Shark Vision R 2 - jak jest z tą wentylacją - kto używa?

Kurtki, kaski, buty, ochraniacze itp.
przem
romeciarz
romeciarz
Posty: 25
Rejestracja: 30.03.2009, 16:36

Shark Vision R 2 - jak jest z tą wentylacją - kto używa?

Post autor: przem »

Witajcie,
Zakupiłem w/w kask, i jestem zaniepokojony słabą wentylacją. Mianowicie zupełnie nie czuję działania górnych wywietrzników, zamykam - otwieram i właściwie nawet nie wiem w jakiej pozycji jest on i off. Czy ktoś może się podzielić wiedzą, jak jest u Was? ewentualnie jaka jest pozycja otwarta? Instrukcje czytałem nic o pozycji nie ma ustawienia... Zastanawiam się, czy nie jest coś po prostu zepsute...
Dzięki
P.
przem
romeciarz
romeciarz
Posty: 25
Rejestracja: 30.03.2009, 16:36

Re: Shark Vision R 2 - jak jest z tą wentylacją - kto używa?

Post autor: przem »

Wróciłem.
Gdyby ktoś miał podobne wątpliwości, otwarte wloty = regulacja przesunięta to tyłu, co jest dość logiczne, wystarczyło pomyśleć :grin: . i wziąć w garść małą latarkę. Za słabą wentylację odpowiada chyba wysoka szyba ( motocykla ) i deflektor - mało powietrza wlatuje przez dolne otwory to i mało wieje "u góry", przy uchylonej szybie (kasku) jest poprawa, coś czuć, na stojąco zmiana jest wyraźna ( także przy zamkniętym wizjerze), czyli tajemnica tkwiła w wysokiej szybie i nowym deflektorze... Zobaczymy jak będzie w upały...
Na teraz kask mogę polecić, innych użytkowników zachęcam do podzielenia się wrażeniami...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość