Rajd "Nocnych Wilków"

Jedziesz gdzieś? Proponujesz spotkanie? Napisz o tym
Awatar użytkownika
maciek650
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 44
Rejestracja: 13.04.2014, 14:06
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Środa Śląska

Re: Rajd "Nocnych Wilków"

Post autor: maciek650 »

Jak ich spotkam to im lewą pokaże i tyle. Dopóki nie będą czegos odpierdzielać to niech sobie jadą . "te-fałsz-eny" i inne fermentowe stacje podburzają ludzi do takiego stopnia jakby co najmniej kolumna opancerzonych transporterów miała przez nasz kraj przejechać. A sprawą posiadania przez nich broni czy innych niebezpiecznych narzędzi to niech sie służby graniczne zajmą.
"motór nie umiera nigdy, motór jest wieczny..."
Awatar użytkownika
wilczek
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1831
Rejestracja: 05.03.2012, 13:45
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: Rajd "Nocnych Wilków"

Post autor: wilczek »

Pomidor !
krzysiek1
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 293
Rejestracja: 26.04.2009, 23:25
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Rajd "Nocnych Wilków"

Post autor: krzysiek1 »

Witam
To co powiedział Gaber jest Ok .Szczucie ludzi jednych na drugich niczego dobrego ni przynosi.Byłem na Litwie, Białorusi, Ukrainie\ nigdy nie miałem problemów z lokalesami.Motocykliści to ludzie którzy pomagają sobie , a nie mieszają w to politykę
mirkoslawski
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 2269
Rejestracja: 28.08.2009, 11:16
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kielce

Re: Rajd "Nocnych Wilków"

Post autor: mirkoslawski »

Pomidor
Awatar użytkownika
herni74
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1429
Rejestracja: 19.08.2008, 20:11
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Stalowa Wola/Mielec

Re: Rajd "Nocnych Wilków"

Post autor: herni74 »

Moze ktos wie , kiedy i gdzie można zrobić flaszeczke Vodki z chłopakami z Nocnych Wilków :drinking:
Awatar użytkownika
grad74
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2687
Rejestracja: 23.06.2012, 07:09
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Siechnice

Re: Rajd "Nocnych Wilków"

Post autor: grad74 »

Ehhh..., miałem tu już niczego nie pisać, ale jednak " nie chcem, ale muszem". Jak to ładnie tłumaczył Wktor Sovorow (zainteresowani wiedzą co to ca człowiek) , najlepszym sposobem jaki stosowała Ruska agentura na zdobycie innego terytorium było wysłanie pewnej grupy, która wprowadzałą ferment i powodowałą skłócenie wewnętrzne. Potem to już samo szło. Bardzo łątwo jest zapanować nad niejednorodną "masą", znacznie łatwiej niż nad jednomyślną. A okazja przejazdu NW prze Polskę to właśnie dokładnie taki - wypisz wymaluj obrazek. Druga sprawa , to to, że właśnie dzis w TV Trwam (zawołała mnie moja babcia na relację z rozpoczęcia sezonu 2015 i mszy na jasnej Górze) na sam koniec posłuchałem sobie jak jakiś gość ( nie zdążyłę zauważyć jak się zwał) nawoływał do pozostawienia rosyjskich motocyklistów w spokoju i nie wywoływaniu ioncydentów ( to akurat dobra rada) bo może to grozić skutkiem w postaci zakazania bądź utrudniania w Rajdzie Katyńkim. CZyli coś za coś. A po trzecie, jednak mądre są słowa pana dziadziunia Bartoszewskiego: życzył bym sobie , żeby stosunki Polski i Rosji, były choć w przybliżeniu tak dobre jak stosunki Polaków i Rosjan.
Honda TransalpPD10-99r, Honda Revere RC33-96r, Honda Nx125-99r, SHL M11-62r, WSK Garbuska-68r,Skuterek Motobi 50 z Hondowskim silniczkiem ;).

Gdyby Transalp kardan miał, ideałem by się zwał :)
Awatar użytkownika
ada
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 135
Rejestracja: 10.03.2014, 21:20
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Wrocław

Re: Rajd "Nocnych Wilków"

Post autor: ada »

A ja powiem tak: chcą przejechać przez Polskę? Niech jadą!!! Chcą przejechać przez "mój" Wrocław? Niech jadą!!! Jestem za tym, aby w ogóle na nich nie reagować. Jeśli mają złe intencje, to się zdziwią, jeśli mają dobre, to tego nie zauważą. To tylko kilkadziesiąt motocykli/ludzi, a sami się nakręcamy.

Ile ludzi, tyle pomysłów, a i tak każdy udowodni za wszelką cenę, że "mój pomysł jest lepszy" :tongue: bez względu na konsekwencje :boks: :bija:
Samotność jest trudna, tak jak życie z niewłaściwą osobą. Odważni nie żyją wiecznie, ostrożni nie żyją wcale.
Awatar użytkownika
dr.marcin
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 255
Rejestracja: 28.10.2013, 17:18
Mój motocykl: XL650V

Re: Rajd "Nocnych Wilków"

Post autor: dr.marcin »

„My polscy motocykliści zebrani na 12. Zlocie Motocyklowym Jasna Góra 2015 im. ks. Ułana Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego potwierdzamy naszą solidarność ze wszystkimi motocyklistami świata, zapewniamy na terytorium Polski bezpieczeństwo i gościnność. Dziś, kiedy funkcjonariusze gazet i telewizji polskojęzycznych, posługując się kłamstwem, realizując antypolskie cele, rozpętali nieznaną dotychczas w polskiej tradycji, polskiej kulturze nagonkę na naszych gości, motocyklistów rosyjskich, zachęcając wręcz do fizycznej wobec nich przemocy, oświadczamy: motocykliści rosyjscy przez Polskę przejadą bezpiecznie. Nie dopuścimy do żadnych awantur, zapewniamy im bezpieczny przejazd i gościnność, taką jak oni nam od 14 lat zapewniają, motocyklistom Rajdu Katyńskiego i wszystkim naszym wyprawom na Wschód. Rajd rosyjskich motocyklistów z Moskwy do Berlina w 70. rocznicę ich zwycięstwa nad Niemcami, odwiedzający pola bitewne i cmentarze dziadów, ma takie samo znaczenie dla Rosjan, jak Motocyklowy Rajd Katyński dla Polaków. Witamy was rosyjscy motocykliści na polskiej ziemi, spotykamy się w dniu 27 kwietnia o godz. 9.00 czasu polskiego na przejściu granicznym Brześć-Terespol. (...)Jeszcze raz dziękuję z całego serca i przypominam 27, to jest poniedziałek, godz. 9.00 rano spotykamy się na granicy w Brześciu do Terespola. Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie, potem pojedziemy z nimi przez Polskę, kto będzie mógł na różnych odcinkach, ale zależy mi bardzo, żeby tam w Brześciu było nas jak najwięcej. Dziękuje i do zobaczenia” – powiedział Węgrzyn.
http://mototour.pl/zloty-motocyklowe-kw ... waizdzisty
XL650V Transalp, XS650
przemo77390
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 535
Rejestracja: 19.08.2014, 15:40
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rajd "Nocnych Wilków"

Post autor: przemo77390 »

Widzę że dyskusja na wielu forach wrze w tym temacie.
Moim zdaniem nasz pożal się boże MSZ się mocno skompromitował zakazując wjazdu. Polityczna nagonka nie mająca sensu w żadnym calu. Niech się nasz rząd zajmie ważniejszymi sprawami a nie taką błahostką.
Nie dawno przez Polskę przejechał rajd samochodowy i krzyku nie było.
doctor pain
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 36
Rejestracja: 18.03.2014, 22:21
Mój motocykl: XL650V

Re: Rajd "Nocnych Wilków"

Post autor: doctor pain »

Byłem na Litwie, Białorusi, Ukrainie\ nigdy nie miałem problemów z lokalesami.
sorry for English , Russian bikers are not Ukranian or Lithuanian. Ukrainian motorcyclists nothing annexed, - .
P.S I loock some Polands forgotten Kachunsky plane crash too soon!
Awatar użytkownika
Nadol
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3272
Rejestracja: 11.07.2011, 09:18
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Marki

Re: Rajd "Nocnych Wilków"

Post autor: Nadol »

Byliśmy teraz na Kaszubach. Spora grupa motocykli. Parę osób po wioskach pytało się czy jesteśmy "ruskie". Gdyby temat nie był nagłośniony przez media nie miałoby to miejsca.
Nadol aka n4d01
srebrna 650, srebrny lub biały kask, WH....
Romet Ogar 200 -> MZ ETZ 150 -> ......... -> Honda XL 650 V

"Samochodem przemieszczasz ciało, motocyklem podróżuje dusza"
Awatar użytkownika
Skorpionka
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 715
Rejestracja: 09.01.2011, 14:31
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rajd "Nocnych Wilków"

Post autor: Skorpionka »

Właśnie minelam grupę motocyklistów, jadaca od strony Terespola (z którego ponoć mieli zostać zawroceni) w kierunku Warszawy. Eskortowali ich motopolicjanci. Czyżby jednak zostali wpuszczeni? :)
Awatar użytkownika
tomekpe
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 2476
Rejestracja: 30.07.2010, 11:40
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Milanówek

Re: Rajd "Nocnych Wilków"

Post autor: tomekpe »

No i oby tak było. Co by tu nie rozważać, to tam gdzie 2 Polaków, tam 3 opinie. Niech jadą w swoją stronę i znikają jak najszybciej :)
Awatar użytkownika
sajmonwww
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 836
Rejestracja: 19.06.2010, 10:24
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Rajd "Nocnych Wilków"

Post autor: sajmonwww »

Uznałem że nie będę się wypowiadał o polityce bo nic mnie ona nie interesuje - nie mam na nią wpływu mimo własnego zdania... zauważam to od kiedy mam prawa wyborcze - to na co ja głosuję to <5% więc dla mnie nie ma zmian...

Nie chciał bym jednak, że kiedyś, jak nazbieram w sobie sił wewnętrznych do wyprawy (nie wyobrażam sobie na zachód, może na południe a z całą pewnością na wschód)
ktoś na granicy powie mi że nie mogę wjechać do ich kraju bo jestem z Polski, bo jestem z Transalpa, a TCP to liberalny klub który wspiera Ukraińców (Libuchora), Niemców ITT, i w ogóle to nie mam gaśnicy, motocykl jest brudny i muszę przejść szkolenie 3 tygodniowe jazdy w konsulacie które odbywa się raz na 5 lat...

Nie interesują mnie przesłanki i powody przejazdu NW. Ludzi można jedynie dzielić na mądrych i głupich... Jak coś zrobią nie tak to od tego mamy w kraju Policję.
Jestem rozczarowany tą psychozą...
Awatar użytkownika
dr.marcin
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 255
Rejestracja: 28.10.2013, 17:18
Mój motocykl: XL650V

Re: Rajd "Nocnych Wilków"

Post autor: dr.marcin »

sajmonwww pisze: Nie interesują mnie przesłanki i powody przejazdu NW. Ludzi można jedynie dzielić na mądrych i głupich...
Trzeba rozróżnić ludzi od klubu "NW"
Do ludzi nic nie mam, a nawet ich lubię, są gościnni, otwarci... Klub "NW" jest "zły".
Niestety przejazd "NW" nie jest prywatną wycieczką ludzi, tylko przejazdem klubu.
Dzisiaj słyszałem w TVN24 jak jakiś "motocyklista" mówił, że dzięki poległym, których chcą uczcić "NW" w Polsce mówimy po polsku. Oni dali nam wolność. Koleś zapomniał, ze ci polegli najpierw byli najeźdźcą, potem "wyzwolili", żeby okupować przez blisko 50 lat. Nie mówię już o aktach wyniszczania Polskiego potencjału. Z Katyniem włącznie, bo przecież chodziło o wyniszczenie polskiej elity.
Niestety w tej całej sytuacji wypowiadają się ludzie, którzy mają swoje interesy, poglądy... lub są po prostu głupi.
Jeszcze jedno, Węgrzyn zapomina, że ludzie pokroju członków "NW" mordowali tych, których pamięć czci rajdem. Niestety zachowanie Węgrzyna kładzie się cieniem na całym Rajdzie Katyńskim.
A, i jeszcze jedno. Jak jakiś "motocyklista" wypowiada się publicznie, to poproszę za siebie. Nie życzę sobie uogólnień "polscy motocykliści". Takie uogólnienia prowadzą do takich komentarzy:



berek-oberek wczoraj

Oceniono 494 razy 80

"Polscy motocykliści solidarni z Rosjanami"

Hańba.

Ukryj odpowiedzi (14)

Odpowiedz

kiszonybanan wczoraj

Oceniono 92 razy36

@berek-oberek
Owszem, tacy oni polscy jak FSB.

Odpowiedz

maslana2015 wczoraj

Oceniono 101 razy39

@berek-oberek
niestety wyszło szydło z worka. Pod szczytnymi hasłami "Rajd Katyński" biorą kasę od putlera. Bo chyba za darmo nie można być takim głupcem i wychwalać miłośników stalina

Odpowiedz

kingsizemax wczoraj

Oceniono 62 razy30

@maslana2015
Przecież ten cały "Rajd Katyński " jest sponsorowany przez PIS i "GP" Sakiewicza i Kaczyńskiego.

Odpowiedz

holidays_in_cambodia wczoraj

Oceniono 52 razy22

@berek-oberek

"Polscy motocykliści solidarni z Rosjanami"

W rankingach wartości od mózgu motocyklisty
droższy jest tylko mózg piłkarza, tak że spoko,
żadna hańba.

Odpowiedz

rosencoff wczoraj

Oceniono 36 razy-6

@berek-oberek
zwykle afery robi rosja. po co cokolwiek utrudniać, puścić i traktować jak wodę. i nie byłoby żadnej afery. nie ma o co. ważniejsze sprawy dla polski działy się na szczycie ue o imigach do europy. dlaczego był jeden lakoniczny artykuł i cała sprawa ucichła, a o motocyklistach (bzdurna sprawa) trąbią od świtu do nocy trzeci dzień?

Odpowiedz

berek-oberek wczoraj

Oceniono 41 razy-17

@holidays_in_cambodia

Nigdy nie jeździłeś, więc tego nie rozumiesz.

Odpowiedz

Marcin Czech5 godzin temu

Oceniono 37 razy21

@berek-oberek
A co tu dziwnego, jak szefostwo rajdu katyńskiego jak piło z nocnymi wilkami wódkę w Rosji na tej samej imprezie, gdzie pojawił się Putin

Odpowiedz

berek-oberek5 godzin temu

Oceniono 42 razy8

@rosencoff

Masz rację. Jednak idiotyczna postawa " polskich motocyklistów " pochylających się przed cuchnącym kroczem putinowskich szczurów.............upokarza każdego motocyklistę, zarówno tego z mózgiem lub bez. Po za tym, rajd katyński...... o jakich motocyklistach my mówimy? Tylne siedzenia nie zajmują motocyklistów kobiety, ale ich hemoroidy.

Odpowiedz

langston5 godzin temu

Oceniono 24 razy10

@berek-oberek
Rosjanie próbowali werbowac agentów nawet spośród rodzin w Smoleńsku wiec nie ma wątpliwości, ze połowa z tego rajdu katyńskiego juz pracuje dla ruskiego wywiadu.

Odpowiedz

sw.stefan4 godziny temu

Oceniono 16 razy8

@berek-oberek
Te tępe dziwki zrobią każdemu pałę byleby miał motocykl...

Odpowiedz

lodzermensz13 godziny temu

Oceniono 14 razy10

@kingsizemax
Może i jest.
Tylko, że pan Węgrzyn, szef tego rajdu, jest członkiem komitetu wyborczego pana Brauna - znanego miłośnika Putina i żydożercy. Pan Węgrzyn swoimi odezwami, w których zgodnie z rosyjską propagandą i skrajnie "prawicową" retoryką nazwał polskie media "polskojęzycznymi", a putinofilię polskim interesem narodowym.
@rosencoff
Borusewicza na pogrzeb Niemcowa nie wpuści.
To niech posmakują jak to jest.

Odpowiedz

oppeln22 godziny temu

Oceniono 8 razy4

@berek-oberek
Bo to V kolumna - zielone ludziki. Teraz jak widzisz motocykliste to wiesz co masz robić ze zdrajcą

gazeta.pl
Ostatnio zmieniony 28.04.2015, 01:39 przez dr.marcin, łącznie zmieniany 3 razy.
XL650V Transalp, XS650
Awatar użytkownika
eMeM
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 47
Rejestracja: 20.04.2015, 12:28
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Rajd "Nocnych Wilków"

Post autor: eMeM »

Gdyby nie to całe zamieszanie 99,9 % ludzi nie miało by pojęcia że przejechali. Niech jadą w swoją strone i bezpiecznie dojadą. A jak by się coś działo, to tak jak sajmonww uważam że od tego jest policja.
mariusz650
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 117
Rejestracja: 01.03.2009, 03:06
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Chojnice

Re: Rajd "Nocnych Wilków"

Post autor: mariusz650 »

No to u banderowców już na pewno mamy prze......... https://www.youtube.com/watch?v=yYoC8vJ ... e=youtu.be
Awatar użytkownika
maciek650
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 44
Rejestracja: 13.04.2014, 14:06
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Środa Śląska

Re: Rajd "Nocnych Wilków"

Post autor: maciek650 »

00.03.10 minucie "miszcz" drugiego planu :D
"motór nie umiera nigdy, motór jest wieczny..."
Awatar użytkownika
wiercik
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 47
Rejestracja: 14.12.2014, 21:39
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: Rajd "Nocnych Wilków"

Post autor: wiercik »

Propaganda i mieszanie , przecież to nie pierwszy przejazd NW przez RP i jakoś do tej pory nikt nawet o tym nie wiedział , jakoś w żadnych mediach o tym się nie mówi , szkoda sobie języka strzępić.
Triumph Tiger 885 T400 , Triumph Sprint 955i
Awatar użytkownika
wilczek
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1831
Rejestracja: 05.03.2012, 13:45
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: Rajd "Nocnych Wilków"

Post autor: wilczek »

W Rajdzie do Niemiec jedzie kilkadziesiąt moto. Niemcy, Polska ,nawet tchórzliwi Czesi nie wpuścili kilkunastu , ktorzy jakoś wcześniej nie podróżowali z tą Grupą. Normalni- przejechali i nic nikt im nie utrudniał . Przypominam, ze nocne wilki jechały ze sztandarami sowieckimi czcić pamięć Sowietów . Przypominam tez, ze był to najeźdźca i wlasnie w Katyniu min sowieci wymordowali elitę Polskich naukowców , inteligencję. To ze byli powojennymi zaborcami tez należy pamietać . Wielu ludzi zginęło, było represjonowanych, musiało uciekać z kraju. Dlatego jak czytam pochlebstwa i widzę solidarność z tą konkretną, prowokacyjną- sowiecką- grupą zawodowych morderców , to zastanawiam się, czy ogólnie naród taki głupi ,czy sprzedawczyki zakrzykują prawdę. Wiem, ze na forum jest wielu młodych , których nie dotknęły represje stalinowców / Sowietów . Ale ja żyłem jako młody człowiek w rzeczywistości tamtego okresu i nie mogłem rozwijać się życiowo jak obecne pokolenia. Dlatego strzyka mnie , jak wielu teraz robi loda prowokatorom, czczącym pamięć sowieckiej dyktatury. k***a obudźcie się i włączcie mózgi ...powtórzę - duża grupa rosyjskich moto przejechała bez problemu przez granicę. Wiz nie dostało kilkunastu narodowców putlera- nue tylko od Polaków ale od całej grupy Schengen . Pisałem wcześniej, ja ( gdyby to ode mnie zależało ) puscilbym i te pajace putlera w konwoju , jak kiboli. Tyle, ze Niemcy tez nie dali im wiz, więc ...dokąd chcieli jechać uwielbiać Stalina?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości