NTV Revere a wzrost.

motocyklowo
Awatar użytkownika
MellowTA
romeciarz
romeciarz
Posty: 25
Rejestracja: 16.10.2015, 14:41
Mój motocykl: XL600V

NTV Revere a wzrost.

Post autor: MellowTA »

Witam!
Zastanawiam się nad zmianą Transalpa 600 na Ntv Revere. Pytanie czy przy moim wzroście 189cm jazda będzie jeszcze komfortowa? Szukałem w okolicy kogoś kto ma reverke żeby się przymierzyć niestety nikogo takiego nie znalazłem. Jedynie co sprawdziłem to symulacje na stronie motorcycle ergonomics. Odwiedziłem też forum reverki ale za dużo tam się nie dowiedziałem. Jeśli macie jakieś swoje zdjęcia poglądowe to chętnie przejże. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
grad74
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2689
Rejestracja: 23.06.2012, 07:09
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Siechnice

Re: NTV Revere a wzrost.

Post autor: grad74 »

Ja przy wzroście 176 jestem na to moto akuratnie, ale sądzę ze Ty przy swoim mógłbyś wygladac i czuć sie średnio. Gość od ktorego kupowalismy Reverkę tez mial prawie 190 i sprzedał ja właśnie z powodu pewnego dyskomfortu, choć nie zarzekał sie ze nie da sie sensownie jechac. Ewentualnie można podwyższyć kanape, ale to wszystko. Z przeróbek dziwnie brzmiacych mozna rowniez tak jak ja to zrobilem założyć z przodu kolo 19 zamiast 17 cali (kanapa idzie w górę o okolo 1cm), oraz założę na próbę w Reverkowe golenie rury ze sprezynami od PD06, które lekko wpuszcze w półki (o okolo 2 cm) to da jakies plus 4 cm w siodle, ale zobqcze jak sie toto bedzie prowadzić.
Honda TransalpPD10-99r, Honda Revere RC33-96r, Honda Nx125-99r, SHL M11-62r, WSK Garbuska-68r,Skuterek Motobi 50 z Hondowskim silniczkiem ;).

Gdyby Transalp kardan miał, ideałem by się zwał :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości