[S] Transalp 600V 1990r.

Awatar użytkownika
jagiello
Czytacz
Czytacz
Posty: 2
Rejestracja: 21.05.2013, 08:55
Mój motocykl: XL600V

[S] Transalp 600V 1990r.

Post autor: jagiello »

Hej. Na wstępie proszę Admina o przeniesienie tego tematu do właściwego działu zgodnie z info na PW :)

Do sprzedania Trampek (czerwono biały :P ) Jestem drugim właścicielem w kraju - posiadam go 2 sezon. Kupiłem go na tym forum. Motocykl w stanie dobrym.
Rok temu miałem na nim nieudane zakończenie sezonu - samochód wymusił pierwszeństwo i zaliczyłem szlifa przy ruszaniu ze świateł. Trochę mnie to odstraszyło. Wszystko przyjął lewy gmol, na baku widoczne wgniecenie od kierownicy. Gmol naspawany i wyszlifowany, niestety niepolakierowany. W związku z powyższym można powiedzieć że nie zrobiłem w tym sezonie na Transalpie więcej niż 1000km (łączny przebieg 73366). Nie z powodów technicznych bo wszystko co trzeba do bezpiecznej jazdy jest naprawione. Co weekend kilka kilometrów robię żeby nie stał i nie marniał. Idąc dalej za rzeczami, które wypadałoby zrobić w związku ze zbliżającym się końcem sezonu to tylny hamulec (przedni spokojnie jeszcze pociągnie) - nie łapie zbyt dobrze i jeżeli ktoś nagminnie używa hamulca pomocniczego to trzeba zeszlifować rant z tarczy lub zaopatrzyć się w nową. Kolejną rzeczą, ale raczej dla co bardziej pedantycznych użytkowników jest obicie kanapy, które po prostu parcieje pomału. To raczej tyle z oczywistych pracach bieżących. Alarm muszę tylko na prędkości ogarnąć bo mi kabelek się zaśniedział czym doprowadził również bezpiecznik do końca używalności. Napęd nie przeskakuje, łańcuch jest dobrze naciągnięty. Skrzynia biegów pracuje dobrze. Przegląd ważny do listopada, ubezpieczenie do lutego.

Z rzeczy które zostały wymienione bądź dodane przeze mnie: Olej i filtr na początku sezonu, czyszczenie i regulacja zaworów, gaźników, przelutowany i naprawiony moduł zapłonu który skutecznie uniemożliwił wyjazd w Bieszczady. Wysoka szyba od MGG. Dorobione bagażniki - pasują do każdych sakw motocyklowo-rowerowych. Do kufrów podejrzewam, trzeba byłoby je przerobić lekko. Wymiana opon z kostki na bardziej szosowe.
Do motocykla dorzucam dodatkowo: opony Michelin t63 (o ile nie zostaną wcześniej sprzedane na osobnej aukcji), olej na dolewkę i smar do łańcucha, niską, oryginalną szybę oraz masę innych śrubek, tulei i innych na wymianę.
Oprócz tego motocykl ma wstawione dodatkowe zegary : temperaturę oleju oraz zegar napięcia akumulatora. Zamontowano w nim również alarm - wszystko to dzięki poprzedniemu właścicielowi.

Dokładniejsze zdjęcia pozwolę sobie wrzucić na maila. Motocykl aktualnie znajduje się w Olsztynie. Cena jaka by mnie interesowała to około 4100zł.
Awatar użytkownika
Reindeer
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1139
Rejestracja: 11.11.2011, 16:48
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Wrocław (czasem Krosno)

Re: [S] Transalp 600V 1990r.

Post autor: Reindeer »

:resp: za kreatywność. Będąc nowym użykownikiem forum i nie mając uprawnień do zamieszczania ogłoszeń, wrzucasz ofertę sprzedaży do Hyde Parku a potem jakimś cudem dochodzi do jej przeniesienia do Giełdy. Wszyscy nowi powinni się od Ciebie uczyć. Tak trzymać!
Awatar użytkownika
Wolo
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3484
Rejestracja: 05.11.2008, 15:12
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Poznań

Re: [S] Transalp 600V 1990r.

Post autor: Wolo »

Reindeer pisze::resp: za kreatywność. Będąc nowym użykownikiem forum i nie mając uprawnień do zamieszczania ogłoszeń, wrzucasz ofertę sprzedaży do Hyde Parku a potem jakimś cudem dochodzi do jej przeniesienia do Giełdy. Wszyscy nowi powinni się od Ciebie uczyć. Tak trzymać!
Jagiełło wrzucił temat do HP po wcześniejszej rozmowie ze mną.
Zerknij na datę jego rejestracji na forum, w tym przypadku trudno mówić o "nowym użytkowniku" :)
Kryterium "10 postów" jest wymierzone przeciwko spamerom i handlarzom.


@Jagiełło- dorzuć zdjęcia do ogłoszenia

Pozdro,

później usunę nasze posty z tematu.


Wolo
Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa.
Awatar użytkownika
Reindeer
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1139
Rejestracja: 11.11.2011, 16:48
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Wrocław (czasem Krosno)

Re: [S] Transalp 600V 1990r.

Post autor: Reindeer »

Wprawdzie w regulaminie nic nie było o stażu, ale widocznie się nie znam.
maju pisze:
Nowy użytkownik

Nowy użytkownik posiada na forum login w kolorze brązowym.
Nowym jest się do momentu napisania 10 postów.

Nowi posiadają ograniczone uprawnienia na forum i są to między innymi:
- brak możliwości tworzenia nowych tematów w niektórych forach, np. giełda / sprzedam
- ograniczenia w pisaniu na mChacie
- nie może używać podpisu w swoich postach


Obrazek
Awatar użytkownika
Wolo
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3484
Rejestracja: 05.11.2008, 15:12
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Poznań

Re: [S] Transalp 600V 1990r.

Post autor: Wolo »

Zasada 10 postów została wprowadzona jako techniczne ograniczenie osób rejestrujących się wyłącznie w celu zareklamowania swojej działalności, wrzucenia spamu, sprzedania czegoś "na szybko".
Chyba jasnym jest, że jagiełło do tej grupy nie należy.

Gość jest zarejestrowany od maja 2013, przywitał się wówczas w stosownym temacie, napisał, że kupił od forowicza motocykl, po czym... zaczął nim jeździć.

Aktualnie chce sprzedać motocykl, za pośrednictwem tego samego forum, dzięki któremu go kupił. Bez większego problemu zdołałeś chyba zauważyć różnicę pomiędzy spamerami, przez których restrykcje zostały nałożone od chłopaka zakładającego to ogłoszenie.

Zatem jakie wg Ciebie powinienem podjąć kroki- mam mu zabronić, skasować ogłoszenie, bo zamiast udzielać się na forum, wolał jeździć?

Mam zmusić go do nastukania 8 bezsensownych postów, czy to uczyni forum lepszym? Coś wniesie? Jaki masz pomysł?

Wklejona przez Ciebie grafika nijak ma się do sytuacji.

Pozdrawiam,


Wolo
Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa.
Awatar użytkownika
Tomko
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 595
Rejestracja: 16.05.2010, 13:55
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Re: [S] Transalp 600V 1990r.

Post autor: Tomko »

K...wa mać, ludzie większych zmartwień nie maja czy jak? Reindeer, zazdroszę naprawdę! LwG i idę myć BMW po zlocie z gnoju w końcu! :grin:
Zbieram na fajny rower...
Awatar użytkownika
Leo
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1815
Rejestracja: 27.09.2011, 16:15
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Warszawa

Re: [S] Transalp 600V 1990r.

Post autor: Leo »

Tomko :) Z ust mi to wyjąłeś!!! (bez skojarzeń proszę)
Serwus... Jestem nerwus :D

http://www.onetemuwinne.wordpress.com

Był Trampek 600 i KTM LC4 640 ADV, jest Afryka RD07a
Awatar użytkownika
Reindeer
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1139
Rejestracja: 11.11.2011, 16:48
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Wrocław (czasem Krosno)

Re: [S] Transalp 600V 1990r.

Post autor: Reindeer »

Tomko pisze:K...wa mać, ludzie większych zmartwień nie maja czy jak? Reindeer, zazdroszę naprawdę! LwG i idę myć BMW po zlocie z gnoju w końcu! :grin:
Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość