Regeneracja modułów zapłonowych

Montaż, demontaż oraz kontrola elementów jak: alternator, akumulator, regulator napięcia, moduły CDI, okablowanie, światła, bezpieczniki, przełączniki, światła stopu, czujnik nóżki bocznej, wiatraki, klaksony, kontrolki, rozruszniki i kierunkowskazy.
Awatar użytkownika
serwer5
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 226
Rejestracja: 24.09.2014, 18:01
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Radomsko/Łódź
Kontakt:

Regeneracja modułów zapłonowych

Post autor: serwer5 »

Witam, posiadam trampka z 92 roku z podwójnymi modułami zapłonowymi. Szukam jakiegoś elektronika amatora który podjął by się regeneracji takowych modułów/modułu. Może ktoś samemu naprawiał lub zna kogoś kto naprawiał to proszę o namiary.

Pozdrawiam
Romet Ogar 200 --> MZ ETZ 250 --> Simson S51 --> MZ ETZ 250 --> Simson S51 --> Honda Transalp XL600V -->Honda Transalp XL600V

www.starytramp.pl
Adampio
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 1945
Rejestracja: 21.10.2012, 17:32
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa-Środmieście

Re: Regeneracja modułów zapłonowych

Post autor: Adampio »

Jedyna możliwa przez amatora regeneracja to przelutowanie zimnych punktów lutowniczych. Odcinasz tylną sciankę pudełka, bierzesz silną(!) lupę i ogladasz każdy koniec oblutowanego drucika, który wystaje z plytki. I te które znajdziesz wątpliwe lutujesz ponownie. Możesz dla spokoju ducha przelutować wszystkie druciki bo może ktoryś jest na już dobrej drodze do uszkodzenia ale jeszcze tego nie widać. Potem szczelnie zamykasz obudowę. Jak nie pomoże to moduł do smieci.
Awatar użytkownika
Artek
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2518
Rejestracja: 09.10.2011, 16:33
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: ZMY

Re: Regeneracja modułów zapłonowych

Post autor: Artek »

Wysłałem na priv namiary na gościa, który robił mi kilka modułów. Kiedyś ogłaszał się na olx.
Jestem zadowolony z jego pracy.
Gdyby ktoś potrzebował namiary to proszę o kontakt.
Z powodu RODO nie podam publicznie.
Dominator.
Awatar użytkownika
milden70
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 121
Rejestracja: 19.10.2014, 10:22
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Lublin

Re: Regeneracja modułów zapłonowych

Post autor: milden70 »

Artek pisze:Wysłałem na priv namiary na gościa, który robił mi kilka modułów. Kiedyś ogłaszał się na olx.
Jestem zadowolony z jego pracy.
Gdyby ktoś potrzebował namiary to proszę o kontakt.
Z powodu RODO nie podam publicznie.
To ja też poproszę namiary na priv. :)

Wysłane z mojego TRT-LX1 przy użyciu Tapatalka
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość