Hyde Park Warmia i Mazury

Awatar użytkownika
gajos007
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 749
Rejestracja: 17.11.2010, 20:47
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Węgorzewo

Re: Hyde Park Warmia i Mazury

Post autor: gajos007 »

Jako lokalne community dodałem na facebooku profil... jak ktoś chce niech polubi ;) zawsze będzie można się łapać po okolicy...galerie w większości też umieściłem...

https://www.facebook.com/pages/Wataha-W ... 5685703300


edit:
dziś kupiłem oponki,nie wiem czy dobrze zrobiłem -przód Michelin T63 / tył MITAS E09. Za komplet wyjdzie mi nie więcej jak 400zł oponki nówki (akurat się komputery na stacji ogumienia popsuły więc się max zniżkę dostało :roll: )
XL600V '90r - XTZ750 '90r - XL650V '00r - DL650 '04r - XL650V '01r - XL700V '10r - XRV750 '02r
Awatar użytkownika
wojtekk
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5564
Rejestracja: 22.08.2009, 13:17
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Warszawa / Saska Kępa

Re: Hyde Park Warmia i Mazury

Post autor: wojtekk »

Czy jest ktoś z Olsztyna i mógłby samochód dla mnie zobaczyć/sprawdzić? :)
Były: Transalp 600, Super Tenere XTZ 750, Suzuki DR 650 SE. Jest: PamEla Anderson St1300 PanEuropean
***
Enduro się kulom nie kłania.
Awatar użytkownika
andriu23
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 199
Rejestracja: 17.05.2012, 14:28
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Hyde Park Warmia i Mazury

Post autor: andriu23 »

Wojtek jakiś komis czy osoba prywatna?
Awatar użytkownika
wojtekk
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5564
Rejestracja: 22.08.2009, 13:17
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Warszawa / Saska Kępa

Re: Hyde Park Warmia i Mazury

Post autor: wojtekk »

andriu23 pisze:Wojtek jakiś komis czy osoba prywatna?
Osoba prywatna.
Były: Transalp 600, Super Tenere XTZ 750, Suzuki DR 650 SE. Jest: PamEla Anderson St1300 PanEuropean
***
Enduro się kulom nie kłania.
Awatar użytkownika
Jurand
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 157
Rejestracja: 13.03.2013, 16:16
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Spychowo/Mazury -> Rzeszów

Re: Hyde Park Warmia i Mazury

Post autor: Jurand »

Witam!

Na wstępie chciałbym przywitać się!
Jestem również z Mazur i od dawna marzyłem o zakupie turystycznego enduro. Chciałbym podziękować Warm-Maz użytkownikom Trampków, a w szczególności Węgorzewskiej społeczności motocyklowej. Strona Wataha.org i zamieszczone na niej filmiki jednoznacznie wskazały wybór motocykla (pierwszy zamysł to Aprilia Pegaso, Suzuki Freewind potem Kawasaki KLE500). Na stronke natknąłem się szukając grup śmigajacych na enduro w naszym regionie. Filmiki i zdjęcia zamieszczone przez Gajos007 są rewelacyjne (wyjazd do Św. Lipki mógłbym oglądać codzień ;-) ) i nie pozostawiają złudzeń co do słuśzności wyboru Trampka. Jakieś 3-4 tygodnie temu nabyłem TA xl650 z 2003r. Jak narazie zrobiłem na nim tylko 40 km (w krótkim wiosennym okienku). Motocykl jest wspaniały i mam wrażenie, że każdy nim pojedzie bo sam się prowadzi. Nie mniej, jestem początkującym motocyklistą i podchodzę do maszyny z respektem i rozsądkiem. W związku z tym pewnie nie raz będę miał prośbę o pomoc i radę.

W zamian mogę służyć pomocą na leśnych szlakach w okolicach Spychowa, Babięt, J. Nidzkiego, J. Zdrużno (to moje strony). Są to ciekawe tereny dla naszych motorków (naszych - jak to dumnie brzmi ;-) ), aczkolwiek nie wiem jak w pierwszym roku jazdy będę radził sobie na szutrach i piaskach.

Pozdrawiam!!!
Awatar użytkownika
marecki999
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 543
Rejestracja: 08.09.2008, 18:14
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Węgorzewo-Kal-Giżycko

Re: Hyde Park Warmia i Mazury

Post autor: marecki999 »

Jurand pisze:Witam!

Na wstępie chciałbym przywitać się!
Jestem również z Mazur i od dawna marzyłem o zakupie turystycznego enduro. Chciałbym podziękować Warm-Maz użytkownikom Trampków, a w szczególności Węgorzewskiej społeczności motocyklowej. Strona Wataha.org i zamieszczone na niej filmiki jednoznacznie wskazały wybór motocykla (pierwszy zamysł to Aprilia Pegaso, Suzuki Freewind potem Kawasaki KLE500). Na stronke natknąłem się szukając grup śmigajacych na enduro w naszym regionie. Filmiki i zdjęcia zamieszczone przez Gajos007 są rewelacyjne (wyjazd do Św. Lipki mógłbym oglądać codzień ;-) ) i nie pozostawiają złudzeń co do słuśzności wyboru Trampka. Jakieś 3-4 tygodnie temu nabyłem TA xl650 z 2003r. Jak narazie zrobiłem na nim tylko 40 km (w krótkim wiosennym okienku). Motocykl jest wspaniały i mam wrażenie, że każdy nim pojedzie bo sam się prowadzi. Nie mniej, jestem początkującym motocyklistą i podchodzę do maszyny z respektem i rozsądkiem. W związku z tym pewnie nie raz będę miał prośbę o pomoc i radę.

W zamian mogę służyć pomocą na leśnych szlakach w okolicach Spychowa, Babięt, J. Nidzkiego, J. Zdrużno (to moje strony). Są to ciekawe tereny dla naszych motorków (naszych - jak to dumnie brzmi ;-) ), aczkolwiek nie wiem jak w pierwszym roku jazdy będę radził sobie na szutrach i piaskach.

Pozdrawiam!!!
Witaj witaj!!!!
Dokonałeś słusznego wyboru moto-Trampek to świetny motór na nasze drogi,dróżki,ścieżki,bruki,piaski,dziury,itd... :crossy: :crossy: a jak zechcesz to oblecisz nim bez problemu drugi koniec Polski i nie tylko :thumbsup:
na szutry w Twojej okolicy na pewno się skusze :crossy:
krynek
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 533
Rejestracja: 22.08.2011, 20:39
Mój motocykl: nie mam już TA
Kontakt:

Re: Hyde Park Warmia i Mazury

Post autor: krynek »

jak chcesz się doszkolić w jazdach po szutrach to polecam szkółkę motocyklową Pawła Gajosa jak cię przegoni to potem już jest tylko łatwiej ( wiem z autopsji :grin: ).
Całkiem na poważnie; to zapraszamy na wspólne latanie.
Pytanie z innej beczki : wie ktoś coś o święceniu jajek w św. Lipce w tym roku?????
pozdr
Transalp PD06 EVO II 650 -był, są kamertony....,teraz LC8
Awatar użytkownika
marecki999
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 543
Rejestracja: 08.09.2008, 18:14
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Węgorzewo-Kal-Giżycko

Re: Hyde Park Warmia i Mazury

Post autor: marecki999 »

krynek pisze:j.
Pytanie z innej beczki : wie ktoś coś o święceniu jajek w św. Lipce w tym roku?????
pozdr
Saniami z dzwoneczkami :mouthshut: ale na poważnie to jak bedzie w miare suchy asfalt to jadymy!! :crossy:
krynek
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 533
Rejestracja: 22.08.2011, 20:39
Mój motocykl: nie mam już TA
Kontakt:

Re: Hyde Park Warmia i Mazury

Post autor: krynek »

Enduro podobno nie klęka wiec jedziemy :zabawa: :zabawa: :zabawa: a prognozy raczej na sobotę są pomyślne, ew deszcz, ale w zeszłym roku też wracalismy na mokro.
pozdr
Transalp PD06 EVO II 650 -był, są kamertony....,teraz LC8
Awatar użytkownika
Balugass
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 199
Rejestracja: 08.05.2012, 20:44
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Kruklin/Giżycko/Poznań
Kontakt:

Re: Hyde Park Warmia i Mazury

Post autor: Balugass »

zakładam cieple kalesony i będę gotowy :ok:
http://naturalex.za.pl
http://www.tc-performance.eu/o-nas/ diagnostyka BMW, chiptuning :)
Zapraszam ;)
Awatar użytkownika
Jurand
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 157
Rejestracja: 13.03.2013, 16:16
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Spychowo/Mazury -> Rzeszów

Re: Hyde Park Warmia i Mazury

Post autor: Jurand »

Witam ponownie!

Marecki (i wszyscy chętni), szuterki u mnie to myślę kwestia dogadania i ustawienia wolnego czasu w zbieżnym terminie. A myślę, że warto, bo lasy u mnie troszkę inne niż u Was, więc i małe urozmaicenie; -) Trzeba tylko poczekać aż błocko wyschnie. Mam już nawet mały zamysł na dwie trasy, ale muszę sam je przetrzeć i pogadać z kumplem z nadleśnictwa, gdzie możemy wjechać a gdzie nie, żeby nie spotkały nas jakieś nieprzyjemności.

Krynek, jak patrzę na filmy z off-u to boję się, że mógłbym w tej szkółce Pawła nie zdać na kolejny rok, bo widzę, że coraz bardziej ekstremalnie zaczynacie szaleć: -) Dzięki za zaproszenie. Na pewno skorzystam. Raz, że trochę wskazówek się przyda. Dwa, że terenu u Was rewelacyjne i jest parę rzeczy, które chciałbym zobaczyć z poziomu dwóch kółek a nie z puszki;-)

Co do Św. Lipki to też chciałem zapytać czy już coś wiadomo, bo tak po cichu liczyłem, że będzie to mój pierwszy wypad troszkę dalej, ale jak wyglądam za okno to powoli godzę się z tym, że będę musiał poczekać na Straduny do 21 kwietnia.
Awatar użytkownika
marecki999
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 543
Rejestracja: 08.09.2008, 18:14
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Węgorzewo-Kal-Giżycko

Re: Hyde Park Warmia i Mazury

Post autor: marecki999 »

Balugass pisze:zakładam cieple kalesony i będę gotowy :ok:
motór już z plastikami? to poka fotki afry! :grin:
Awatar użytkownika
Balugass
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 199
Rejestracja: 08.05.2012, 20:44
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Kruklin/Giżycko/Poznań
Kontakt:

Re: Hyde Park Warmia i Mazury

Post autor: Balugass »

marecki999 pisze:
Balugass pisze:zakładam cieple kalesony i będę gotowy :ok:
motór już z plastikami? to poka fotki afry! :grin:
http://forum.transalpclub.pl/viewtopic. ... 83&t=12514 :ok: :ok: :ok:
http://naturalex.za.pl
http://www.tc-performance.eu/o-nas/ diagnostyka BMW, chiptuning :)
Zapraszam ;)
Awatar użytkownika
gajos007
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 749
Rejestracja: 17.11.2010, 20:47
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Węgorzewo

Re: Hyde Park Warmia i Mazury

Post autor: gajos007 »

A ja to się dziwie....nikt się kulturalnie z Jurandem nie przywitał tradycyjną transalpową :dupa: Panowie nie godzi się :grin: toć to profanacja..
Dwa to przepraszam Was wszystkich i każdego z osobna za tą pier..ną zimę za oknem.
Trzy - Adrian kolor zajebisty...jak dla mnie osobiście afryka musi mieć "coś" pomarańczowego :grin:
Cztyry - składam trampka :smile: mam już opony,plastiki,ślimaka,przerywacz, amortyzator na tył i halogeny(ale ich chyba nie będę montował...) btw.gdzie jest przerywacz w 650?ten od kierunków...i na jaką wysokość domyślnie jest skręcony amortyzator na tyle
Pięć - Św.Lipka w/g tego co pokazuje meteogroup (w nocy -4* i śnieg,w dzień 2* i deszcz ze śniegiem) to raczej nie będzie Święta Lipka tylko Wielka Lipa :sad:
Sześć - już się człowiek nie może sezonu doczekać...zima niby minęła szybko ale ten marzec to się wlecze jak jasna cholera....
XL600V '90r - XTZ750 '90r - XL650V '00r - DL650 '04r - XL650V '01r - XL700V '10r - XRV750 '02r
Awatar użytkownika
Balugass
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 199
Rejestracja: 08.05.2012, 20:44
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Kruklin/Giżycko/Poznań
Kontakt:

Re: Hyde Park Warmia i Mazury

Post autor: Balugass »

dziś poszło pękło pierwsze 40km :ok: :ok:
http://naturalex.za.pl
http://www.tc-performance.eu/o-nas/ diagnostyka BMW, chiptuning :)
Zapraszam ;)
Awatar użytkownika
Jurand
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 157
Rejestracja: 13.03.2013, 16:16
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Spychowo/Mazury -> Rzeszów

Re: Hyde Park Warmia i Mazury

Post autor: Jurand »

A ja właśnie wróciłem. Nakręciłem 55km, do Rucianego - Nidy i z powrotem. Fajnie tylko woda ścieka z pobocza na zakrętach i piasek widać na drodze. Ale frajda i tak jest ;-)
krynek
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 533
Rejestracja: 22.08.2011, 20:39
Mój motocykl: nie mam już TA
Kontakt:

Re: Hyde Park Warmia i Mazury

Post autor: krynek »

To i ja dzisiaj musiałem odwiedzić Angerburg i jednego goscia tam przywołać do porządku bo on jeszcze kół do motonga nie przykręcił i mysli że wiosna przyjdzie tak sama z siebie - trzeba ją wywołać, np przez wyjecie db kilera.
Składać motocyngle i śmigać, po czarnym się da i nawet zimno nie jest :ok: :ok: :ok: , na sobotę są mocne plany - myjemy jajka.
pozdr
Transalp PD06 EVO II 650 -był, są kamertony....,teraz LC8
Awatar użytkownika
Balugass
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 199
Rejestracja: 08.05.2012, 20:44
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Kruklin/Giżycko/Poznań
Kontakt:

Re: Hyde Park Warmia i Mazury

Post autor: Balugass »

krynek pisze:To i ja dzisiaj musiałem odwiedzić Angerburg i jednego goscia tam przywołać do porządku bo on jeszcze kół do motonga nie przykręcił i mysli że wiosna przyjdzie tak sama z siebie - trzeba ją wywołać, np przez wyjecie db kilera.
Składać motocyngle i śmigać, po czarnym się da i nawet zimno nie jest :ok: :ok: :ok: , na sobotę są mocne plany - myjemy jajka.
pozdr
ja na sobote jestem nastawiony :ok: kurtka narciarska,kalesonki, ciepłe laczki i dzida :thumbsup:
http://naturalex.za.pl
http://www.tc-performance.eu/o-nas/ diagnostyka BMW, chiptuning :)
Zapraszam ;)
Awatar użytkownika
Jurand
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 157
Rejestracja: 13.03.2013, 16:16
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Spychowo/Mazury -> Rzeszów

Re: Hyde Park Warmia i Mazury

Post autor: Jurand »

Podrzućcie jakieś szczegóły odnośnie soboty w Św. Lipce (godz. itp), może i ja śmigne od swojej strony.
Awatar użytkownika
RaV
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: 27.03.2013, 21:30
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Hyde Park Warmia i Mazury

Post autor: RaV »

Cześć. Przywitam się i tu. Mało trampków widuję w okolicach Olsztyna, postanowiłem się zarejestrować, może będzie łatwiej się odnaleźć. Trampka mam od roku. Jeżdżę wszędzie tam gdzie zawsze chciałem a na innych motorach nie mogłem wjechać. Dziś trochę polatałem, trochę zimno, ręce trzeba było grzać od silnika na postoju. Pasy śniegu na lokalnych drogach dodają tylko emocji. Widzimy się gdzieś na drodze. Hej!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości