Trampek nie pali

Montaż, demontaż oraz kontrola elementów jak: alternator, akumulator, regulator napięcia, moduły CDI, okablowanie, światła, bezpieczniki, przełączniki, światła stopu, czujnik nóżki bocznej, wiatraki, klaksony, kontrolki, rozruszniki i kierunkowskazy.
Awatar użytkownika
krzemhlr
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: 02.07.2010, 19:33
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Gdynia

Trampek nie pali

Post autor: krzemhlr »

Koledzy pomóżcie, mam problem, mianowicie:
- miałem małą awarie na lewym deklu silnika...(pęknięcie i wyciek oleju), moto wcześniej palił bez problemu
- wymiana dekla i oleju
- próba zapalenia moto okazało się że nie ma iskry na jednym garze (sprawdziłem moduł) dwa zimne luty zlokalizowane, przelutowane
- padł przy tym w między czasie aku więc musiałem podładować
- próbuje po wszystkich naprawach odpalić a tu nic moto niby kręci jak szalony iskra też jest a moto nie chce zaskoczyć, po czasie dłuższego próbowania siada ako i znów do ładowania... co może być przyczyna, dlaczego nie pali???
Awatar użytkownika
krzemhlr
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: 02.07.2010, 19:33
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Gdynia

Re: Trampek nie pali

Post autor: krzemhlr »

dobra głupi byłem:P już wszystko ok nie było podciśnienia w gaźniku i paliwa nie dostawał:P temat do zamknięcia :tongue:
Awatar użytkownika
Lechu
romeciarz
romeciarz
Posty: 33
Rejestracja: 11.11.2011, 19:24
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Toruń

Re: Trampek nie pali

Post autor: Lechu »

też tak kiedyś chciałem odpalić, na początku mojej przygody z pierwszym 4 - suwem ( transalpkiem )
:grin:
Metysw
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: 01.05.2013, 15:32
Mój motocykl: XL600V

Re: Trampek nie pali

Post autor: Metysw »

krzemhlr pisze:dobra głupi byłem:P już wszystko ok nie było podciśnienia w gaźniku i paliwa nie dostawał:P temat do zamknięcia :tongue:
Witam.
Mam podobnie , jak sprawdzić podcisnienie w gażniku? Od razu pisze że po jakimś czasie kręcenia czuć paliwo.
Next22
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1224
Rejestracja: 24.08.2009, 15:35
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: POLICHNO

Re: Trampek nie pali

Post autor: Next22 »

Metysw pisze:
krzemhlr pisze:dobra głupi byłem:P już wszystko ok nie było podciśnienia w gaźniku i paliwa nie dostawał:P temat do zamknięcia :tongue:
Witam.
Mam podobnie , jak sprawdzić podcisnienie w gażniku? Od razu pisze że po jakimś czasie kręcenia czuć paliwo.
Zciągasz z kranika przewód paliwowy ten gruby.
zaczynasz kręcić rozrusznikiem -leci paliwo z kranika , silnik sie nie kręci -nie leci paliwo.
Wszystko dobre ale Trampek najlepszy :)
Awatar użytkownika
mikah
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 116
Rejestracja: 29.03.2014, 19:50
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Nysa

Re: Trampek nie pali

Post autor: mikah »

Bzdury piszecie.
Podciśnienie w gaźniku jest cały czas podczas ssania, ale u was przepona w kraniku paliwa nie działa jak powinna i dlatego nie podaje paliwa. Przyczyną że nie pali jest brak paliwa a nie brak podciśnienia.
pozdr.
MirekH
------------------------------------------------------------------------------------------
TA600V, NX250, FJ1200ABS -ten ostatni oddam w dobre ręce
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość