POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Temat dla nowych użytkowników forum
Awatar użytkownika
Wolo
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3484
Rejestracja: 05.11.2008, 15:12
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Poznań

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Wolo »

doktorbart pisze:Witam
Świeżak ze mnie jest na tym zacnym forum :-) I motocyklista ze mnie jeszcze jak z koziej dupy trąbka, ale z tygodnia na tydzień, z miesiąca na miesiąc lepszy będę :-)).
Mojego Transalpa z Włoch przywitałem na moją 40stkę czyli 2 lata temu i od tego czasu oprócz innych zamiłowań jest obiektem mojego szczególnego zainteresowania. Dotychczasowe dokonania to dojazdy do pracy, kilka krótkich lecz ekscytujących wycieczek po okolicy oraz mała wywrotka na starym rynku w Poznaniu ;-).
Plany są jednak dużo bardziej ambitne :-). (oczywiście jesli żona i córki mi pozwolą;-))
Witam zatem wszystkich serdecznie i z góry proszę o wybaczenie za zadawanie pytań prostych, ba czasem banalnych. Dla mnie to jednak zupełna nowość i uczę się i uczę...
Pozdrawiam.
Bartek Niedziółka
Tradycyjnie zapraszamy także do działu lokalnego: http://forum.transalpclub.pl/viewforum.php?f=84
Do zobaczenia na drodze :)
Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa.
ZibiT
Czytacz
Czytacz
Posty: 3
Rejestracja: 27.01.2015, 12:54
Mój motocykl: nie mam jeszcze TA

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: ZibiT »

Cześć wszystkim, jestem Zbigniew, ale możecie mi mówić Zibi:) Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum:) niestety mój sprzęt został niedawno skradziony:/ więc planuję zakup nowego. Mieszkam obecnie w łodzi
Awatar użytkownika
qbi2
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 444
Rejestracja: 17.01.2009, 18:14
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Torun

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: qbi2 »

Cześć Zibi, oby ch...om łapy połamało :lanie: a Tobie życzę udanego zakupu nowego sprzętu :)
był XL 700
jest BMW K 1300 S
pchełka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: 30.05.2014, 17:08
Mój motocykl: nie mam jeszcze TA

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: pchełka »

cześć, zaczynam interesować się moto (cyklistami), uwielbiam podróże.
Awatar użytkownika
Insekt
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 245
Rejestracja: 30.01.2014, 10:39
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Skwierzyna

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Insekt »

pchełka pisze:cześć, zaczynam interesować się moto (cyklistami), uwielbiam podróże.
Cześć pchełka.
W imieniu męskiej części Trampkarzy wyrażam szczerą nadzieję, że jesteś płci żeńskiej :twisted:
Pozdrawiam. :mrgreen:

wytapatalkowane
Miły
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 241
Rejestracja: 07.09.2013, 12:12
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Myślibórz

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Miły »

Katarzyna :roll:
Awatar użytkownika
qbi2
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 444
Rejestracja: 17.01.2009, 18:14
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Torun

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: qbi2 »

Cześć Kasiu. Jak zrobi się cieplej to dawaj znać kiedy i zapraszam do Torunia :) Podróż może nie daleka, ale zawsze :)
był XL 700
jest BMW K 1300 S
Lucyfer
Czytacz
Czytacz
Posty: 1
Rejestracja: 29.01.2015, 20:22
Mój motocykl: nie mam motocykla

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Lucyfer »

Witam wszystkich na imię mam Paweł motocyklista ze mnie (jeszcze) żaden dopiero planuję kupić pierwszy motocykl na sezon który już tuż tuż się zacznie :) Chciałbym żeby był to właśnie Transalp i też pytanie z mojej strony czy macie może jakieś złote rady na początek bądź ciekawe lektury które mogłyby mi pomóc? :) Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
HarryLey4x4
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 712
Rejestracja: 29.01.2015, 22:45
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: spod Poznania

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: HarryLey4x4 »

Witam na forum.
Od kilku dni jestem posiadaczem Trampka XL650 V rocznik 2000 i mam nadzieję z niego korzystać. Jest z okolic Poznania.
Dotychczasowe przygody z jednośladami tyczyły się raczej sporadycznych jazd na choperkach. Teraz mam nadzieję czasem usiąść weekendowo za sterami Trampka i pocieszyć się po trudach tygodnia.
Liczę na pomoc kolegów bardziej obeznanych w sprawach technicznych głównie związanych z przysposabianiem sprzęta do wyjazdów off roadowo - turystycznych.
Mogę czasem pomóc w tematach sprzętowych dotyczących Nissanów Patroli lub karawaningu. Motocykl wakacyjnie ma być ciągany na przyczepce za kamperem i użytkowany do jednodniowych wypadów turystycznych.
cyborg
Czytacz
Czytacz
Posty: 3
Rejestracja: 30.01.2015, 12:59
Mój motocykl: mam inne moto...

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: cyborg »

Witam wszystkich, mam 36 lat i mieszkam w Brodnicy w kuj-pom. Szukam pomocy przy Trampku 600, może czasem cos pomożecie, a może czasami i ja cos pomoge;)
Awatar użytkownika
Kiddo
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 205
Rejestracja: 30.01.2015, 17:15
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Stuttgart/ Gdańsk
Kontakt:

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Kiddo »

Witam wszystkich.Mam na imię Marcin i po roku codziennych wizyt na tym forum w końcu postanowiłem się zarejestrować. Pozdrowienia ze Stuttgartu ode mnie i od Transalpa '91 zwanego "Kózka". Nasze przygody opisuję na blogu
http://kiddoontheroad.blogspot.de więc jeżeli ktoś się będzie nudził w długie , zimowe wieczory to zapraszam do czytania. No i do zobaczenia w trasie.
Nabot
Czytacz
Czytacz
Posty: 5
Rejestracja: 01.02.2015, 21:04
Mój motocykl: nie mam jeszcze TA

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Nabot »

cześć, witam wszystkich
Awatar użytkownika
LUK76
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 617
Rejestracja: 13.04.2012, 19:14
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: Warszawa

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: LUK76 »

Witaj Nabot :dupa: :dupa: :dupa:
Awatar użytkownika
sagittariush
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 112
Rejestracja: 08.03.2014, 22:25
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Poznań

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: sagittariush »

doktorbart pisze:Witam
Świeżak ze mnie jest na tym zacnym forum :-) I motocyklista ze mnie jeszcze jak z koziej dupy trąbka, ale z tygodnia na tydzień, z miesiąca na miesiąc lepszy będę :-)).
Mojego Transalpa z Włoch przywitałem na moją 40stkę czyli 2 lata temu i od tego czasu oprócz innych zamiłowań jest obiektem mojego szczególnego zainteresowania. Dotychczasowe dokonania to dojazdy do pracy, kilka krótkich lecz ekscytujących wycieczek po okolicy oraz mała wywrotka na starym rynku w Poznaniu ;-).
Plany są jednak dużo bardziej ambitne :-). (oczywiście jesli żona i córki mi pozwolą;-))
Witam zatem wszystkich serdecznie i z góry proszę o wybaczenie za zadawanie pytań prostych, ba czasem banalnych. Dla mnie to jednak zupełna nowość i uczę się i uczę...
Pozdrawiam.
Bartek Niedziółka
Cześć Bartek,
Nie masz jakichś fotek z tej przygody na starym? Musiało to być spektakularne :grin:
A serio - tradycyjne :dupa: i trampek u mnie taki sam, lokalizacja bliska Twojej wywrotki, a przygodę z :crossy: zaczynałem w w wieku 8 lat, jakieś 30 parę lat temu.. :omg:
Gdybyś chciał zobaczyć, jak wygląda 700 w kawałkach, to zapraszam, bo potrzebuję pomocnika przy składaniu :grin: :thumbsup:
"Właściwie to im bardziej bezbarwny i ponury otacza mnie krajobraz, tym bardziej wydaje mi się atrakcyjny. Taki już ze mnie dziwak."
Daniel Kalder
Awatar użytkownika
Grzech307
Czytacz
Czytacz
Posty: 7
Rejestracja: 02.02.2015, 17:53
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Lublin

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Grzech307 »

Cześć, tak myślałem, że jako nowy to zacznę tu. Jestem Grzesiek mieszkam w Lublinie, jak ktoś chętny do objazdów po różnych drogach wokół Lublina i trochę dalej zapraszam a i mnie będzie fajnie jak zaproponujecie.
Dymek
romeciarz
romeciarz
Posty: 26
Rejestracja: 01.02.2015, 14:13
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Elbląg

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Dymek »

Witam, i pozdrawiam z Elbląga. Trampa na razie nie ma ale ma być w tym sezonie :)
Alibaba
Czytacz
Czytacz
Posty: 1
Rejestracja: 02.02.2015, 21:12
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Kraków

Re: ITT 2015 u Niemców

Post autor: Alibaba »

Witam Wszystkich Forumowiczów,

Zgodnie z obyczajem, krótko się przedstawię. Mam na imię Piotr, a login Alibaba wymyślili Arabowie, którzy jakoś dziwnie mnie kojarzą z tą postacią. Jestem całkiem nowym uczestnikiem Forum, chociaż już dla kilku klubowiczów znajomym :)
Motocyklistą jestem wierzącym i praktykującym od 45 lat. Transalpa nigdy nie miałem i pewnie mieć nie będę, bo lubię BM-kę. Mimo, że to teoretycznie enduro, po moich usprawnieniach powinien się nazywać raczej endupper, bo wygląda jak R1200GS, ale jest wzrostu choppera, co pozwala mi go dosiadać na szlakach bardziej asfaltowych niż offroadowych.
Dużo dobrego słyszałem o Waszym forum, dlatego, jeżeli się nie pogniewacie, chętnie czasem do Was zaglądnę.
Jeżeli uczestnictwo w zjeździe w Auerbach jest dopuszczalne dla baaardzo dojrzałych motocyklistów na innych enduropodobnych pojazdach, to chętnie się do niego przymierzę. Mam już też wstępną deklarację kolegi na Capo Nordzie, a po rozpuszczeniu wici, liczę, że jeszcze kilku motocyklistów(ek), w różnym wieku i na różnych motorkach może się dołączyć.

Z boxerowym bozdrowieniem

Piotr
doktorbart
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: 24.01.2015, 15:47
Mój motocykl: XL700V

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: doktorbart »

sagittariush pisze:
doktorbart pisze:Witam
Świeżak ze mnie jest na tym zacnym forum :-) I motocyklista ze mnie jeszcze jak z koziej dupy trąbka, ale z tygodnia na tydzień, z miesiąca na miesiąc lepszy będę :-)).
Mojego Transalpa z Włoch przywitałem na moją 40stkę czyli 2 lata temu i od tego czasu oprócz innych zamiłowań jest obiektem mojego szczególnego zainteresowania. Dotychczasowe dokonania to dojazdy do pracy, kilka krótkich lecz ekscytujących wycieczek po okolicy oraz mała wywrotka na starym rynku w Poznaniu ;-).
Plany są jednak dużo bardziej ambitne :-). (oczywiście jesli żona i córki mi pozwolą;-))
Witam zatem wszystkich serdecznie i z góry proszę o wybaczenie za zadawanie pytań prostych, ba czasem banalnych. Dla mnie to jednak zupełna nowość i uczę się i uczę...
Pozdrawiam.
Bartek Niedziółka
Cześć Bartek,
Nie masz jakichś fotek z tej przygody na starym? Musiało to być spektakularne :grin:
A serio - tradycyjne :dupa: i trampek u mnie taki sam, lokalizacja bliska Twojej wywrotki, a przygodę z :crossy: zaczynałem w w wieku 8 lat, jakieś 30 parę lat temu.. :omg:
Gdybyś chciał zobaczyć, jak wygląda 700 w kawałkach, to zapraszam, bo potrzebuję pomocnika przy składaniu :grin: :thumbsup:


Fotek nie posiadam, bo ze wstydem szybciutko, przy pomocy 2 przechodniów podniosłem Stefana (tak go nazywam) i czmychnąłem, żeby więcej wstydu oszczędzić. Tylko, na całe szczęście lusterko stłukłem i lekko but obdarłem :-). Warto wiedzieć o Twojej pasji skłądania, bo ja nie wiem praktycznie nic, więc pomóc Tobie nie pomogę, ale za to popatrzeć mogę :-), a to już coś ;-). Dzięki za propozycję :-). Pozdrawiam
Awatar użytkownika
dawidr
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 200
Rejestracja: 03.10.2012, 22:02
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Olsztyn

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: dawidr »

Dymek pisze:Witam, i pozdrawiam z Elbląga. Trampa na razie nie ma ale ma być w tym sezonie :)
Cześć Dymek
Zapraszamy na lokalne forum warmińsko-mazurskie
Tradycyjnie pozdrawiamy :dupa: :smile:
„Świat to księga, kto nie podróżuje czyta tylko jedną jej stronę”
NO 8330
MarcinTx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: 03.02.2015, 08:49
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Pruszków

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: MarcinTx »

Cześć,

Zgodnie z zaleceniem, chciałem przywitać się na forum. Jestem Marcin. Od sierpnia 2014 posiadam prawko kategorii A, oraz pięknego trampka. Mój Trampek jest już pełnoletni, ale świetnie mi się na nim jeździ. Mieszkam blisko Pruszkowa (WPR). W tym roku moim celem jest wyjazd gdzieś po Polsce.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów, i szczęśliwych posiadaczy motocykli,
Do zobaczenia na trasie,

Marcin
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość