POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Temat dla nowych użytkowników forum
Awatar użytkownika
nugat
Czytacz
Czytacz
Posty: 1
Rejestracja: 23.09.2010, 22:55
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Szczecinek

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: nugat »

Witam wszystkich forumowiczów ;) Niedawno zdałam na kat. A i jestem w trakcie poszukiwania trampiszona :) by móc szaleń z moim chłopakiem na dwóch motorkach a nie jak do tej pory jako plecaczek :D
pepe348
romeciarz
romeciarz
Posty: 31
Rejestracja: 26.09.2010, 21:59
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Wrocław

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: pepe348 »

Witam Wszystkich.
Mam na imię Paweł, od dziś jestem szczęśliwym posiadaczem transalpka :) Super zakup, mam nadzieję, że będzie mi dłuuuugo służył. No i liczę oczywiście na pomoc z Waszej strony na forum w razie potrzeby.
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3967
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kraśnik
Kontakt:

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: ostry »

Miło Was tu powitać :smile: . Zapraszam do aktywnego uczestnictwa w życiu forumowym i nie tylko :grin: , a także do wypełnienia rubryk swojego profilu oraz pisania postów bez byków :thumbsup: . :dupa: :dupa: :dupa:
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
miecio
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: 28.09.2010, 21:01
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: okolice Olsztyna

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: miecio »

Witam forumowiczów!
Mam na imię Mietek, 43 lata, mieszkam w okolicy Olsztyna w woj. warmińsko-mazurskim. Przygodę z motocyklami rozpocząłem w wieku kilku lat od "Komara", Jawy 50". Jeździłem również "WSK-ą", "MZ ETZ" 250, "Kawasaki Zephyr" 550, "Yamahą Virago" 1100 i w końcu mam upragnioną "Hondę Transalp". Postaram się jak najszybciej wysłać zdjęcie, wpłacić składkę i zapisać się do klubu. Jak do tej pory motocykl spisuje się rewelacyjnie.

Życzę wszystkim szerokości!
"carpe diem"
Awatar użytkownika
Salus
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 187
Rejestracja: 28.03.2010, 18:33
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Rumia

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Salus »

I pięknie !! heloł heloł :crossy:
Trampek 650 '03
Awatar użytkownika
vertus72
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 528
Rejestracja: 16.07.2010, 17:46
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Litzmanstad

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: vertus72 »

Witaj Miecio, fajnie powitać człowieka, co ma podobną ścieżkę kariery motocyklowej, kiedyś to były sprzęty, teraz to można powiedzieć, że bezobsługowe....więc nie ma co narzekać, no ale młodsi tego nie pamiętają. Witaj w klubie.
Prędkość nie zabija, tylko nagłe zatrzymanie.
miecio
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: 28.09.2010, 21:01
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: okolice Olsztyna

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: miecio »

A tak na marginesie "Salus" to 30.07.2010 r. nabyłem "Transalpa" właśnie w Rumii u Gronowskiego.

Pozdrawiam!
"carpe diem"
miecio
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: 28.09.2010, 21:01
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: okolice Olsztyna

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: miecio »

Miło usłyszeć o podobnej ścieżce "Vertus".

Szerokości!
"carpe diem"
Awatar użytkownika
Salus
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 187
Rejestracja: 28.03.2010, 18:33
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Rumia

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Salus »

No i tak trzymać :)
Witać i jeździć do Rumi a potem nad morze lub może na Kaszuby ?
Trampek 650 '03
wojciech
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 74
Rejestracja: 17.03.2010, 21:08
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Wrocław

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: wojciech »

Witaj pepe348 !!! Jesteśmy do dyspozycji i witamy na wrocławskich jesiennych ulicach ! wojciech :smile:
sp4jlc
Czytacz
Czytacz
Posty: 2
Rejestracja: 02.10.2010, 13:52
Mój motocykl: nie mam jeszcze TA

Pragnę powitac..

Post autor: sp4jlc »

Witam..
Witam serdecznie. Na imię mam Jurek jestem z Mrągowa. Na dzień dzisiejszy nie posiadam Trampka,ale kto wie czasami Marzenia się spełniają:) Jeżdzę jak dotąd Maxi Skuterem Honda Helix..Duży szacunek dla Klubowiczy..
Awatar użytkownika
prosperus
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 226
Rejestracja: 18.08.2010, 22:33
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Łódź

Re: Pragnę powitac..

Post autor: prosperus »

sp4jlc pisze:Witam..
Witam serdecznie. Na imię mam Jurek jestem z Mrągowa. Na dzień dzisiejszy nie posiadam Trampka,ale kto wie czasami Marzenia się spełniają:) Jeżdzę jak dotąd Maxi Skuterem Honda Helix..Duży szacunek dla Klubowiczy..
Witaj. :smile:

Mam nadzieję, że niedługo przdstawisz się tak: "...mam Jurek jestem z Mrągowa i jestem właścicielem Trampka..." :ok:

Pozdr
Szybko i tanio nie będzie dobrze.
Dobrze i szybko nie będzie tanio.
Dobrze i tanio nie będzie szybko.

--------------------
Lepiej siedzieć cicho i sprawiać wrażenie idioty niż sie odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
sp4jlc
Czytacz
Czytacz
Posty: 2
Rejestracja: 02.10.2010, 13:52
Mój motocykl: nie mam jeszcze TA

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: sp4jlc »

No fajnie by było,ale pożyjemy zobaczymy:)
Bartasso
Czytacz
Czytacz
Posty: 4
Rejestracja: 03.10.2010, 19:43
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Poznań/Złotów

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Bartasso »

Witam szanowne grono!
Jestem Bartek, rezyduje w Poznaniu, jestem na etapie poszukiwania transalpa, a moze nawet i dwóch jeśli moja lepsza połówka również zdecyduje sie na ten jakże zacny i godny model.
Od tego sezonu ujeżdzam DL650:) lecz bardziej ciągnie mnie w kierunku offu stąd też zainteresowanie waszym forum oraz Trampkiem.


mam nadzieje do miłego poczytania:)
Awatar użytkownika
kret
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 426
Rejestracja: 30.09.2010, 17:26
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Warszawa

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: kret »

Miejsce odpowiednie, więc witam się i ja :)

Na imię dali mi Michał i od od kiedy pamiętam, czyli jakieś 27 lat, mieszkam w Warszawie, mimo, że stolica to nie moje rodzinne miasto. W przeciwieństwie chyba do większości forumowiczów, nie mogę się niestety pochwalić 'motoryzacyjną historią'. Cóż, jakoś nigdy nie było czasu ani możliwości. Ale takowe się pojawiły, razem ze straszną zajawką na jeżdżenie. To co mnie tak naprawdę zaskoczyło, to że motor daje mi dużo większą frajdę niż auto. Jednocześnie, te godziny spędzone na moto upewniły mnie, że chcę, żeby stał się on częścią mojego życia, większą lub mniejszą. Jak oczywiste by nie było, po głowie zaczęło plątać się pytanie 'jakie moto'. Nad odpowiedzią głowię się już jakiś czas. Nie interesują mnie szlifiery, nie zamierzam kupić litra, nie chcę się też pchać na typowym enduraku w las czy szutry. Padło więc na jakiegoś naked'a. Szukałem czegoś w tym typie, bez konkretnego efektu i przesadnego entuzjazmu. Z czasem, plan zakupu 'golasa' ewoluował w stronę turystyka, motoru większego, niekoniecznie mocniejszego, którym będę mógł poruszać się po mieście i nie tylko, czy pojechać w dłuższą trasę. I tak trafiłem na Hondę Transalp i to forum :)

Nadal nie wiem czy to jest motor dla mnie, nie wiem czy będzie mnie na niego stać, nie wiem gdzie kupić, żeby się nie wkopać w jakiś złom ani jaki model/rocznik wybrać, nie wiem też czy nie wymaga więcej umiejętności niż będę w stanie z siebie wykrzesać, ale jest w nim coś co powoduje, że chciałbym go mieć :) Cóż, czas pokaże.

Pozdrawiam,
Michał
motocykl jest jak Media Markt - nie dla idiotów..
pimor
Czytacz
Czytacz
Posty: 9
Rejestracja: 04.10.2010, 06:49
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Żyrardów

Powitanie

Post autor: pimor »

Witam.
Moje imię Piotrek jestem z Żyrardowa. Od 2 lat jeżdżę TA 600V i jest to moje pierwsze moto. Stronę TCP przeglądałem już wcześniej, ale teraz postanowiłem się zarejestrować. Pozdrawiam wszystkich, a szczególnie Driverda2 i Gerarda, z którymi miałem przyjemność jeździć.
Cynciu
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1285
Rejestracja: 07.03.2010, 20:01
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Cynciu »

Witam wszystkich nowych :ok:

Dwa słowa do Michala (kreta)
Nie tak dawno temu miałem podobny dylemat i z doświadczenia powiem Ci tak:
Moto nie jest tanim hobby i jak zaoszczędzisz na początku to dopłacisz później, niestety.
Weź pod uwagę, ze na moto trzeba się jeszcze ubrać, minimum (kask, kurtka, spodnie, buty = 2000 - 2500zł) a to nie wszystko.
Wiem, że na początku trudno się określić czy bardziej on czy off, zwłaszcza jak się offa jeszcze nie próbowało.
W tej kasie i klasie na szosę honda NTV (naked), na teren Dominator lub stary trampuś.
Nie staraj się kupować jak najmłodszego tylko jak najbardziej zadbanego. W przypadku moto rocznik nie jest tak istotny jak w puszkach choć wiadomo, że nowsze sprzęty będą technologicznie bardziej do przodu. Na początku jednak nie ma to większego znaczenia.
Wlóczęga: człowiek, który nazwałby się turystą, gdyby miał pieniądze..
[ Julian Tuwim ]
Awatar użytkownika
przeszczep
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1616
Rejestracja: 23.04.2010, 16:48
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: przeszczep »

Kret - Jeśliś z wawy to wpadaj na spotkania warszawskie. Ja, właśnie w zeszłym tygodniu dzięki pomocy warszawskich Trampkarzy, kupiłem swojego pierwszego ;) Jeśli chcesz mogę na pw podać co i jak kupiłem co zamówiłem, jakie ubrania, jaki kask kupiłem i co mnie jeszcze czeka ;) Jak na razie z wyliczeń wynika, że zmieszczę się poniżej 10000, więc nie jest źle ;)
Awatar użytkownika
Andrzej77
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 487
Rejestracja: 29.03.2009, 23:00
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kobylanka

Re: Powitanie

Post autor: Andrzej77 »

Niezbadane jest to forum... Jak udało ci się założyć temat w Powitalni? Skoro jednak to zrobiłeś musisz być wystarczająco sprytny, żeby być jednym z nas :wink: !
Ufaj Allahowi, ale wielbłąda zawsze przywiązuj do płotu
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3967
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kraśnik
Kontakt:

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: ostry »

Witajcie! :dupa:

PS. Myślę ,że jeśli kret będzie potrzebował rad , to zada je w odpowiednim temacie.
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość