autor: ryve »

ural2 pisze:To i ja się podepnę pod temat.
Szukam miejsca nad Bałtykiem. Chce pojechać z 20 miesięcznym dzieckiem. Potrzebny pokoik i kuchnia (studio).
Moze ktoś ma sprawdzone miejsce???
Byliśmy w weekend z Bożym Ciałem - http://www.apartamenty-hel.com.pl
W domkach wszystko pachnie nowością. My mieliśmy poddasze.
A że sezon jeszcze nie rozpoczął się, to i tłoku nie było.
Podpis zastępczy. Wyrób sygnaturko-podobny.
Awatar użytkownika
wojtekk
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5549
Rejestracja: 22.08.2009, 13:17
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Warszawa / Saska Kępa

Re: poszukuję kwatery

Post autor: wojtekk »

Szukam na sylwestra pokoju, lub całej chałupy. Kazimierz nad Wisłą. Ale może być coś w promieniu 20 minut jazdy również. Coś fajnego ktoś coś ma/zna?
Były: Transalp 600, Super Tenere XTZ 750, Suzuki DR 650 SE. Jest: PamEla Anderson St1300 PanEuropean
***
Enduro się kulom nie kłania.
wojs
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 657
Rejestracja: 15.06.2008, 19:45
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Warszawa/Gdansk

Re: poszukuję kwatery

Post autor: wojs »

Siostra w Ostrodzie ma do wynajecia kwatere.
Duzy dom ...z niezaleznym mieszkaniem.

Jak bedziesz chetny .. daj priva.
--
pozdrawiam
Wojtek

BYL : TA XL600V
JEST : Triumph Tiger 955i
Awatar użytkownika
ural2
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 423
Rejestracja: 16.06.2010, 21:32
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Dubiecko

Re: poszukuję kwatery

Post autor: ural2 »

ryve pisze:
ural2 pisze:To i ja się podepnę pod temat.
Szukam miejsca nad Bałtykiem. Chce pojechać z 20 miesięcznym dzieckiem. Potrzebny pokoik i kuchnia (studio).
Moze ktoś ma sprawdzone miejsce???
Byliśmy w weekend z Bożym Ciałem - http://www.apartamenty-hel.com.pl
W domkach wszystko pachnie nowością. My mieliśmy poddasze.
A że sezon jeszcze nie rozpoczął się, to i tłoku nie było.
Skorzystałem z Twojej podpowiedzi i zarezerwowałem pobyt. Jak się okazało mieli jeden wolny termin który mi elegancko pasował.
Dzięki wszystkim za pomoc.
A jak z odgłosami przejeżdżających pociągów? Podobno nie są uciążliwe! :wacko:
Był "Król"- teraz jest "Królowa"
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość