Multi Tool

Kurtki, kaski, buty, ochraniacze itp.
exuser87

Re: Multi Tool

Post autor: exuser87 »

ivanoszka pisze:Mazi87: dla mnie to nie wada, wrecz przeciwnie, lubie miec troche tego sprzetu :)
Nie no jak się lubi to wiadomo :grin: Jeden lubi pierogi a drugi jak mu śmierdzą nogi :lol: Ja też mam noże bojowe, foldery, "scyzoryki McGywera", rescuetoole z dwa. Bo fajnie jest mieć :ok: Na codzień biore ze sobą TTi a reszta leży w szafce, bo osobiście nie widze sensu w targaniu żelastwa wszedzie.
Awatar użytkownika
ryben
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 477
Rejestracja: 19.10.2008, 17:17
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: wrocław

Re: Multi Tool

Post autor: ryben »

moim zdaniem liczy się tylko leathermann charge TTi - reszta to pochodna łącznie z tymi swisstoolami; miałem obydwa i spirita gorzej oceniam, zaś jego poprzednik po tym jak kolega na szkoleniu ściął nim drzewo i wykarczował haszcze - wylądował na śmietniku; nity są do dupy, leathermanna można zaś skręcać i rozkręcać i nie łapie luzów, tylko ostrze znika pod ostrzarką, nie parzy łapy na mrozie i jest lekki i tak wogóle to hmm te swissy są milsze i takie bardziej akuratne - ale za to charge TTi w swej chamskiej prostocie moim zdaniem wygrywa bo najlepsze to co najprostsze
czas ucieka ... wieczność czeka ...
exuser87

Re: Multi Tool

Post autor: exuser87 »

TTi to już wysoka półka, myślę, że dla większości Wave wystarczy.
Awatar użytkownika
ryben
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 477
Rejestracja: 19.10.2008, 17:17
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: wrocław

Re: Multi Tool

Post autor: ryben »

moim zdaniem raz a dobrze i tyle :thumbsup: !!!!! ten tool TTi służyć będzie tak na prawdę niczym najemnik do prawie końca swego lub jego użytkownika; ja mam go ponad 4 rok a np. scyzoryk victorinox swisschamp mam już 10 lat i jest tak samo zajebisty jak na początku swej drogi ; dlatego subiektywnie namawiam na górna półkę bez półśrodków i papierowych zamienników :thumbsup: i nie chodzi tu o szpan czy lans; mimo zmieniających się trendów i mody to co dobre i sprawdzone jest najlepsze i będzie dłuuuuuggooo służyć :cool:
czas ucieka ... wieczność czeka ...
Awatar użytkownika
kanuj
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 281
Rejestracja: 01.10.2013, 18:34
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Majdan Mętowski/Makoszka

Re: Multi Tool

Post autor: kanuj »

airwolf pisze:oczywiscie ze nie musisz miec zadnych dokumentow potwierdzajacych zakup gdyz kazdy tool Lethermana ma nr seryjny i jesli po sprawdzeniu w systemie okaze sie iż został wyprodukowany nie wczesniej niz 25 lat temu to jest na niego gwarancja

http://www.militaria.pl/serwisleatherman.xml
kolega zorientowany w temacie :)
jak sprawdzić czy na aukcji nie jest wystawiona chińska podróbka?
"Zabijanie dla pokoju jest jak pieprzenie się dla cnoty"
Awatar użytkownika
airwolf
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1521
Rejestracja: 29.04.2011, 00:34
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Wrocław

Re: Multi Tool

Post autor: airwolf »

kanuj pisze:
airwolf pisze:oczywiscie ze nie musisz miec zadnych dokumentow potwierdzajacych zakup gdyz kazdy tool Lethermana ma nr seryjny i jesli po sprawdzeniu w systemie okaze sie iż został wyprodukowany nie wczesniej niz 25 lat temu to jest na niego gwarancja

http://www.militaria.pl/serwisleatherman.xml
kolega zorientowany w temacie :)
jak sprawdzić czy na aukcji nie jest wystawiona chińska podróbka?
nie spotkałem sie z chińskimi podróbkami gdyż Leatherman bardzo pilnuje swojej marki
XL600v -> XRV 750 RD04 -> CRF1000
parafrazujac mój ulubiony cytat:
"jazda na moto jest jak pudełko czekoladek,
nigdy nie wiesz na co trafisz"
Awatar użytkownika
kanuj
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 281
Rejestracja: 01.10.2013, 18:34
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Majdan Mętowski/Makoszka

Re: Multi Tool

Post autor: kanuj »

dzięki :)
airwolf pisze:
kanuj pisze:
airwolf pisze:oczywiscie ze nie musisz miec zadnych dokumentow potwierdzajacych zakup gdyz kazdy tool Lethermana ma nr seryjny i jesli po sprawdzeniu w systemie okaze sie iż został wyprodukowany nie wczesniej niz 25 lat temu to jest na niego gwarancja

http://www.militaria.pl/serwisleatherman.xml
kolega zorientowany w temacie :)
jak sprawdzić czy na aukcji nie jest wystawiona chińska podróbka?
nie spotkałem sie z chińskimi podróbkami gdyż Leatherman bardzo pilnuje swojej marki
"Zabijanie dla pokoju jest jak pieprzenie się dla cnoty"
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość