Wypady, spotkania

Awatar użytkownika
Bolek
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1127
Rejestracja: 30.09.2008, 20:39
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Libiąż

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Bolek »

A Ciebie gdzie zaś nosi :grin:
Jak się smucisz to jesteś smutas a jak się kłócisz to jesteś ....☺
Awatar użytkownika
Daniel
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1222
Rejestracja: 25.03.2012, 01:51
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Daniel »

luk2asz pisze:Odkryłem nowe tereny z szuterkami. Niestety jestem samochodem ale wrócę tu za rok na moto :-)
okazuje się, że nie tylko Mazury i Bory to tereny szutrowe. Z Wawy do Kielc da się dojechać szutrami w 90% i to na full legalu. Wracając w zeszłym tygodniu poległem po 140 km szutru, piachu i żużlu.. :grin:
Zwycięzcy nie rezygnują, zrezygnowani nie zwyciężają ...
Awatar użytkownika
Daniel
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1222
Rejestracja: 25.03.2012, 01:51
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Daniel »

ależ tu spokój :egh: Było w ogóle wczoraj jakieś "czwartkowe" ? Może by jakiś browar dziś wieczorem uskutecznić ?
Zwycięzcy nie rezygnują, zrezygnowani nie zwyciężają ...
TROJAN
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3276
Rejestracja: 28.10.2008, 23:26
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: KRAKóW

Re: Wypady, spotkania

Post autor: TROJAN »

Mnie dopadło jakieś gOOfno i zdycham :ysz:
Awatar użytkownika
miroslaw123
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3622
Rejestracja: 14.06.2009, 13:28
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

Re: Wypady, spotkania

Post autor: miroslaw123 »

a ja dalej się leczę.... Na operację nie kwalifikują mnie i czekam, może samo przejdzie... ech :pob:
Ps. kupię nogę, prawą, z niewielkim przebiegiem :cool:
Awatar użytkownika
Daniel
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1222
Rejestracja: 25.03.2012, 01:51
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Daniel »

a ja byłem na kiełbasce z nyski, na soczku w Starym Porcie (fajny koncert był, a jutro jeszcze fajniejszy ma być) i pokręciłem się po mieście deko..
Niedziela zapowiada się ciepła i słoneczna - może by się gdzieś wybrać na cały dzień ?
A tak przy okazji - chyba Trojan się kiedyś odgrażał, że jakiś spot parówowy miał robić gdzieś na południu z noclegiem, ogniskiem i spożywaniem... i coś to przyschło jakoś :lanie:
Zwycięzcy nie rezygnują, zrezygnowani nie zwyciężają ...
Awatar użytkownika
miroslaw123
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3622
Rejestracja: 14.06.2009, 13:28
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

Re: Wypady, spotkania

Post autor: miroslaw123 »

Po dwóch miesiącach odpaliłem trampka :) na pych :tongue: i zrobiłem kilka km oraz przegląd na kolejny rok
Ale super uczucie jest :crossy: :crossy: :crossy:
Jacek meches
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 174
Rejestracja: 27.04.2014, 16:08
Mój motocykl: mam inne moto...

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Jacek meches »

miroslaw123 pisze:a ja dalej się leczę.... Na operację nie kwalifikują mnie i czekam, może samo przejdzie... ech :pob:
Ps. kupię nogę, prawą, z niewielkim przebiegiem :cool:
Mirku Jakby się coś trapiło yo potrzebuje rękę prawo męsko bo damska nie trzymała by manetki tylko rozporek a
Tak wygląda opis rezonasu magnetycznego mojego barku :
.Głowa kości ramiennej przemieszczona ku gorze w stosunku do panewki.Niewielkie poszerzenie szpary stawowej stawu obojczykowo barkowego z niewielkim wysiękiem .Uszkodzenie typu HILL Sachsa ze złamaniem tylno bocznej części głowy kości ramiennej z oderwaniem guzka większego i częściowym zmiażdżeniem kości w miejscu złamania drobne fragmenty kości.
> Oderwanie przyczepu mięśnia bezgrzebieniowego.Miejsce złamania ze znacznym obrzękiem tkanek Podejrzenie uszkodzenia przednio górnego odcinka obrąbka stawowego.Ścięgno mięśnia nad grzebieniowego o podwyższonym sygnale na długości 20mm od przyczepu do kości ramiennej ,jednak najpewniej z zachowaniem ciągłości.Prawie przepisałem wynik badania wiele z tego nie rozumie ale wiem że boli.JT:wacko: :swieczki:
Awatar użytkownika
souler
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 442
Rejestracja: 27.05.2011, 09:52
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Kraków

Re: Wypady, spotkania

Post autor: souler »

Jacek meches pisze:
miroslaw123 pisze:a ja dalej się leczę.... Na operację nie kwalifikują mnie i czekam, może samo przejdzie... ech :pob:
Ps. kupię nogę, prawą, z niewielkim przebiegiem :cool:
Mirku Jakby się coś trapiło yo potrzebuje rękę prawo męsko bo damska nie trzymała by manetki tylko rozporek a
Tak wygląda opis rezonasu magnetycznego mojego barku :
.Głowa kości ramiennej przemieszczona ku gorze w stosunku do panewki.Niewielkie poszerzenie szpary stawowej stawu obojczykowo barkowego z niewielkim wysiękiem .Uszkodzenie typu HILL Sachsa ze złamaniem tylno bocznej części głowy kości ramiennej z oderwaniem guzka większego i częściowym zmiażdżeniem kości w miejscu złamania drobne fragmenty kości.
> Oderwanie przyczepu mięśnia bezgrzebieniowego.Miejsce złamania ze znacznym obrzękiem tkanek Podejrzenie uszkodzenia przednio górnego odcinka obrąbka stawowego.Ścięgno mięśnia nad grzebieniowego o podwyższonym sygnale na długości 20mm od przyczepu do kości ramiennej ,jednak najpewniej z zachowaniem ciągłości.Prawie przepisałem wynik badania wiele z tego nie rozumie ale wiem że boli.JT:wacko: :swieczki:
Wytłumaczę Ci Jacek :smile: .
Znaczy urwało Ci rękę i trzyma się tylko na skórze i żyłach. Ale bądź dobrej myśli, bo jak boli to znaczy, że nie zgniła. Jakie masz prognozy na długość leczenia?
Zdrowia życzę choć mnie kręgosłup w kilku miejscach boli :grin:
Jacek meches
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 174
Rejestracja: 27.04.2014, 16:08
Mój motocykl: mam inne moto...

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Jacek meches »

souler pisze:
Jacek meches pisze:
miroslaw123 pisze:a ja dalej się leczę.... Na operację nie kwalifikują mnie i czekam, może samo przejdzie... ech :pob:
Ps. kupię nogę, prawą, z niewielkim przebiegiem :cool:
Mirku Jakby się coś trapiło yo potrzebuje rękę prawo męsko bo damska nie trzymała by manetki tylko rozporek a
Tak wygląda opis rezonasu magnetycznego mojego barku :
.Głowa kości ramiennej przemieszczona ku gorze w stosunku do panewki.Niewielkie poszerzenie szpary stawowej stawu obojczykowo barkowego z niewielkim wysiękiem .Uszkodzenie typu HILL Sachsa ze złamaniem tylno bocznej części głowy kości ramiennej z oderwaniem guzka większego i częściowym zmiażdżeniem kości w miejscu złamania drobne fragmenty kości.
> Oderwanie przyczepu mięśnia bezgrzebieniowego.Miejsce złamania ze znacznym obrzękiem tkanek Podejrzenie uszkodzenia przednio górnego odcinka obrąbka stawowego.Ścięgno mięśnia nad grzebieniowego o podwyższonym sygnale na długości 20mm od przyczepu do kości ramiennej ,jednak najpewniej z zachowaniem ciągłości.Prawie przepisałem wynik badania wiele z tego nie rozumie ale wiem że boli.JT:wacko: :swieczki:
Wytłumaczę Ci Jacek :smile: .
Znaczy urwało Ci rękę i trzyma się tylko na skórze i żyłach. Ale bądź dobrej myśli, bo jak boli to znaczy, że nie zgniła. Jakie masz prognozy na długość leczenia?
Zdrowia życzę choć mnie kręgosłup w kilku miejscach boli :grin:
Mój lekarz najpierw zapisał mi gimnastykę i przeciw bule nie pomogło ,po 2 miesiącach zrobiłem rezonas i wszystko wyszło teraz to nie wiem co dalej 14 mam wizytę pownie mnie zastrzelą :thumbsdown: :ysz:
Awatar użytkownika
miroslaw123
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3622
Rejestracja: 14.06.2009, 13:28
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

Re: Wypady, spotkania

Post autor: miroslaw123 »

Opis jest nieciekawy....mi ortopeda ocenił zerwanie wiązadel bocznych na 50% generalnie noga ucieka w bok, dobrze ze to nie boli, w ogóle jest słaba, dzis wsiadlem na rower i delikatnie pojeździłem choć ciężko ruszyć mi z drógiej -lewej nogi...
Jacek meches
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 174
Rejestracja: 27.04.2014, 16:08
Mój motocykl: mam inne moto...

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Jacek meches »

Mirek moja pani mi doradziła żebym sobie kupił Iża z przyczepką i zbierał wszystkich połamańców jest nas 2 jeszcze jeden i będzie komplet :crossy:
Awatar użytkownika
miroslaw123
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3622
Rejestracja: 14.06.2009, 13:28
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

Re: Wypady, spotkania

Post autor: miroslaw123 »

Hihihi, to jest myśl nie będę musiał się podpierać nogą :lol:
Grzesiek coś o kręgosłupie wspomina :whip:
Jacek meches
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 174
Rejestracja: 27.04.2014, 16:08
Mój motocykl: mam inne moto...

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Jacek meches »

Mirku znalazłem nawet już model myślę że akceptując https://www.youtube.com/watch?v=13_AXp95kGk :grin: :ok:
Awatar użytkownika
miroslaw123
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3622
Rejestracja: 14.06.2009, 13:28
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

Re: Wypady, spotkania

Post autor: miroslaw123 »

od czasów PanaSamochodzika marzyłem o czymś takim :)
Ps. pomierzyłem, nie wjedzie do mojego garażu a pod blokiem ciężarówek nie można trzymać :cool:
Awatar użytkownika
wilq.bb
Kontroler
Kontroler
Posty: 2673
Rejestracja: 27.08.2012, 08:41
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Wypady, spotkania

Post autor: wilq.bb »

Czy żeby do Iżowej przyczepki wejść trzeba nogę wysoko podnieść? Przyjmiecie mnie?
Niestety dołączyłem do waszego "grona poległych na polu chwały".
Skręcenie lewego stawu skokowego, do pary ze stłuczeniem lewej stopy - wyłożyłem się wczoraj na afryce, a bestia mnie przygniotła :swieczki:
"Logowanie się na forum jest jak wchodzenie do knajpy za rogiem - zawsze te same mordy przy barze, barman rzuci drwiną a kiblu trochę śmierdzi... Jednak się przychodzi." by Matjas
Jako dżentelmen upijam się po 18-stej.
jxa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: 06.05.2015, 14:16
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków/StareRybie
Kontakt:

Re: Wypady, spotkania

Post autor: jxa »

Hej Koledzy trampkarze! Martwi mnie moje sprzęgło w 650, kiepsko chodzi jak na mój gust. Nie znam się na tym i potrzebuję jakiejś konsultacji któregoś z Was. Omacać i obadać czy tak ma być czy faktycznie jest coś do poprawy. Przy okazji spotkałbym wreszcie osobiście kogoś bo już kilka miesięcy na trampku sam jeżdżę i nie widziałem nikogo z TCP na żywo. Na codzień w Krakowie.
Jurek
Awatar użytkownika
miroslaw123
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3622
Rejestracja: 14.06.2009, 13:28
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

Re: Wypady, spotkania

Post autor: miroslaw123 »

No to zdrówka Krzychu :smile:
To co, czas na armaturę :cool:
jxa, ja mi się uda wytoczyć to może we czwartek?
Awatar użytkownika
Daniel
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1222
Rejestracja: 25.03.2012, 01:51
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Daniel »

wilq.bb pisze:... - wyłożyłem się wczoraj na afryce, a bestia mnie przygniotła :swieczki:
było kupować sobie taki duży motocykl ? :tongue: :dupa:
Jacek meches pisze:Mirek moja pani mi doradziła żebym sobie kupił Iża z przyczepką i zbierał wszystkich połamańców jest nas 2 jeszcze jeden i będzie komplet :crossy:
Jacek - przy Twoim pechu, to i na Iżu trzeba będzie "oszukiwać przeznaczenie" :lol: , może coś wolniejszego ? - np. :

Obrazek

- na przyczepce zmieszczą się wszystkie połamańce :haha: + stolik i gorzałka :drinking:
jxa pisze:Hej Koledzy trampkarze! Martwi mnie moje sprzęgło w 650, kiepsko chodzi jak na mój gust. Nie znam się na tym i potrzebuję jakiejś konsultacji któregoś z Was. Omacać i obadać czy tak ma być czy faktycznie jest coś do poprawy. Przy okazji spotkałbym wreszcie osobiście kogoś bo już kilka miesięcy na trampku sam jeżdżę i nie widziałem nikogo z TCP na żywo. Na codzień w Krakowie.
Jurek
jak chcesz możemy porównać np z moim.. jeśli masz elastyczny czas pracy, to można by gdzieś wyskoczyć w ciągu dnia w tygodniu na jakąś przejażdżkę, a jak nie, to czwartkowa kiełbaska z nyski wieczorem.
Zwycięzcy nie rezygnują, zrezygnowani nie zwyciężają ...
Jacek meches
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 174
Rejestracja: 27.04.2014, 16:08
Mój motocykl: mam inne moto...

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Jacek meches »

Daniel miałem już coś takiego to fajna zabawa wyobraź sobie że nawet to się wywaliło do góry kołami :lol: i ma krotka przyczepkę Mirkowi zwisały by nogi :grin:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości