Co to się tu porobiło ?

poza dwoma kółkami
Awatar użytkownika
falco
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5547
Rejestracja: 06.04.2010, 16:06
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: K-J

Re: Co to się tu porobiło ?

Post autor: falco »

Czyżby przedwcześnie wytrysnęła zimowa...
https://picasaweb.google.com/MaciejFalk ... 2536654706 ? :fuck: :wink:

Panie na koń! Panowie na... hmm... klacze...? Polecam! :crossy:
Wczoraj cały dzień było 27C a wieczorem 21C - r_e_w_e_l_a_c_j_a!!! :punk:
Pozdr! falco
...nie ma boga i Motóra...


Czas Diabła... oto Łezka...
Awatar użytkownika
zimny
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2923
Rejestracja: 28.08.2010, 08:30
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Garwolin

Re: Co to się tu porobiło ?

Post autor: zimny »

Wiecie, tak przeczytałem wątek i mam pytanie..

czy ktoś wie czy zaciski i jarzma przód w TA600 PD10 i AT RD07a są identyczne? Piszę tu bo wątek mega popularny i prędzej uzyskam odpowiedź niż w warsztacie. A że jest to hyde park to mam prawo napisać tu o czymkolwiek :smile:

Do reszty się nie odniosę, szczególnie że także wskazałem w owym wątku na szukajkę. Myślę że jaro i przeszczep wszystko podsumowali..
Trampkarz emeryt.
DL1000 AL8
Awatar użytkownika
Baran
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 845
Rejestracja: 12.01.2010, 19:46
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co to się tu porobiło ?

Post autor: Baran »

Przeszczep pisze:Ja jebię - pojebało was.
Jaro chyba generalnie podsumował całą "aferę".

Podsumowując - proponuję, żeby wszyscy, którzy mają ochotę dojebać się do użytkowników zadających pytania, dali se spokój - nie chcesz odpowiadać na pytanie, to po kiego wała się odzywasz?
Nie chcesz wrzucić linka do wątku, którego znalezienie "C"i zajmie 3 sekundy, a nowemu 3 godziny? kliknij wstecz i się nie denerwuj.
Czy naprawdę, aż tak trudno jest się wam powstrzymać od pisania? Podstawowa zasada, którą jeden z modów ma/miał w podpisie - "błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie ubierają tego w słowa" czy jakoś tak.
Naprawdę myślicie, że jesteście w stanie nauczyć kogoś pisać poprawnie po polsku, bo tak sobie życzycie? :omg: :omg: :resp: :fuck:

A co - rzadko zaglądam, to se wsadzę :sex: w mrowisko :) bo zaczynało nudą wiać - i jakby wątek miał się ku końcowi chylić :P

BTW
na innym forum przyjęliśmy właśnie zasadę - jeśli nie chcesz odpowiadać na pytania nowych, jeśli ci się nie podoba język nowego, jeśli uważasz, że pytanie jest bezsensu, jeśli zamiast odpowiedzi chcesz go odesłać do szukajki - zamknij ryj.
Wtedy, albo wątek umrze śmiercią naturalną i zostanie wywalony do kosza, albo ktoś, kto ma akurat lepszy humor odpowie i poda linka do odpowiedniego tematu. Oszczędzi to tobie i nowemu nerwów ;)
W 100% zgadzam się ze wszystkimi postami Przeszczepa w tym wątku (szczególnie z tym powyżej, dlatego go cytuję), Jaro-Ino i TomkaPe.
IMO Jaro świetnie zdiagnozował sytuację. Bardzo chciałbym dodać coś od siebie, ale chłopaki napisali chyba wszystko, co ew. mógłbym.
Nie chcesz odpowiedzieć na pytanie, to nie odpowiadaj wogóle. Proste.
__
... >> Transalp XL650V >> Triumph Tiger 955i + bzyk-smrodziuch (Honda Pantheon 150 2T)
Startujemy z polskim forum Triumph Tiger - http://www.tigerforum.pl/
Awatar użytkownika
Tomko
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 595
Rejestracja: 16.05.2010, 13:55
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Re: Co to się tu porobiło ?

Post autor: Tomko »

Jaro i spółka :ok:

Nie pamięta wół jak cielęciem był :wink: :mouthshut:

Do zobaczenia na zlocie :impreza: :zabawa:
Zbieram na fajny rower...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość