[S] Transalp XL 650V 2003/2005, 8000km!!!!

Awatar użytkownika
KAPRAL
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 173
Rejestracja: 15.11.2008, 11:47
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Jaworzno

[S] Transalp XL 650V 2003/2005, 8000km!!!!

Post autor: KAPRAL »

Witam,
Z przykrością i wielkim żalem jestem zmuszony sie rozstać z moim ukochanym TA :swieczki:
Motocykl zakupiłem w roku 2009,prosto od gościa z Niemiec (rocznik 63) któremu wydawało się że będzie moto-turystą a wyjechał koło swojego garażu pare razy i zrobił do dnia sprzedaży 1900km (udokumentowane)
Jak go zobaczyłem w jakim jest stanie to oczka zaświeciły mi się jak latarnie....IGŁA! Nawet pyłku czy rysy nie było na nim! (Ogłoszenie wystawił a po 2 h już był prawie mój) Pod tekstem dwa pierwsze zdjęcia to są z Niemiec. Mnie również życie zweryfikowało i po prostu nie mam kiedy na nim jeżdzić i jeszcze mam małą budowę i kredyt do spłaty :swieczki: W zeszłym roku już się zastanawiałem nad sprzedażą ale żal było...!!! zrobiłem całe 150km! :mouthshut: W tym roku przemyślałem sprawę i doszedłem do wniosku że lepiej będzie jak ktoś sie nim nacieszy niż ma stać w garażu i sie kurzyć!
Nie będę ukrywał że miałem przed domem małą wywrotkę jako świeżak która zakończyła się na szczęście tylko na pęknięciu lusterka i lekkim otarciu owiewki oraz stopki (wymieniona w Hondzie) nic więcej nie uszkodzone bo prędkość była 30-40km i ochroniły moto gmole :smile: ale strachu co nie miara :lanie: 2 miechy nie wsiadłem potem na moto :resp:
Teraz najważniejsze!
Rocznik 2003 , modelowo w kodzie 2004 a I rejestracja to 2005 (udokumentowane! poniżej zdjęcie briefu!) + DAKRA
Obecnie ma coś ok 8tyś km! gdyż jeżdziłem nim również koło komina a najdłuższa trasa to na IZI Meting :wink:
Stan oceniam na więcej niż BDB.Pomimo nikłego przebiegu był serwisowany oraz przed każdym sezonem wymieniano olej i filtry.Ostatnia wym.świec, pł chłodniczego i hamulcowego była w 2012r
Zakup w Niemczech był taką samą okazją jaka jest teraz :grin: Motocykla w takim stanie raczej na aukcjach sie nie spotyka a z handlarzami nie chce mieć nic wspólnego, więc chciałem najpierw w drodze pierszeństwa zaproponować mojego TA szanownym kolegom z forum. Jeśli nikt nie będzie zainteresowany to po świętach wystawiam go na portale ogłoszeniowe!
Motor doposażyłem w :
1.Stelaże pod kufry boczne
2. Gmole GIVI
3. Gniazdo zapalniczki 12V
4. Deflektor
4. Stopka centralna
5. NOWE OPONY SIRAC (zrobione ok.200km)
6. Płyta pod kufer centralny
7. Kufer centralny GIVI....użyłem z 4 razy
7Dołożone mniejsze kierunki tył...bez przerabiania bo oryginały za duże były pod kufry (oryg. kierunki oczywiście posiadam)
Posiadam również . 2 oryg kluczyki + ks. serwisowa + dokumenty z DAKRA (niemcy)
Polisa OC tyle co zapłacona i ważna do : 22.02.2015!
Badania techniczne do: 7.05.2014 ...moge jechać w ciemno na nowebadania bo teraz stoi jeszcze w garażu więc jak będzie kupiec to zrobię....za każdym razem goście ze stacji pytają czy to nowe moto?! :crossy:

NIC TYLKO NALAĆ PALIWA I RUSZYĆ NA MAJÓWEKĘ! WIĘC ZAPRASZAM DO JAWORZNA woj. Śląskie między Krakowmk a Katowicami :thumbsup:

Tylko dla kupca z forum gratis dorzucę pokrowiec na moto i nowiutki tankbag !

Cena....?! może ktoś coś zaproponuje a każdą rozsądną propozycję rozważę.Proszę o wzięcie pod uwagę stanu i doposażenie moto. :smile:
Kontakt:
nosiu197@tlen.pl
602360848

Zdjęcia dożucę jak zdążę wieczorkiem....tylko zapomniałem jak sie dodaje zdjęcia tutaj?!
Niestety nie moge dodać zdjęć na forum :lanie: wyślę zainteresowanym na maila :niewiem:

Link do ogłoszenia: http://olx.pl/oferta/honda-transalp-xl6 ... 5I4nT.html
Ostatnio zmieniony 23.04.2014, 21:06 przez KAPRAL, łącznie zmieniany 5 razy.
XL 650V 03/04

Prawdziwych przyjaciół poznaje się po tym że wiedzą o tobie wszystko i dalej nimi są...
Awatar użytkownika
sugr
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 102
Rejestracja: 12.03.2014, 16:02
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Transalp XL 650V 2003/2005, 8000km!!!!

Post autor: sugr »

zdjęcia dodajesz kopiując adres zdjęcia (najpierw trza wrzucić na jakiś imgur.com albo inny hosting) i wstawiając go [img]TUTAJ%20ADRES%20WWW%20ZDJĘCIA[/img]
Awatar użytkownika
HerkulesWPR
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 390
Rejestracja: 25.10.2013, 20:33
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Pruszków

Re: Transalp XL 650V 2003/2005, 8000km!!!!

Post autor: HerkulesWPR »

Podrzuć foto, chętnie pocieszę oko :roll: . Tu masz link do instrukcji jak wrzucać zdjęcia http://forum.transalpclub.pl/viewtopic.php?f=18&t=10617
Awatar użytkownika
KAPRAL
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 173
Rejestracja: 15.11.2008, 11:47
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Transalp XL 650V 2003/2005, 8000km!!!!

Post autor: KAPRAL »

witam ponownie,
Za ch... nie umiem wrzucić tutaj zdjęć a nie mam czasu za bardzo się bawić dłużej :swieczki: Ze względu na dość duże zainteresowanie wyślę kto będzie chciał w dniu dzisiejszym na maila fotki lub najpóżniej w czwartek będzie ogłoszenie wystawione na otomoto.
Zapraszam do zakupu bo naprawdę warto :grin:
Pozdrawiam
XL 650V 03/04

Prawdziwych przyjaciół poznaje się po tym że wiedzą o tobie wszystko i dalej nimi są...
Awatar użytkownika
wilq.bb
Kontroler
Kontroler
Posty: 2673
Rejestracja: 27.08.2012, 08:41
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Transalp XL 650V 2003/2005, 8000km!!!!

Post autor: wilq.bb »

wyślij mi na maila wilq.bb at gmail.com to Ci pomogę - oczywiście za flaszkę :tongue:
"Logowanie się na forum jest jak wchodzenie do knajpy za rogiem - zawsze te same mordy przy barze, barman rzuci drwiną a kiblu trochę śmierdzi... Jednak się przychodzi." by Matjas
Jako dżentelmen upijam się po 18-stej.
Awatar użytkownika
piotreksdz
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 105
Rejestracja: 26.01.2014, 15:49
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Charłupia Mała

Re: Transalp XL 650V 2003/2005, 8000km!!!!

Post autor: piotreksdz »

Kolego daj zdjęcia tego moto bo jestem zainteresowany, tzn nie ja a mój znajomek :)
Awatar użytkownika
KAPRAL
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 173
Rejestracja: 15.11.2008, 11:47
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Transalp XL 650V 2003/2005, 8000km!!!!

Post autor: KAPRAL »

ale się koledzy rozdzwonili :grin:... zaczełem sie gubić z kim już rozmawiałem a zdjęcia jak pisałem wcześniej wyślę zainteresowanym na maila :wink: bo chyba się starzeje i nie moge sobie poradzić z ich wrzuceniem :lanie:
XL 650V 03/04

Prawdziwych przyjaciół poznaje się po tym że wiedzą o tobie wszystko i dalej nimi są...
Awatar użytkownika
piotreksdz
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 105
Rejestracja: 26.01.2014, 15:49
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Charłupia Mała

Re: Transalp XL 650V 2003/2005, 8000km!!!!

Post autor: piotreksdz »

Cześć Kolego, podesłałem Ci mojego kolegę po sprzedawanego Trampka i podobno coś kręcisz ze sprzedażą do czwartku? WTF? :)
Awatar użytkownika
KAPRAL
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 173
Rejestracja: 15.11.2008, 11:47
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Transalp XL 650V 2003/2005, 8000km!!!!

Post autor: KAPRAL »

witam,
Nic nie kręcę kolego :grin: bo nie mam żadnego powodu :tongue: tylko jak obiecałem koledze z W-wy że do czwartku i jego przyjazdu przytrzymam :crossy: to tak będzie jeśli nie wezmą to zadzwonię.Poza tym wczoraj jakby sie koledzy z letargu wybudzili bo do wieczora miałem telefony. Jak bym nie był d...pa i wstawił zdjecia to juz by TA nie było w ogłoszeniach :smile: Zainteresowanym cześciowo przesłałem foty lecz chyba poczta mi sie zagrzała bo teraz nic nie moge wysłać :pob: coś się sp.....
XL 650V 03/04

Prawdziwych przyjaciół poznaje się po tym że wiedzą o tobie wszystko i dalej nimi są...
Fok3r
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 40
Rejestracja: 14.04.2014, 21:36
Mój motocykl: nie mam już TA

Re: Transalp XL 650V 2003/2005, 8000km!!!!

Post autor: Fok3r »

Potwierdzam i dzięki :) jutro się widzimy :)
Awatar użytkownika
KAPRAL
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 173
Rejestracja: 15.11.2008, 11:47
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Transalp XL 650V 2003/2005, 8000km!!!!

Post autor: KAPRAL »

Przyjechali fajni klienci z W-wy , pooglądali i zabrali mojego ukochanego TA! :swieczki: chyba z żalu się dzisiaj :drinking: Jeszcze nigdy nie było mi tak żal sprzedaży :crossy:
Będę beczał do wieczora :sad: Mam tylko nadzieje że jak się "odkuję"to znów nabędę TA :smile:
Na forum pozostaję i z bracią TA będę choć przez kabel..... :grin: Z łzą w oku będę czytał posty kolegów z wojaży po świecie :resp:
Kupującemu życzę szerokiej drogi :ok: a wszystkim którzy pomagali w moich "dziwnych" pytaniach przez cały ten okres kiedy posiadałem TA bardzo dziękuję :thumbsup:
Pozdrawiam
XL 650V 03/04

Prawdziwych przyjaciół poznaje się po tym że wiedzą o tobie wszystko i dalej nimi są...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości