Jakie narzędzia ze sobą wozić?

Wszystko, co nie pasuje do powyższych.
Litwa
romeciarz
romeciarz
Posty: 22
Rejestracja: 04.04.2012, 14:38
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Oleśnica

Re: Jakie narzędzia ze sobą wozić?

Post autor: Litwa »

pezet pisze:Używał może ktoś takiego zestawu jak kuzi4? Bo kuzi na razie jeszcze zbyt intensywnie tego nie testował. Jak ktoś używał i może potwierdzić, że jakość ok, to będę wdzięczny.

Ewentualnie jak macie inny zestaw, który mniej więcej pokrywa się z tym co potrzebne do Trampka, a mieści się w zadupku, to dawajcie znać. Dzięki :smile:
Czy ktoś coś kiedyś gdzieś z tym zestawem Black&Decker A7144 ?? :crossy: Brakuje mu paru rzeczy to oczywiste ale z drugiej strony ma aż 71 elementów i w sumie z obrazków wyglada na niewielki po złożeniu. Chyba że rzeczywistość jest zupełnie inna i własnie o to pytam. Czy ktoś ma pojęcie jak ten zestaw w rzeczywistości się sprawuje? :niewiem:
mirkoslawski
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 2269
Rejestracja: 28.08.2009, 11:16
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kielce

Re: Jakie narzędzia ze sobą wozić?

Post autor: mirkoslawski »

Ja zamówiłem ten zestaw jako "nagroda VITAY z Orlenu" - i na początku zastanawiałem się, gdzie to cholerstwo wsadzić :niewiem: bo nic ująć nie chciałem - bo i latarka, i kombinerki i szczypczyki :grin: ...a teraz z tego zestawu zostawiłem: śrubokręt z końcówkami (wożę też drugi, płaski, dłuższy), szczypczyki (kombinerki wywaliłem), nasadki (10, 12 i 0,9), żabko - francuzika i imbusy - no i oczywiście mam więcej kluczy POTRZEBNYCH w tym pięknym ETUI, które mieści mi się w "TUBIE KANALIZACYJNEJ" :lol: Latarkę mam inną bo ta akurat nie grzeszy jakością :smile: no i grzechotki na nasadki już nie mam - jest słabiutka - zakupiłem osobno zdecydowanie mocniejszą.

Po roku wożenia (i parokrotnym użyciu) - prawie bez śladów :wink: zużycia
Awatar użytkownika
Krzyho
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 563
Rejestracja: 13.11.2008, 18:19
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Siedlce

Re: Jakie narzędzia ze sobą wozić?

Post autor: Krzyho »

Ja też mam ten zestawik kluczy Black Deckera od jakiegoś czasu , tak jak Mirko wziełem go za punkty na Orlenie. Ogólnie zestaw ok w razie jakiejś draki w trasie coś można zawsze zadziałać. U mnie wyleciały wszystkie klucze płaskie i w ich miejsce poszły orginalne klucze z narzędziówki Hondy 10, 12, 14, 17 plus klucz do świec
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości