Lakiernik Warszawa szukam

Moderatorzy: Skorpionka, Baran

Awatar użytkownika
wojtekk
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5562
Rejestracja: 22.08.2009, 13:17
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Warszawa / Saska Kępa

Lakiernik Warszawa szukam

Post autor: wojtekk »

Hej,
szukam lakiernika.

Moja Tojka miała ciut rdzy. Trafiła do gościa z polecenia. Wycynował, zrobił podkład, polakierował… Polakierował już trzy razy. Teraz cieniuje. Powody podawane przez pana, że cały czas nie jest w kolorze:

- popędzałem go (auto stało od poprzedniego wtorku i miałem odebrać w sobotę)
- pił piwo gdy lakierował
- gdy lakierował było ciemno
- auto ma 18 lat
- auto było bite
- lakier mierzony spektrometrem i nadal nie pasuje

Nadmienię, że raz pojechałem odebrać, bo była gotowa. Patrzę: ale nie jest w kolorze. On na to: no nie jest. Ale myślałem, że Pan taką weźmie. Mówił mi nawet: "Panie - gdybym ja wiedział, że pan chcesz w kolorze to bym nie brał". W ogóle to moja wina: "on małych robót nie bierze i nie powinien się zgadzać".

Aha - wziąłem najdroższą opcję a nie jakieś szpachlowe kombinacje. I bez negocjacji jego ceny - miało być dobrze :)

Szukam kogoś, kto ładnie pomaluje pod kolor :) Szukam kogoś, kto zna osobiście, a nie słyszał, że jest dobry :)
Były: Transalp 600, Super Tenere XTZ 750, Suzuki DR 650 SE. Jest: PamEla Anderson St1300 PanEuropean
***
Enduro się kulom nie kłania.
Awatar użytkownika
Cambriel
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 914
Rejestracja: 29.03.2012, 20:37
Mój motocykl: XL600V

Re: Lakiernik Warszawa szukam

Post autor: Cambriel »

Wojtekk, Ty chyba masz za duże wymagania. :grin:
Ponad 4500 userów i nikt nie zna dobrego lakiernika ?
Prawdopodobnie wszyscy boją się odpowiedzialności za polecenie "paprocha". :egh:
Może ktoś Ci polecił na PW, nie chce zdradzić dobrego rzemieślnika, to zmienia postać rzeczy. :wink:
Test: Cambriel


Nie sztuką jest bycie jednym z 72, sztuką jest bycie jednym z 12, mistrz może być tylko jeden.
Awatar użytkownika
wilczek
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1831
Rejestracja: 05.03.2012, 13:45
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: Lakiernik Warszawa szukam

Post autor: wilczek »

Wojtek, w Jordanowie k Łodzi ( 80 km od Cb) jest lakiernik p. Jerzy Niepsuj. Mogę umówić T auto, będzie Pan zadowolony :smile: super fachura. Tyle.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości