[S] KTM 65 SX - niestety

czarekszo
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 47
Rejestracja: 23.07.2015, 15:09
Mój motocykl: XL650V

[S] KTM 65 SX - niestety

Post autor: czarekszo »

Sprzedam KTM 65 SX
http://allegro.pl/show_item.php?item=6479720517 - link do Allegro.
Dla Forum oczywiście taniej. Naprawdę będę płakał ale młodemu odwidziało się jak prz..ł szyją w gałąź. Wcześniej sam mnie wyciągał "tato idziemy na motory". Teraz się zraził i nie ma zmiłuj, nie chce i już.
Tel. do mnie 602 sześć 2 cztery 663 - wszystko powiem (o motorze :grin: )
czarekszo
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 47
Rejestracja: 23.07.2015, 15:09
Mój motocykl: XL650V

Re: [S] KTM 65 SX - niestety

Post autor: czarekszo »

Cena forumowa to 5000.
Awatar użytkownika
KubaMoto
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 427
Rejestracja: 06.11.2013, 23:50
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Gdynia

Re: [S] KTM 65 SX - niestety

Post autor: KubaMoto »

Ja swojego sprzedałem wczoraj i jeszcze przed sprzedaniem pytałem czy na pewno sprzedajemy?! Tak jestem pewien....dopiero jak przyjechał kupiec to zrozumiał,że nie żartuję i mina mu zrzedla.
Tak czy inaczej to chyba bardziej ja mam doła, że nie będziemy razem jeździć z synem:(
Moto sprzeda się szybko.
Pozdrowienia.
--------------------------------------
Kiedys LS 250 ,BANSHEE 350 2T, YFZ 450, Suzi Gsx 600F, DR 650 SP 44B ...
Teraz Honda Transalp 600V 93r. oraz KLR650A 87r.
czarekszo
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 47
Rejestracja: 23.07.2015, 15:09
Mój motocykl: XL650V

Re: [S] KTM 65 SX - niestety

Post autor: czarekszo »

Kuba uwierz mi, że jak mój młody na targach w Poznaniu siadł na jakiegoś chinola i powiedział, że na takim krosie to on by ze mną jeździł to :ok: Szukałem naprawdę długo bo pełno było "idealnych", ten też był od gościa, który serwisuje motocykle do żużlu więc nie wieżę, że nie wiedział, że przytarty. Wyjebałem 2000 w sam remont ale to żaden był ból jak wcześniej już od rana słyszałem "tato idziemy jeździć" :thumbsup: Ale jak na złość na te tuleje z Motortechu czeka się długo i po tej przerwie, nie to, że mu się odechciało. Na zakręcie z piaskiem wyniosło go i tak nieszczęśliwie, że gałąź przyrąbała mu w szyję pomiędzy kask a buzer. Od tamtej pory stwierdził, że to nie dla niego. Z początku chciałem go jeszcze namawiać na siłę ale żona uświadomiła mi, że jak coś mu się stanie to :thumbsdown: Dlatego z bólem sprzedaję ale i też z nadzieją, że może kiedyś zmieni jeszcze zdanie bo przejażdżka z synem to dla ojca coś nie do opisania :thumbsup:
czarekszo
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 47
Rejestracja: 23.07.2015, 15:09
Mój motocykl: XL650V

Re: [S] KTM 65 SX - niestety

Post autor: czarekszo »

Sprzedany :sad:
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość