Wróciłem - Bieszczadki, Mazurki, Pomorze zaliczone :D

Krótsze lub dłuższe wyjazdy.
Awatar użytkownika
RaF
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 132
Rejestracja: 13.06.2008, 09:00
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Żary

Wróciłem - Bieszczadki, Mazurki, Pomorze zaliczone :D

Post autor: RaF »

Wróciłem! :D
Plan zrealizowany. Przejechałem 3800km - pogoda w kratkę (były i trudne chwile - 5h w ulewnym deszczu, oczywiście zabrana 1 para rękawiczek ;) )
Jestem zachwycony rejonami w okolicy Bieszczad i wschodniej granicy Polski po same Mazury. Dziewicze tereny, gdzie dwunożny jeszcze nie zdążył za wiele napsuć :)

Parę fot na początek i lecę nadal przytulać żonkę i upajać się miękkimi oparciami na kanapach ;) :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

:D
"Kto uważa ludzi za stado i ciągle przed nim ucieka, ten musi liczyć się z tym, że to stado dogoni go i weźmie na rogi" /Nietzsche/

A niech mnie chuje biorą na rogi, ja ich pierdole! .™ :>
Marek
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 251
Rejestracja: 18.07.2008, 21:34
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Lublin

Re: Wróciłem - Bieszczadki, Mazurki, Pomorze zaliczone :D

Post autor: Marek »

Masz szczęście, że nie spotkałeś nas na Mazurach bo przyjechałbyś bardziej chory. A tak na poważnie to gratulacje z udanej wycieczki, zdjęcia bardzo ładne. Kto zrobił fotkę jak płuczesz dziub?
Awatar użytkownika
RaF
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 132
Rejestracja: 13.06.2008, 09:00
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Żary

Re: Wróciłem - Bieszczadki, Mazurki, Pomorze zaliczone :D

Post autor: RaF »

Marek pisze: Kto zrobił fotkę jak płuczesz dziub?
Marek, całą trasę byłem skazany na samowyzwalacz ;)

BTW: na trasie spotkałem tylko 2 Trampki - jeden czarny, jak mój, w okolicach Gliwic - z pozdrowieniem, drugi w okolicach Rzeszowa, fioletowa, starsza maszyna. W Kołobrzegu odnosiłem wrażenie, że jakiś kierowca Audi Kombi (czarnego?) chciał ze mną nawiązać kontakt, ale nie wiem czy pokojowy, więc pomknąłem między samochodami do przodu ;) Właścicieli pozdrawiam!

Obwodnica Trójmiasta to porażka :D a Hel to strata czasu (ale to tylko moje subiektywne odczucia ;) ) :P ;)


Obrazek

niby usmiechnięty ale doszczętnie przemarznięty w drodze z Bieszczad na Mazury (deszcz zrobił swoje) - pozdro dla obsługi stracji paliw, bolało zakładanie kurtki przed odjazdem :)

Obrazek
"Kto uważa ludzi za stado i ciągle przed nim ucieka, ten musi liczyć się z tym, że to stado dogoni go i weźmie na rogi" /Nietzsche/

A niech mnie chuje biorą na rogi, ja ich pierdole! .™ :>
MARCIN
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 165
Rejestracja: 01.07.2008, 21:08
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Prawie Puławy

Re: Wróciłem - Bieszczadki, Mazurki, Pomorze zaliczone :D

Post autor: MARCIN »

RaF

witam kolego to okolic helu i trójmiasta nie polecasz? pytam bo się wybieram w tamte okolic.
Awatar użytkownika
RaF
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 132
Rejestracja: 13.06.2008, 09:00
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Żary

Re: Wróciłem - Bieszczadki, Mazurki, Pomorze zaliczone :D

Post autor: RaF »

MARCIN pisze:RaF

witam kolego to okolic helu i trójmiasta nie polecasz? pytam bo się wybieram w tamte okolic.
Marcin, leciałem od Mazurek, obwodnica to był horror. Byłem szczęściarzem, że byłem "Trampkarzem" bo potrafiłem polecieć po poboczu, czy skraju rowu. Mijałem wielu "choperowców" , "turystów" etc. Jednak na wiele więcej mogłem sobie pozwolić, żebym nie tkwił w pierdo***ym kilkudziesięcio-kilometrowym korku.
Od Władysławowa do Helu ta sama porażka - jeden wielki ciąg puszek, w tym, takich, co nic nie widzą. Sam Hel (bo dojechałem, aczkolwiek, wpieniony byłem juz w 1/3 trasy w tamtą stronę) remonty w sezonie, niewiele z tego cypelku widać i kierowcy jacyś złośliwi. Cieszę się że zaliczyłem tą traumę i tyle. NIe nastawiałem się na muzea etc. Chciałem wypić kawę, zakręcić się wokół wybrzeża i zaliczyć banana. DUPA. Wg. mojego odczucia nie polecam. R_C powienien coś więcej powiedzieć. Ja po prostu ZALICZYŁEM. :)
"Kto uważa ludzi za stado i ciągle przed nim ucieka, ten musi liczyć się z tym, że to stado dogoni go i weźmie na rogi" /Nietzsche/

A niech mnie chuje biorą na rogi, ja ich pierdole! .™ :>
scorpion
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 312
Rejestracja: 19.06.2008, 14:48
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: DKL

Re: Wróciłem - Bieszczadki, Mazurki, Pomorze zaliczone :D

Post autor: scorpion »

wyprawa :thumbsup:
TA tylko dla orłów
Nie jedź szybciej, niż Twój Anioł Stróż potrafi latać
Awatar użytkownika
Buffalo
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 250
Rejestracja: 12.07.2008, 00:01
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wróciłem - Bieszczadki, Mazurki, Pomorze zaliczone :D

Post autor: Buffalo »

Fajana sprawa taki wyjazd, jak juz znajde i kupie motonga to też se pojade :cool:
FLHRC 2005
Awatar użytkownika
Belkot
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 250
Rejestracja: 13.06.2008, 07:41
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Makówka

Re: Wróciłem - Bieszczadki, Mazurki, Pomorze zaliczone :D

Post autor: Belkot »

Gut, czyż Polska nie jest śliczna? :cool:
Na koniec Świata i jeszcze dalej ...
http://picasaweb.google.com/bodgan.adamiec
Awatar użytkownika
romek
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 62
Rejestracja: 25.06.2008, 17:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wróciłem - Bieszczadki, Mazurki, Pomorze zaliczone :D

Post autor: romek »

Nic tylko pozazdrościć udanej wycieczki po ślicznej Polsce :thumbsup:
Romek'65 @ r1200gs'09 / r1200rt'10
B3stia
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1142
Rejestracja: 01.06.2008, 23:11
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Leszno

Re: Wróciłem - Bieszczadki, Mazurki, Pomorze zaliczone :D

Post autor: B3stia »

super luźna wycieczka :punk:
Awatar użytkownika
dj.1
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 44
Rejestracja: 27.06.2008, 08:11
Mój motocykl: BMW GS
Lokalizacja: Köln / Opole
Kontakt:

Re: Wróciłem - Bieszczadki, Mazurki, Pomorze zaliczone :D

Post autor: dj.1 »

Ja jak widzialem ta rezerwowa opone na bagazniku to myslalem ze z Mongoli wracasz :smile: a moze byla okazja do zakupu po drodze :ok:
VFR 1200 XD
Awatar użytkownika
RaF
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 132
Rejestracja: 13.06.2008, 09:00
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Żary

Re: Wróciłem - Bieszczadki, Mazurki, Pomorze zaliczone :D

Post autor: RaF »

dj.1 pisze:Ja jak widzialem ta rezerwowa opone na bagazniku to myslalem ze z Mongoli wracasz :smile: a moze byla okazja do zakupu po drodze :ok:
Hehhehe - po prostu wyruszyłem na ostatkach przedniej opony. Liczne spękania, wątły bieżnik. Nie wadziła na bagażu a ja miałem komfort psychiczny, a to chyba w podróży dosyć ważny element :crossy: :grin:

Echh - znów bym gdzieś pojechał, ciężko na dupie usiedzieć, a tu do roboty trzeba :ysz:

Jeszcze parę fotek "zza sterów" :smile: :crossy:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

:smoke: :cup:
"Kto uważa ludzi za stado i ciągle przed nim ucieka, ten musi liczyć się z tym, że to stado dogoni go i weźmie na rogi" /Nietzsche/

A niech mnie chuje biorą na rogi, ja ich pierdole! .™ :>
acid_toXin
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 148
Rejestracja: 13.06.2008, 07:57
Mój motocykl: nie mam już TA

Re: Wróciłem - Bieszczadki, Mazurki, Pomorze zaliczone :D

Post autor: acid_toXin »

wyprawa i foty pikne aleee skąd masz taki pikny deflektor?
Awatar użytkownika
RaF
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 132
Rejestracja: 13.06.2008, 09:00
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Żary

Re: Wróciłem - Bieszczadki, Mazurki, Pomorze zaliczone :D

Post autor: RaF »

acid_toXin pisze:wyprawa i foty pikne aleee skąd masz taki pikny deflektor?
MRA Vario Touring :smile:
"Kto uważa ludzi za stado i ciągle przed nim ucieka, ten musi liczyć się z tym, że to stado dogoni go i weźmie na rogi" /Nietzsche/

A niech mnie chuje biorą na rogi, ja ich pierdole! .™ :>
Bigos
Czytacz
Czytacz
Posty: 4
Rejestracja: 28.07.2008, 22:07
Lokalizacja: Żary / Bronowice k. Strzelce Kraj.

Re: Wróciłem - Bieszczadki, Mazurki, Pomorze zaliczone :D

Post autor: Bigos »

No RaF-ek, i się zarejestrowałem, jak polecałeś :punk: . Jak zobaczyłem szyld Starych Juch nie bardzo wiedziałem, z której strony tam zajechałeś, ale po fotce z widokiem na jezioro rozpoznaję rodzinne strony :grin: .
Za kilkugodzinną jazdę w ulewie bez kombinezonu :resp: i nadal polecam zakup. Ja w tym samym okresie byłem w Karkonoszach i zmokłem w ... buty (za karę od jutra będę miał inne :grin: ).
Jeśli chodzi o Hel :hammer: , to w Boże Ciało byłem w tamtych stronach i wytrwałem tylko do Jastarni - nie tylko z powodu odparzonego :dupa: (UWAGA!!! płacąc przy okazji za cały pokój, a nie skonsumowane łóżko :thumbsdown: ), mając przeczucie, że dotarcie do Helu nic w moim życiu :crossy: nie zmieni. Z Jastarni dobrze wspominam kaszubskie klimaty i wiem, że żeby pochodzić po plaży (przez tory) nie trzeba dygać 600 km. Zazdroszczę :banghead: Bieszczad i wschodniej ścianki, ale niedługo urlopik i wszystko :crossy: :resp: :punk: :dupa: :drinking: przede mną.

Pozdrawiam i do polatania w koło komina.
Awatar użytkownika
RaF
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 132
Rejestracja: 13.06.2008, 09:00
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Żary

Re: Wróciłem - Bieszczadki, Mazurki, Pomorze zaliczone :D

Post autor: RaF »

Bigos pisze:No RaF-ek, i się zarejesrowałem, jak polecałeś :punk: . Jak zobaczyłem szyld Starych Juch nie bardzo wiedziałem, z której strony tam zajechałeś, ale po fotce z widokiem na jezioro rozpoznaję rodzinne strony :grin: .
Za kilkugodzinną jazdę w ulewie bez kombinezonu :resp: i nadal polecam zakup. Ja w tym samym okresie byłem w Karkonoszach i zmokłem w ... buty (za karę od jutra bedę miał inne :grin: ).
Jeśli chodzi o Hel :hammer: , to w Boże Ciało byłem w tamtych stronach i wytrwałem tylko do Jastarni - nie tylko z powodu odparzonego :dupa: (UWAGA!!! płacąc przy okazji za cały pokój, a nie skonsumowane łóżko :thumbsdown: ), mając przeczucie, że dotarcie do Helu nic w moim życiu :crossy: nie zmieni. Z Jastarni dobrze wspominam kaszubskie klimaty i wiem, że żeby pochodzić po plaży (przez tory) nie trzeba dygać 600 km. Zazdroszczę :banghead: Bieszczad i wschodniej ścianki, ale niedługo urlopik i wszystko :crossy: :resp: :punk: :dupa: :drinking: przede mną.

Pozdrawiam i do polatania w koło komina.
Wreszcie jesteś ;) Przed wspólnym polataniem proponuję zimne piwo :impreza: wraz z przekazaniem zwrotnym przedniej oponki :)
Wczoraj podpompowałem swój przód z 1,9 do 2,1atm i szimi zniknęło :ok: Domniemam, że potęgowane było przez przeładowany bagażnik.

Co do kombinezonu, to po chwilach zwątpienia podczas wychłodzenia organizmu nigdzie dalej się bez niego nie ruszę. Coś pilnie trzeba kupić :smoke:

(ps. masz już Vanucci VTB1? - moje podczas wyjazdu spisały się DOSKONALE! Polecam wszystkim)
"Kto uważa ludzi za stado i ciągle przed nim ucieka, ten musi liczyć się z tym, że to stado dogoni go i weźmie na rogi" /Nietzsche/

A niech mnie chuje biorą na rogi, ja ich pierdole! .™ :>
Bigos
Czytacz
Czytacz
Posty: 4
Rejestracja: 28.07.2008, 22:07
Lokalizacja: Żary / Bronowice k. Strzelce Kraj.

Re: Wróciłem - Bieszczadki, Mazurki, Pomorze zaliczone :D

Post autor: Bigos »

(ps. masz już Vanucci VTB1? - moje podczas wyjazdu spisały się DOSKONALE! Polecam wszystkim)
Poszedłem za poleceniem i dzisiaj testuję VTB1 w upale. Na wodę sprawdzę wstepnie w sztucznych warunkach.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
RaF
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 132
Rejestracja: 13.06.2008, 09:00
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Żary

Re: Wróciłem - Bieszczadki, Mazurki, Pomorze zaliczone :D

Post autor: RaF »

Bigos pisze:
(ps. masz już Vanucci VTB1? - moje podczas wyjazdu spisały się DOSKONALE! Polecam wszystkim)
Poszedłem za poleceniem i dzisiaj testuję VTB1 w upale. Na wodę sprawdzę wstepnie w sztucznych warunkach.
Pozdrawiam
I jakie wrażenia? - gdzie wczoraj jeździłeś?, kręciłem się po okolicy, ale nie dostrzegłem twojej Afri :crossy:

Jeszcze parę fotek z wypadu urlopowego:

towarzysz podróży przez ok 50km :smile:

Obrazek

Obrazek

fotograf ;)

Obrazek

osiołek w trawie

Obrazek

gdzieś w "biesach"

Obrazek

Solina tuż przed piękną, łamiącą się nad szczytami burzą

Obrazek

kłapouchy w żywiole :thumbsup:

Obrazek

zbawcza kawucha, zbawczy żur i kromale, gdzieś pod Lublinem, po 5h w ulewnym deszczu

Obrazek

Zdrówka
RaF :smoke:
"Kto uważa ludzi za stado i ciągle przed nim ucieka, ten musi liczyć się z tym, że to stado dogoni go i weźmie na rogi" /Nietzsche/

A niech mnie chuje biorą na rogi, ja ich pierdole! .™ :>
Zenek
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 128
Rejestracja: 18.06.2008, 20:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wróciłem - Bieszczadki, Mazurki, Pomorze zaliczone :D

Post autor: Zenek »

fana wyprawa a zdjecia tez super, milo popatrzec :ok:
Awatar użytkownika
henry
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3093
Rejestracja: 12.06.2008, 23:12
Lokalizacja: INOWŁÓDZ

Re: Wróciłem - Bieszczadki, Mazurki, Pomorze zaliczone :D

Post autor: henry »

RaF, wspaniała wyprawa po chyba najpiękniejszych rejonach naszego kraju. Zdjęcia również super :ok:
Przy okazji, interesuje mnie kilka spraw związanych z taką wyprawą.
- trasa jaką jechałeś ( najciekawsze miejsca )
- ile czasu na nią poświęciłeś
- noclegi ( namiot czy coś innego ? )
- koszt całkowity takiej wyprawy
i jeszcze jedno - jak się sprawuje szybka MRA z deflektorkiem ? Jaką ma wysokość ? Czy są wyższe ? Warto ją nabyć ? Co z komfortem przy Twoim wzroście ( ja mam 178 ). Hej
GMOLE DO XL 600 i XL 700 i Afryki ... robię
504894578
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość