Hyde Park - o wszystkim i niczym

Arturo
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 189
Rejestracja: 03.06.2010, 02:09
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Hyde Park - o wszystkim i niczym

Post autor: Arturo »

Poster - tzn jakby taki chłopiec z obrazka :tongue:?
pozdrawiam,

Arturo
Awatar użytkownika
Daniel
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1222
Rejestracja: 25.03.2012, 01:51
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

Re: Hyde Park - o wszystkim i niczym

Post autor: Daniel »

Siemano Kaszeby Trójmiejskie (i nie tylko) ! :dupa:
Nie wiem czy to dobry wątek, ale taką mam potrzebę aby komuś podziękować :thanks: , otóż :
- wszystkim przybyłym (wtedy) za miłe spotkanie grill'owe u Poss'a (czy też, jak teraz widzę już Posster'a :) )
- za pozlotowe latanie kaszubskie : Guźcowi, Prochu'owi i Poss'owi (i Posster'owi też :haha: )
- i wreszcie za gościnę, dach nad głową i mile spędzony czas Poss'owi i jego rodzinie
Mam nadzieję, że będzie okazja się zrewanżować. Pozdrawiam serdecznie.
Zwycięzcy nie rezygnują, zrezygnowani nie zwyciężają ...
modern25
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 942
Rejestracja: 07.12.2011, 17:03
Mój motocykl: nie mam motocykla

Re: Hyde Park - o wszystkim i niczym

Post autor: modern25 »

Poss. zobacz co wiki wypluła :P
Plakat naukowy

Plakat naukowy (żargonowo poster) – forma prezentacji naukowej, dla odróżnienia od plakatu reklamowego zachowuje w kręgach naukowych żargonową nazwę wywodzącą się z języka angielskiego – poster. Forma prezentacji graficznej, powstała w II połowie XX w. Spopularyzowała się na dużych konferencjach naukowych, obecnie jedna z popularniejszych form prezentowania wyników badań w trakcie konferencji naukowych.

Zadaniem posterów nie jest szczegółowa prezentacja danego zagadnienia i związanych z nim badań, a raczej krótkie obwieszczenie uzyskanych rezultatów oraz ułatwienie dyskusji z najbardziej zainteresowanymi specjalistami. Najczęściej, tak jak i inne wystąpienia wygłaszane na konferencjach, nie podlegają one także recenzji naukowej, jak ma to miejsce z publikacjami drukowanymi w czasopismach.

Postery są prezentowane podczas sesji posterowych, dla których zwykle przewidziany jest osobny czas w planie konferencji, podczas których prowadzone są dyskusje z autorem lub autorami plakatów. Tak jak w przypadku referatów i komunikatów, nieodłącznym elementem plakatu naukowego jest umieszczenie streszczenia w wydrukowanych materiałach konferencyjnych w formie abstraktu, lub czasem dłuższego streszczenia, które może nawet przybrać formę małej publikacji. Po konferencji, plakat może zostać umieszczony na uczelni lub placówce naukowej zatrudniającej autora, w celu udostępnienia szerszej grupie odbiorców. bla bla bla ...
.
Konto dezaktywowane na prośbę użytkownika
Awatar użytkownika
poss'ter
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 931
Rejestracja: 02.01.2013, 18:10
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Hyde Park - o wszystkim i niczym

Post autor: poss'ter »

:tongue: :tongue:
poster, toster a nawet z naszej branzy moto loster - doskonale znam te słowa :smile: aleeee...
Poss'ter jest tylko jeden :cool: :cool: :grin: :grin: :grin:
Na motury chopy! :crossy: :crossy: Ja wczoraj napalony na jeżdżenie zrobiłem swieży przegląd, zatankowałem i ... uciekłem przed burzą do domu :haha: :haha: W niedzielę planuję się wybrać na trampka, ale raczej po obiedzie dopiero.
Pozdroofka
Poss('ter)
"NIE ŁAM SIĘ" - Wajdek
Awatar użytkownika
azg
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 106
Rejestracja: 17.02.2013, 08:08
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Hyde Park - o wszystkim i niczym

Post autor: azg »

Dawno tu nie pisałem więc się pochwalę a co tam :grin: w niedziele bylem na torze w Bydgoszczy i było zajebiście, jak by ktoś się zastanawiał czy warto, to warto :) było nas ze 20 motongów w tym 2 trampole reprezentowane przez Grześka gudziee no i mnie. Nasze trampki dawały rade objechać dużo silniejsze motongi (np Yamahe r6, sporo TDM i innych ) ogolnie wrażenia super tylko zajebiscie gorąco i 2 szlify w moim wykonie (teraz już wiem że na kostach nie da sie dogonić kawasaki zx9r :grin: wogole bez kostek tez bym go nie dogonil ale co tam). Cały dzień w siodle i niezła szkoła techniki jazdy, nauczyłem się paru ciekawych rzeczy, szkoda tylko że w trójmieście nie ma toru z prawdziwego zdarzenia i trzeba aż do Bydgoszczy. Jak ktoś chce zobaczyć jak trampkiem pokonuje zakręty to tutaj pare słit foci
https://devshm.ml/public.php?service=ga ... a371f32fc5
prochu
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1049
Rejestracja: 21.06.2011, 22:52
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Kaszebe

Re: Hyde Park - o wszystkim i niczym

Post autor: prochu »

Hej :grin: . Ładnie,ładnie :crossy: Tkc to chyba się skończyły po tym lataniu :lol: .

Ps. Kto organizował wyjazd i jaki był koszt :grin: .

Pozdrawiam.
Nie łam się
- Wajdek
Awatar użytkownika
azg
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 106
Rejestracja: 17.02.2013, 08:08
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Hyde Park - o wszystkim i niczym

Post autor: azg »

Organizator to Krajowe Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w ramach kampanii MotoPozytywni, koszt to dojazd do Bydgoszczy i waha na tor dla osób które w zeszłym roku wzieły udział w szkoleniach w ramach kampanii MotoPozytywni i zdały egzamin z pierwszej pomocy przedmedycznej. Uff to tak w skrócie. Generalnie było to zaległe szkolenie które miało się odbyć w zeszłym roku. Normalny koszt takiego szkolenia to 250PLN, szkolenie prowadził Tomek Kulik, bardzo fajny jegomość :)
Awatar użytkownika
guziec
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 487
Rejestracja: 17.02.2013, 20:40
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: Hyde Park - o wszystkim i niczym

Post autor: guziec »

no świetnie Kamil :resp:
Życie jest piękne ale za krótkie
Awatar użytkownika
LUK76
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 617
Rejestracja: 13.04.2012, 19:14
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: Warszawa

Re: Hyde Park - o wszystkim i niczym

Post autor: LUK76 »

azg pisze:...szkolenie prowadził Tomek Kulik, bardzo fajny jegomość :)
Racja, bardzo fajny i bardzo fajnie przekazuje to, co wie o technice jazdy na motocyklu, a wie ... no dużo :wink: Polecam szkolenia u tego Gościa :thumbsup:
modern25
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 942
Rejestracja: 07.12.2011, 17:03
Mój motocykl: nie mam motocykla

Re: Hyde Park - o wszystkim i niczym

Post autor: modern25 »

jestem ciekaw kiedy zamkną ten tor . Już jakiś developer wybudował blok przy torze i tylko czekać na protesty mieszkańców :P
Konto dezaktywowane na prośbę użytkownika
Awatar użytkownika
LUK76
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 617
Rejestracja: 13.04.2012, 19:14
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: Warszawa

Re: Hyde Park - o wszystkim i niczym

Post autor: LUK76 »

Hehe, tak mi się przypomniało, jak kiedyś w Wawie, na jednym z peryferyjnych osiedli, które zbudowali "na ścieżce" pasa startowego lotniska na Okęciu, tez ludzie się burzyli, że hałas...jak siedzieli godzinami w biurze developera, dopinając zakup wymarzonego "M", to nie słyszeli samolotów, a jak już się sprowadzili, to awantura :grin: też podobno ktoś proponował, żeby lotnisko przenieść :haha:
P.S. Modern zdrówka...i w przypadku nogi, i "syropu" :wink:
modern25
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 942
Rejestracja: 07.12.2011, 17:03
Mój motocykl: nie mam motocykla

Re: Hyde Park - o wszystkim i niczym

Post autor: modern25 »

LUK :) dzieki . Jak wyjechałeś to musiałem sąsiada namówić żeby mi piwo donosił bo Aśka nie chce mi kupic .
Musze kogoś namówić na przyjazd do mnie :D co będę miał piwko na wieczór . :drinking:
Konto dezaktywowane na prośbę użytkownika
Awatar użytkownika
Terrorr
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 690
Rejestracja: 10.07.2011, 14:13
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Hyde Park - o wszystkim i niczym

Post autor: Terrorr »

modern25 pisze:Musze kogoś namówić na przyjazd do mnie :D co będę miał piwko na wieczór . :drinking:
Zamiast pisać byś nas zaprosił :tongue: przywieziemy ci całą zgrzewkę 24 i schowasz przed żoną, może na 3 dni ci starczy hehehe :wink:
Stajnia gościła: XL600V + DRZ400E + NX250
Stajnia gości: KTM 640 ADV
Awatar użytkownika
for.est
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 46
Rejestracja: 25.07.2010, 23:11
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Hyde Park - o wszystkim i niczym

Post autor: for.est »

A ja z innej beczki, po dość długiej niebytności na forum

Przymierzam się do zakupu wyższej szyby, albo deflektora, ale... chciałbym się najpierw przekonać jak to jest.
Ma ktoś z Was może walającą się wysoką szybę do trampka 99, albo luźny deflektor do przymiarki?

for.est
modern25
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 942
Rejestracja: 07.12.2011, 17:03
Mój motocykl: nie mam motocykla

Re: Hyde Park - o wszystkim i niczym

Post autor: modern25 »

a ja mam kask do sprzedania . chce ktoś ?
Kask ARC A702 MORO XXL MAT cross 70 zł
Konto dezaktywowane na prośbę użytkownika
modern25
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 942
Rejestracja: 07.12.2011, 17:03
Mój motocykl: nie mam motocykla

Re: Hyde Park - o wszystkim i niczym

Post autor: modern25 »

uuu . dawno tu tak cicho ni było . :P
To znaczy od dłuższego czasu sie zapowiadało zę tak będzie no i faktycznie stało się . 3miejskie froum padło :thumbsdown:
Konto dezaktywowane na prośbę użytkownika
Awatar użytkownika
poss'ter
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 931
Rejestracja: 02.01.2013, 18:10
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Hyde Park - o wszystkim i niczym

Post autor: poss'ter »

modern25 pisze:uuu . dawno tu tak cicho ni było . :P
To znaczy od dłuższego czasu sie zapowiadało zę tak będzie no i faktycznie stało się . 3miejskie froum padło :thumbsdown:
Marcin. Nie ma czasu na pisanie. Jeździmy. Nie piszemy bo mały odpoczynek pozlotowo-forumowy jest potrzebny; a ciebie świeżbi...
Ps. sprzedales dzika?
Poss
"NIE ŁAM SIĘ" - Wajdek
Awatar użytkownika
wilczek
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1831
Rejestracja: 05.03.2012, 13:45
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: Hyde Park - o wszystkim i niczym

Post autor: wilczek »

modern, będziesz piwkował, to o dobrym zroście zapomnij... :mouthshut:
modern25
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 942
Rejestracja: 07.12.2011, 17:03
Mój motocykl: nie mam motocykla

Re: Hyde Park - o wszystkim i niczym

Post autor: modern25 »

wilczek pisze:modern, będziesz piwkował, to o dobrym zroście zapomnij... :mouthshut:
Też kiedyś doszły mnie słuchy że wódka szkodzi. :omg: Ale o piwe nikt nie mówił.
no to sprawdzimy tę teorie . Piwkuje codziennie zobaczymy co będzie .
poss'ter pisze:nie piszemy bo mały odpoczynek pozlotowo-forumowy jest potrzebny; a ciebie świeżbi...
Ps. sprzedales dzika?
Jo .. mnie świerzbi i kurwes.... się nudzi .. Oglądnąłem wszystkie sezony czasu chonoru, the wolking dead :) hahah ten jest fajny i 7 czy 8 sezonów nakręcili. Vikingów i zabieram się za Californiktion ( czy jak to się pisze) Książki przeczytałem wszystkie co mieli o motorach w mojej wiejskiej bibliotece i te pare co sobie kiedyś kupiłem i tę co dostałem ( dzięki Prochu ) Internet cały przeczytałem na wszystkich forach juz konto założyłem. I co teraz . Jak tu żyć ? no jak żyć :) ??? :drinking: Chyba se kupie czopera .
Poster :P Nie dzika nie sprzedałem . tylko jeden telefon był i facet chciał za kilka stówek :fuck: taki do czochrania po taniości . Chyba jednak zostanie ze mną na długo . :)
upade "
wilczek pisze:modern, będziesz piwkował, to o dobrym zroście zapomnij... :mouthshut:
tem sam dzień ale wieczorem.
Po namysle :) myslę ze wiecej mi szkodzi rehabilitacja niż piwo .
po rehabilitacji czuje się źle a po C2H5OH dobrze . wiec pije dalej i mam w dupie . Pyszota * :D w elegenckim towarzystwie to się nazywa ..... ?
* kto wie z jakiego to filmu ? :P stawiam piwo
Konto dezaktywowane na prośbę użytkownika
Awatar użytkownika
czarna godzina
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 112
Rejestracja: 07.03.2014, 19:50
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: Hyde Park - o wszystkim i niczym

Post autor: czarna godzina »

"...Cause tramps like us, baby we were born to run!"
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości