poszukuję kwatery

poza dwoma kółkami
Awatar użytkownika
ryve
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 297
Rejestracja: 17.10.2010, 22:45
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Warszawa

Re: poszukuję kwatery

Post autor: ryve »

ural2 pisze:A jak z odgłosami przejeżdżających pociągów? Podobno nie są uciążliwe! :wacko:
Hmmm... zabawne, że o to pytasz...

Tory są zaraz za ulicą, która jest przy samych domkach. Podczas naszego pobytu pociągi nam nie przeszkadzały bo... tory były naprawiane. Całymi dniami jeździł bardzo ciężki sprzęt kolejowy, który podsypywał nowych kamieni, ubijał je itp itd. Jak się nad tym zastanowić, to hałas był wtedy mega duży. Ale nam nie przeszkadzał bo kiedy oni pracowali, my szwendaliśmy się po plażach i okolicy wszelakiej. Oni kończyli pracę, my zjeżdżaliśmy do kwatery. A jeśli nawet byliśmy w kwaterze podczas tych prac, to... sam nie wiem... "duch urlopowy" czy jakieś inne licho - nic a nic nam to nie przeszkadzało. Młody za to miał radochę bo się naprzyglądał czemuś, czego wcześniej nie widział.

Jeśli chodzi o pociągi, to nie sądzę, żeby był tam ruch jak na Centralnym w Warszawie. Pewnie można sprawdzić jakiś rozkład i zobaczyć ile pociągów będzie jeździć i o jakich porach. Ja osobiście bardziej od pociągów obawiałbym się ruchu ulicznego a w szczególności lanserów na głośnych jak szlag czoperach i zakutych w skóry oblatywaczy ścigaczy z wypatroszonymi wydechami. Ale jak pisałem, my byliśmy jeszcze przed sezonem i nie doświadczyliśmy niczego takiego (ani niczego innego, co można byłoby uznać za uciążliwe).

Z plusów tego miejsca: kwatery przestronne (w żadnym razie nie klitki), czyste i nowe, wyposażone we wszystko (zastawa stołowa, garnki, patelnie, czajnik elektryczny, płyta grzewcza, lodówka, ręczniki, pościel itp itd), przed budynkiem (ale nie od strony ulicy głównej tylko "od zaplecza") możliwość nieograniczonego parkowania (nieodpłatnego) a to ma znaczenie na Helu w sezonie, blisko zlokalizowany dobrze zaopatrzony i długo otwarty market w którym można kupić wszystko, czego człowiek na urlopie potrzebuje. Dzieci pewnie docenią trampolinę w ogródku, rodzice huśtawkę i grilla.

Z minusów: w sezonie może być dość duży ruch pod oknami a do plaży morskiej trochę daleko (dobrze 20 min jak nie więcej intensywnego spaceru, ale że przez las i że plaża jest warta tego spaceru, to nie jest to takie straszne). Jeden domek to 6 kwater - jest szansa, że trafi się na imprezowych sąsiadów i może być "wesoło inaczej". My przez 5 dni byliśmy jedynymi lokatorami a na ostatnie 2 dni dojechała nasza rodzina, która wypełniła resztę domku, więc tego problemu nie mieliśmy.
Podpis zastępczy. Wyrób sygnaturko-podobny.
Awatar użytkownika
ural2
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 428
Rejestracja: 16.06.2010, 21:32
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Dubiecko

Re: poszukuję kwatery

Post autor: ural2 »

Mój dzieciak uwielbia pociągi wiec jak pogoda będzie kiepska to będzie jakaś rozrywka :lol:
Z tego co piszesz "wygląda" to całkiem znośnie.
Pojedziemy zobaczymy!
Jeszcze raz dzięki!!!
Był "Król"- teraz jest "Królowa"
Awatar użytkownika
girgi
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 442
Rejestracja: 19.07.2011, 07:14
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Ujazd - OP

Re: poszukuję kwatery

Post autor: girgi »

W Zakopanem lub bliskiej okolicy taniego noclegu poszukuję - jade na moto na mini-wyprawę w tatry na dwa dni ;)
Noclegi w tygodniu - nie weekend. Ktoś coś doradzi?
kolejoz
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 85
Rejestracja: 03.02.2013, 17:11
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Pielgrzymowice

Re: poszukuję kwatery

Post autor: kolejoz »

jeżeli moge doradzić nie pchaj się do zakopanego bo to co tam się dzieje to masakra.własnie wczoraj wróciliśmy z 2 dniowej wyprawy dookoła tatr i przejeżdzaliśmy przez zakopiec masakra polecam słowacką strone tam jest spokój na drogach nocleg na polu campingowym koszt 1kierownik+motor 10EUR. Z drugiej strony to była niedziela w tygodniu może spokojniej jest
Awatar użytkownika
girgi
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 442
Rejestracja: 19.07.2011, 07:14
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Ujazd - OP

Re: poszukuję kwatery

Post autor: girgi »

Drugie moje pytanie w tym wątku - przy okazji odgrzebię wartościowy temat ;)

Poszukuję kwatery w Kołobrzegu dla rodziny 2+2 (dzieci do 3 lat) niezbyt daleko od PKP - jedziemy pociągiem na początku czerwca.

A propos noclegów w Zakopanem o które pytałem w tamtym roku - znalazłem na miejscu nocleg na polu namiotowym http://mostowi.pl/ i z czystym sumieniem mogę polecić :)
Awatar użytkownika
Balugass
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 199
Rejestracja: 08.05.2012, 20:44
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Kruklin/Giżycko/Poznań
Kontakt:

Urlop w Chłapowie/Władysławowie

Post autor: Balugass »

Hejka,
Z racji tego że urlop rozpoczyna się 1.07 szukam jakiejś miejscówki bym mógł się tam wybrać z rodzinką :)
Będę jechał z 6 miesięcznym bobasem więc im bliżej morza tym lepiej :thumbsup:
jak ktoś coś wie albo ma pensjonacik w dobrej cenie to proszę o kontakt :thumbsup:
http://naturalex.za.pl
http://www.tc-performance.eu/o-nas/ diagnostyka BMW, chiptuning :)
Zapraszam ;)
Awatar użytkownika
leslaw
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 543
Rejestracja: 04.04.2010, 21:22
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: WROCLAW (okolice)

Re: Urlop w Chłapowie/Władysławowie

Post autor: leslaw »

modern25 się ogłaszał:
"Zapraszam do Wladysławowa. Wynajmę domek . Dla kierowników z forum taniej. Wiadomości na PW lub tel."
Awatar użytkownika
qbi2
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 444
Rejestracja: 17.01.2009, 18:14
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Torun

Re: Urlop w Chłapowie/Władysławowie

Post autor: qbi2 »

A mam ci ja parę namiarów:

664 693 050 - www.lukasz.letnik.pl

606 290 168 - Tadeusz Minkowski (Tadka znam osobiście i gościu naprawdę na poziomie :) )

oraz namiary na kutry, ale pewnie i pokoje mają:

505 091 602, 513 028 111

Dzwonić, pytać, dogadywać się :)
był XL 700
jest BMW K 1300 S
modern25
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 942
Rejestracja: 07.12.2011, 17:03
Mój motocykl: nie mam motocykla

Re: poszukuję kwatery

Post autor: modern25 »

mała rekalama :P
jak co to ja mam mały domek 4 osoby z kiblem prysznic mały aneksik kuchenny ( zlew czajnik mikrowela ) zresztą jak co to dzwonić czy pisać .

Dla tych co przyjadą motkiem zimne piwo w lodówce bedze czekało i kawa :) .
Konto dezaktywowane na prośbę użytkownika
Awatar użytkownika
gwardia
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2858
Rejestracja: 01.11.2010, 17:24
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: Murowana Goślina

Re: poszukuję kwatery

Post autor: gwardia »

modern25 pisze:mała rekalama :P
jak co to ja mam mały domek 4 osoby z kiblem prysznic mały aneksik kuchenny ( zlew czajnik mikrowela ) zresztą jak co to dzwonić czy pisać .

Dla tych co przyjadą motkiem zimne piwo w lodówce bedze czekało i kawa :) .
Byłem, rodzina wróciła zadowolona...co tu więcej pisać :smile: .
"Jutro zawsze będzie jutro więc jutro jutra już nie będzie"
modern25
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 942
Rejestracja: 07.12.2011, 17:03
Mój motocykl: nie mam motocykla

Re: poszukuję kwatery

Post autor: modern25 »

Gwardia w razie co gdy już moja noga bedzie oK to zapraszam we wrześniu jakąś małą ekipę z pyrlandii nad morze :) Mam nadzeje ze się polata w delikatnym offiku .
No a jak noga nei bedzie Ok to tez zapraszam offkors ale ja mogę nie polatać .
ps. W domku zrobiłem mały update jest lepiej :drinking:
Konto dezaktywowane na prośbę użytkownika
Awatar użytkownika
gwardia
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2858
Rejestracja: 01.11.2010, 17:24
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: Murowana Goślina

Re: poszukuję kwatery

Post autor: gwardia »

modern25 pisze:Gwardia w razie co gdy już moja noga bedzie oK to zapraszam we wrześniu jakąś małą ekipę z pyrlandii nad morze :) Mam nadzeje ze się polata w delikatnym offiku .
No a jak noga nei bedzie Ok to tez zapraszam offkors ale ja mogę nie polatać .
ps. W domku zrobiłem mały update jest lepiej :drinking:
Przyjadę nie jestem w stanie się oprzeć :smile: .
"Jutro zawsze będzie jutro więc jutro jutra już nie będzie"
Awatar użytkownika
ural2
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 428
Rejestracja: 16.06.2010, 21:32
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Dubiecko

Re: poszukuję kwatery

Post autor: ural2 »

Taka spotkała mnie przygoda z naszym forumowym kolega.

Poniższy tekst jest kopiowany z korespondencji. Przygoda dotyczy wynajęcia domku nad morzem. Po dojechaniu na miejsce i zobaczenia stanu faktycznego zabrałem rodzinę i uciekłem!
To są moje wyjaśnienia na PW wysłane do "kolegi"

"No. Witam.
Zacznę od tego ze kilkukrotnie korzystałem z ofert kolegów z forum i nigdy się nie zawiodłem.
Dobra passa się skończyła wczoraj.
Pojechałem do Ciebie wręcz w "ciemno" - nie licząc fotek domku.
Zapierdalam 780 km (dziecko na pokładzie) z przekonaniem ze wszystko będzie jak w najlepszym porządku. Niestety na zdjęciach nie było wszystko pokazane a Ty mi o wszystkim nie powiedziałeś.
Co do domku nie mam zastrzeżeń jest ok ale sąsiedztwo blaszaków i wiertarek mieszających zaprawę (plac budowy) to jest nie do przyjęcia.
Chłopie ja przyjechałem na urlop który mam raz w roku i chce odpocząć. Zafundowałeś mi i mojej rodzinie 24h w samochodzie bo wczoraj do wieczora szukałem czego kolwiek do przenocowania.
Nie wspomnie o spierdolonym urlopie.

Jedna z wielu pozytywnych cech dziecka to uciekanie przed zagorzeniem a najważniejsza to prawdomówność.

Nie wiem co u was znaczy powiedzenie "guma od kaleson" ale moim zdaniem lepiej być guma niż tym co się w kalesonach nosi.

...tak się nie robi nie zachowuje się dorosły facet...

Po przejechaniu całej Polski uważasz ze moglem powiedzieć ze mi nie pasuje ,a potem pojechać sobie i poszukać czegoś innego?
Masz szacunek do ludzi...
Pozdrawiam Paweł

Prześlij mi numer konta zapłacę zaliczkę jak przystało na porządny domek wczasowy."

A tak odpisał mi "kolega"

"Za " palc budowy " nie mogę odpowiadać i nikt na tym swiecie nie może obiecać co zrobi albo czego nie zrobi sąsiad.
Czy ja tobie obiecałem plac zabaw? Pytałeś co masz zabrać ze sobą co jest potrzebne wiec mówiłem tobie , mówiłem tez, że jest miejsce na samochód na grila i jest bezpiecznie a to czy tówj dzieciak będize latał po sąsiadach nie wiedzałem i nie przyszło mi to do głowy zeby jeszcze o tym co sąsiedzi mają albo co mogą zrobić opowiadać .
Przez wszystkie lata ( jakieś 5 lat ) nigdy nie zdarzyło mi się spotkać takiej mendy jak wy.

Poza tym facet powinien powiedzieć, że mu nie pasuje, że za drogo, że plac budowy ,że trawa za zielona,niebo za niebieskie, że schodów za dużo lub za mało , po prostu nie chce bo nie podoba mi się .
Tak postępuje człowiek a ty postępujesz jak .... no właśnie tak jak sobie pomyślałeś.

Przykro mi ze się zawiodłeś ale jeszcze bardzej że jestes taką fają a ja dla was wczoraj grila robiłwem przez 3 godziny i piwko na nas w lodówce trzymałem bo nie było okazji porozmawiać więcej . Cężko było powiedzć że nie jest to tak jak wam się nie podoba. ?? naturalna rzecz MÓWIĆ ale jak widac nawet nie masz odwagi odebrac telefonu .

Jednak stwierdzam ze jestes idiotą i w dupie mam ten twój urlop i już się nie odzywaj bo z takim frajerstwem nie rozmawiam ."

Drugi list od kolegi:

" ural2 napisał(a):No. Witam.
Zacznę od tego ze kilkukrotnie korzystałem z ofert kolegów z forum i nigdy się nie zawiodłem.
Dobra passa się skończyła wczoraj.


masz racje skończyła się . Bo pierwszy raz miłem wątpliwa przyjemność poznac takiego palanta .

ural2 napisał(a):Pojechałem do Ciebie wręcz w "ciemno" - nie licząc fotek domku.

a co miłem jeszcze zdjęcia z satelity wysłać czy biegać z kamerą po ulicy i nagrywać zeby tobie pokazać okolice ?

ural2 napisał(a):....
Co do domku nie mam zastrzeżeń jest ok ale sąsiedztwo blaszaków i wiertarek mieszających zaprawę (plac budowy) to jest nie do przyjęcia.

Plac jest sąsiad anie jest mój wiec co ja mogę powiedzieć o tym ?!?? [/quote]

ural2 napisał(a): Po przejechaniu całej Polski uważasz ze moglem powiedzieć ze mi nie pasuje ,a potem pojechać sobie i poszukać czegoś innego?
.


OCZYWIŚCIE ŻE TAK !!!! powiedzes ze nie jest OK . że np jutro idzecie szukać czegoś innego , nawet bym tobie pomógł coś innego znaleśc jakieś namiary coś poradzić jakoś pomóc przecież normalna to rzecz ze komuś może się nie podobać W czym ty widziałeś problem ? zeby się odezwac ?? Normalnie brak mi słów tak jestem zaskoczony sytuacją i tym ze ty dalej tego nie rozumiesz . Naprawde Paweł .. rozwaliłeś mnie ."
Był "Król"- teraz jest "Królowa"
modern25
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 942
Rejestracja: 07.12.2011, 17:03
Mój motocykl: nie mam motocykla

Re: poszukuję kwatery

Post autor: modern25 »

no i właśnie ural2 .
przeczytaj to jesscze raz i zobacz gdzie i kto zrobił błąd .
Było u mnie kilkadziesiąt ludzi i kilkanaście z tego forum i NIKT nie narzekał na to ze mój sąsiad coś robił albo czego nie zrobił poza tym co ja mogę na to poradzić, że akurat ociepla dom, że ma blaszany garaż ( sztuk 1 ) i ze ON (sąsiad) ma kiepski podjazd !!??!! ? :) i ze syn zobaczył trampolinę której u mnie nie ma . bo tak komentowaliście przy otwartych otwartych oknach samochodu bo to słyszałem.
No chyba ze ty masz taką władze u siebie wsi Dubiecko , że możesz mówić sąsiadom co i kiedy mają robić bo ja niestety nie powiem żadnemu sąsiadowi że mi jego garaż nie podoba się i że nie ma u siebie pracować . ( sąsiad wklejał płyty styropianowe miał ich 4 kartony po 8 szt. więc ów palc budowy sąsiada to był jeden sąsiad jedna wiertarka i 32 płyty styropianu no i wspomiane rusztowanie . Sąsiad nie za bogaty wiec robi to sam metoda " jak jest czas to się coś wklei " zresztą dam zdięcia tego placu budowy w linku się ukaże po edycji
https://plus.google.com/photos/10791115 ... 3547509249
1 sze zdjęcie pokazuje pechowy blaszak i ostatni odcinek drogi publicznej
2 ów plac budowy
3 ten niezmośny odjazd ( niestety dorga prywatna i to nie moja przez działkę sąsiada )
4 zjazd na moją posesje i domek w innej galerii. https://plus.google.com/photos/10791115 ... wMrFtYygPw

no fakt ... sąsiad nie ma kostki brukowe na posesji a plac budowy SĄSIADA jest przytłaczający w ilości maszynerii i dźwigów

Czy ty masz jakies kompleksy chłopie ?
Zeby facet, face to face nie porozmawiał z innym facetem tylko uciekać pod pretekstem " ide coś zjeść "? i telefonów nie odbierać . Chłopie DOROŚNIJ !!! Albo Szanownej Żonie daj spodnie . Koniec kropka z baranem nie gadam,

ps. jeeszcze na fejsa to wklej i na NK . Jeszcze się będzie uzewnętrzniał debil w necie jak 15 latek \ bo sąsiad ociepła dom i to moja wina .
:fuck:
Jak ktoś ma jakies pytania czy wątpliwości to prosze pytać a tym czasem dla forumowiczów z tego forum drożej ( no chyba ze znajomi to wiadomo)
Konto dezaktywowane na prośbę użytkownika
mishieck
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 532
Rejestracja: 06.06.2011, 10:26
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: O! Pole

Re: poszukuję kwatery

Post autor: mishieck »

Ural, przesadzasz. Byłem, korzystałem z kwatery u Marcina i rodzina była zadowolona. Jak szukasz spokojnego miejsca nad morzem to Władysławowo nie jest dobrym pomysłem. Trzeba było jechać do Wisełki.
Awatar użytkownika
ural2
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 428
Rejestracja: 16.06.2010, 21:32
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Dubiecko

Re: poszukuję kwatery

Post autor: ural2 »

Nie będę odpowiadał na Twoje chamskie i drobnomieszczańskie zaczepki. Nadajemy na innych falach. Ty żyjesz w świecie FEJSIKA I NK. Jak ktoś o swoim bracie mówi "sąsiad" i nie wie co się u niego na podwórku dzieje, a mieszkacie w bliźniaku to wybacz.
Nie jest to jakaś antyreklama dla Pana Marcina. To jest moje zdanie.
Do przedstawienia treści korespondencji natchnął mnie Pan Marcin. Rzadko trafia się taki "egzemplarz". Podobno każdy człowiek ma dwie twarze.

Z jednym muszę się z Panem Marcinem zgodzić:

To był mój błąd, więcej się nie powtórzy.
Ps. Jak coś piszesz na forum to potem tego nie kasuj(chyba ze moderator osunął złote myśli Marcina). Mam zrobione kopie wypowiedzi i podeślę komu trzeba. (tylko czy warto???)

Pozdrawiam i przepraszam za zamieszanie...
Ostatnio zmieniony 23.07.2014, 07:55 przez ural2, łącznie zmieniany 1 raz.
Był "Król"- teraz jest "Królowa"
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3960
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kraśnik

Re: poszukuję kwatery

Post autor: ostry »

Kopie są zachowane w odpowiednim (niewidocznym dla ogółu) dziale. Były obraźliwe i nie nadawały się do publicznego pokazywania dlatego zostały usunięte z wątku. Użytkownik modern25 dostał też bana na tydzień żeby ochłonąć, poza tym sam się tego domagał i dosłownie o niego poprosił. Jeśli po tygodniu sytuacja się powtórzy zostanie zbanowany na stałe.
Opinie można wyrażać , a nawet należy ale nie mogą być wulgarne ani obraźliwe dla drugiej strony.
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
Awatar użytkownika
gwardia
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2858
Rejestracja: 01.11.2010, 17:24
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: Murowana Goślina

Re: poszukuję kwatery

Post autor: gwardia »

Hm..., nie będę się wypowiadał na temat sytuacji powyżej, ale dodam, że byłem z rodziną u Moderna, nie narzekaliśmy. Po prostu klimat był zajebisty i to się dla nas liczyło na urlopie.
"Jutro zawsze będzie jutro więc jutro jutra już nie będzie"
Awatar użytkownika
PIOOOTR
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 151
Rejestracja: 03.07.2013, 19:47
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Gdańsk

Re: poszukuję kwatery

Post autor: PIOOOTR »

Dziwne że większości się podobało Marcin zdrowiej a te piwo co miałeś dla urala wypijemy razem
Awatar użytkownika
KubaMoto
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 427
Rejestracja: 06.11.2013, 23:50
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Gdynia

Re: poszukuję kwatery

Post autor: KubaMoto »

Znam Marcina osobiscie i nie sadze aby komus z forum chciał uprzykszyc wyjazd na który zaprosił? było by to nielogiczne :niewiem:
Ponadto kurcze ! kto jedzie na półwysep odpoczać w ciszy? to jak jechac do wesolego miasteczka poczytać ksiazkę w ciszy i spokoju .....poprostu nie da sie, bo sa wakacje! turusci,plaza,kobiety,motocykle ,dyskoteki itp. jest to miejsce typowe dla rozrywki i wszechobecnego hałasu od rana do wieczora.
Dla spokoju polecam ,jeziora ,agroturystykę itp. lub to samo miejsce ale w zimie :tongue: wtedy na 99% nikt nikomu nie bedzie przeszkadzał bo wszysto jest zabite dechami :lol:
Pozdrawiam.
--------------------------------------
Kiedys LS 250 ,BANSHEE 350 2T, YFZ 450, Suzi Gsx 600F, DR 650 SP 44B ...
Teraz Honda Transalp 600V 93r. oraz KLR650A 87r.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości