Grill - składany / turystyczny

Wszystko to, co nie pasuje do pozostałych działów.
Awatar użytkownika
wojtekk
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5533
Rejestracja: 22.08.2009, 13:17
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Warszawa / Saska Kępa

Grill - składany / turystyczny

Post autor: wojtekk »

Szukam grilla do kupienia. Turystyczny / składany. Może nawet na moto :) Ale przeważnie do auta na wakacje.

W Lidlu był, ale mi uciekł. Gdyby ktoś miał jakieś doświadczenia co brać a co nie - będę wdzięczny.

Gdyby coś ktoś wiedział o fajnym produkcie na rynku - również będę wdzięczny za podpowiedzi.
Były: Transalp 600, Super Tenere XTZ 750, Suzuki DR 650 SE. Jest: PamEla Anderson St1300 PanEuropean
***
Enduro się kulom nie kłania.
Da_
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 761
Rejestracja: 06.09.2011, 13:13
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Poznań

Re: Grill - składany / turystyczny

Post autor: Da_ »

Ten z Lidla oglądałem właśnie z tą samą myślą. Okazało się, że jest bardzo ciężki i dość duży - na motocyklu raczej kłopotliwy do montażu. Do samochodu za to fajny, bo składa się w zgrabny prostopadłościan.
Niech będzie odpalony!
Awatar użytkownika
miroslaw123
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3622
Rejestracja: 14.06.2009, 13:28
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

Re: Grill - składany / turystyczny

Post autor: miroslaw123 »

Ja kupuje za 10-15 zeta w castoramie, przyjeżdżam rozkładam (na tydzień, dwa) i nie wraca po wakacjach. Ostatnio widziałem jak ludzie przywieźli sama kratkę i ustawili ją na kamieniach, podsypali węglem i mieli grilla i to jest pomysł na moto.
Awatar użytkownika
piotreklodz
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1001
Rejestracja: 04.11.2009, 21:00
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kurowice

Re: Grill - składany / turystyczny

Post autor: piotreklodz »

Na allegro kupilem taki okrągly, skladany ktory jest w specjalnej torbie termoizolacyjnej. Grill wchodzi do srodka i po zlozeniu jest jeszcze "lodowka" np na browar i kielbase. Mozna to zamocowac do gmoli i nadaje sie na moto jak najbardziej. Koszt chyba 50zl. Jak nie znajdziesz to poszukam bedac przed kompem.
Tylko Honda -> XL600V + XR 400R = :-)
Awatar użytkownika
Beduin
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 376
Rejestracja: 11.01.2012, 16:37
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Grill - składany / turystyczny

Post autor: Beduin »

wojtekk dzisiaj przypadkiem wpadł mi w ręce taki grill idealny! Był w TK Maxxie w pudełku o wymiarach pi x oko 35x35cm. Pudełko było ciężkie i generalnie miałem poczucie, że konstrukcja jest konkretna. Nie pamiętam wymiarów kratki do grillowania ale wydaje mi się, że było to 31x31cm. W Poznaniu, w Galerii Malta była 1 szt.
Myślałem, że zapamiętam nazwę, ale okazało się, że dziury w głowie od nadmiaru marchwi dały znać o sobie :wink: Nie wiem ile kosztował, bo miał przyklejoną cenę śpiwora. Wydaje mi się, że cały był z nierdzewki. Naprawdę fajna opcja. Jakbym potrzebował grilla na moto to brałbym bez zastanowienia.
Jeżeli mogę jakoś pomóc - to pisz na pw.
Pozdrawiam
Beduin

"...ponieważ droga jest celem..."

www.thebeduins.pl/
luk2asz
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1642
Rejestracja: 15.05.2009, 11:31
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Kraków

Re: Odp: Grill - składany / turystyczny

Post autor: luk2asz »

Awatar użytkownika
wojtekk
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5533
Rejestracja: 22.08.2009, 13:17
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Warszawa / Saska Kępa

Re: Grill - składany / turystyczny

Post autor: wojtekk »

Dzięki za wszystkie podpowiedzi. Spróbuję kupić to:

http://www.ebay.co.uk/itm/SQUARE-PORTAB ... 5d4a9b79ed

Zobaczę czy sensownie uda się przysłać do Polski. Plus z przykrywką jest taki, że wolę takie grillowanie niż otwarte (lepsze wychodzi moim zdaniem). A na transport to dam można wrzucić choćby zakupy, węgiel i spiąć gumą i wtedy robi się praktyczny pakunek.

Jak się uda i przetestuję - napiszę recenzję :)
Były: Transalp 600, Super Tenere XTZ 750, Suzuki DR 650 SE. Jest: PamEla Anderson St1300 PanEuropean
***
Enduro się kulom nie kłania.
Awatar użytkownika
wojtekk
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5533
Rejestracja: 22.08.2009, 13:17
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Warszawa / Saska Kępa

Re: Grill - składany / turystyczny

Post autor: wojtekk »

Kupiłem coś takiego:

https://www.tchibo.pl/zestaw-piknikowy- ... 51686.html

Sprawdza się super. Polecam :)
Były: Transalp 600, Super Tenere XTZ 750, Suzuki DR 650 SE. Jest: PamEla Anderson St1300 PanEuropean
***
Enduro się kulom nie kłania.
Awatar użytkownika
makumba
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 638
Rejestracja: 22.08.2013, 21:23
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kraśnik/Lublin

Re: Grill - składany / turystyczny

Post autor: makumba »

miroslaw123 pisze:... Ostatnio widziałem jak ludzie przywieźli sama kratkę i ustawili ją na kamieniach, podsypali węglem i mieli grilla i to jest pomysł na moto.
Praktykowałem takie rozwiązanie, a ta ramka "gril" to chyba nawet z lodówki pochodziła (półka). Lekkie, łatwo spakować, a resztę znajdziesz w terenie i co najważniejsze spełnia swoją rolę. Ha i jest takie surwiwalowe :ok:
xl650v, drz 400
Awatar użytkownika
grad74
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2704
Rejestracja: 23.06.2012, 07:09
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Siechnice

Re: Grill - składany / turystyczny

Post autor: grad74 »

tramp_xlv pisze:
miroslaw123 pisze:... Ostatnio widziałem jak ludzie przywieźli sama kratkę i ustawili ją na kamieniach, podsypali węglem i mieli grilla i to jest pomysł na moto.
Praktykowałem takie rozwiązanie, a ta ramka "gril" to chyba nawet z lodówki pochodziła (półka). Lekkie, łatwo spakować, a resztę znajdziesz w terenie i co najważniejsze spełnia swoją rolę. Ha i jest takie surwiwalowe :ok:
Rajciu jakie to proste i genialne!!! No kratka jak kratka, ale czy wiadro kamieni jako podstawka nie będzie za ciężka do qferka? :lol: :tongue:
Honda TransalpPD10-99r, Honda Revere RC33-96r, Honda Nx125-99r, SHL M11-62r, WSK Garbuska-68r,Skuterek Motobi 50 z Hondowskim silniczkiem ;).

Gdyby Transalp kardan miał, ideałem by się zwał :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość